Jump to content

Sabbat


WoI

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 11 months later...
alo bre Zduvac razocarao si me ,sta si se rasprdeo !

`Sabbat moj naj bend ` hahahahah

oces da ti dam DEATHROW ili HOLY TERROR pa za tri meseca da kenjas kako su ti to naj bendovi

hahah

hoce neko da kupi majcu DREAMWEAVER rucni rad COBOSI !

 

Dr.agance :icon_ne:

:) Ta majca je zavrsila kod mene pre nekih mesec dana, nosim je sa ponosom :razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nabavio sam History Of A Time To Come,ali ga nisam pazhljivo preslushao pa na mene nije ostavio neki utisak.

Po preporukama koje vidim ovde chini se da vredi nabaviti i ostale.

Ако те није ухватио на прву лопту, тешко ће касније, мада није немогуће.

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nabavio sam History Of A Time To Come,ali ga nisam pazhljivo preslushao pa na mene nije ostavio neki utisak.

Po preporukama koje vidim ovde chini se da vredi nabaviti i ostale.

ne ne, moras da mu das jos jednu sansu definitivno :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • 10 months later...
  • 1 year later...

Skapirah skoro da nikada do sada nisam cuo "Mourning Has Broken", pa taman tu nadjoh i izgovor da posle dugo godina pustim prve dve legende i, naravno, da se konacno upoznam sa ovim. Ovaj treci secam se da sam ga izbegavao jer sam cuo/citao mnogo losih kritika na njegov racun, da nema veze sa prva dva, itd. I evo, preslusah ga, i bre....nije toliko los. Nisam jos citao lirike, ne znam da li je tu ovaj 'novi' prisao Martinu, ali vokalno nemaju veze jedan sa drugim. Ovaj, u najmanju ruku, je neki Ripper Owens drugar, mene bar lici na njega... Mjuza vise neki proggy thrash, koji uspeva sebe da udavi preteranom zeljom za komplikovanoscu...ali, k'o sto rekoh, album ni upola los kako sam imao predstavu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

Opet Sabbat inspiracije i ja...

"Dreamweaver" je definitivno, ali definitivno najludji i najhrabriji thrash metal album ikada snimljen. Ovakvu kanonadu lirika i riffova su samo ludaci mogli da sklope u izdanje vredno pomena, a ovi su izgleda bili dovoljno ludi. Mislim da ima jedno 15 sekundi na celom albumu kada Martin nista ne peva i isto toliko sekundi kada nema nekog jebackog riffa ili solaze na albumu.

 

These teachings that you deem so sacred become words devoid of meaning,

When compared unto a faith that preaches something worth believing.

 

...pa onda RWild riffcic posle toga, koji se rve sa Coronerom.. Kako thrashu danas fali ovakva neka lepota od albuma.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...

Nije u redu da na ovoj temi o bendu reklamiram,ali cisto da pomenem da prodajem skoro glanc nov disk od Sabbata-Dreamweaver!Danas sam postavio topic na berzi ali iz ne ynam kojih razloga jos se nije pojavio na strani ,tako da ako nekog zanima ovaj disk i ostale stvari neka me cima na pm! A Sabbat,pa naravno Dreamweaver,sjajan album,sa ubitacnim rifovima,jedan od najjacih engleskih thrash albuma,mozda nakon prvog Xentrixa i najbolje ostvarenje sa tog prokletog ostrva koje prizeljkujem da vec neko potopi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...