Jump to content

Death Angel


Angelystor

Recommended Posts

Sve si lepo rekao, nemam nista da dodam. Voleo bih da cujem kako sada zvuci izvedba starih pesama sa "The Ultra-Violence". I samo da im nije onog glupavog metalcore izgleda, da Osegeda nema one dredove.

 

Inace, kompletno sam izgubio postovanje za sadasnju inkarnaciju benda, posle slabog albuma, kada sam se setio jedne cinjenice. Naime, kad je izasao "Act III" bend je bio na velikoj zidavackoj kuci Geffen i, da bi se bolje prodali, hteli su da promene ime u D.A., da ne bi, ne daj boze, uvredili nekog kome bi ime Death Angel bilo previse ekstremno. Tad su se u mojim ocima totalno srozali. Setio sam se toga kad sam negde video spot za jednu baladu sa tog albuma koji je izasao na MTV-u i bio potpisan samo D.A. no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nevidjeno glup kompromis, ali ljudi su hteli da postanu popularni. To je valjda trebao da bude prvi korak. Sva sreca, pa nismo doziveli, ili oni nisu doziveli, da vidimo kako je to trebalo da izgleda na kraju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh, pa kriza 90tih je to, pa su hteli da idu linijom manjeg otpora verovatno.

Inache slushah i Organization, post-DA bend, koji jedino nema Oseguedu..a materijal je nista specijalno..kao Frolic/Act III samo bez thrasha. Nastavak moglo bi se reci.

Edited by Vanish To Perfection

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam je li neko od vas slusao jos jedan post Death Angel bend - Swarm. Znam da sam u jednoj recenziji za poslednji album procitao da su mogli komotno da nastave pod tim imenom, jer materijal vise zvuci kao Swarm albumi, nego kao Death Angel.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo josh jednog legendarnog andjela.

 

"Art od dying" mi je jedan od slabijih comebackova ali ipak ima par ubica pesama kao sto su Thrown To the wolves i Thicker Than Blood...i tako, ostavite komentare..a ja cu samo reci ULTRA-VIOLENCE! icon_rockdevil.gif

Art of Dying je perfektan album, bolji od njihovih proslih. Meni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Art of Dying je perfektan album, bolji od njihovih proslih. Meni.

Citao sam ja recenzija u kojima su im davali i 10 od 10, ali se ne slazem sa tim ni malo. Album ima solidnih trenutaka, nekoliko sjajnih, ali je vecina pesama u nekom proseku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Voleo bih da imam taj album na ploci, nije da nije. Dupli album, na crvenom vinilu... Ali sto se kvaliteta tice, totalno osrednje. Meni je najlosiji od svih njihovih izdanja. Samo mi je 'Thrown To The Wolves' bila super pesma. 'Thicker Than Blood' je vise HC, ili onaj mutirani thrash.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

Evo josh jednog legendarnog andjela.

 

"Art od dying" mi je jedan od slabijih comebackova ali ipak ima par ubica pesama kao sto su Thrown To the wolves i Thicker Than Blood...i tako, ostavite komentare..a ja cu samo reci ULTRA-VIOLENCE! :rockdevil:

 

Meni se mnogo vise svidjaju ACT III i Art of Dying od Ultra-Violence, koji ne kazem da je losh.

Ono, stvari kao sto su The Organisation, Seemingly Endless Time, Thrown To The Wolves, Word To The Wise su fantasticne.

Jedan od, meni, omiljenih bendova.

Tip ima strasan glas, a ovi gitarosi imaju taj fanki prizvuk sto je bash, onako... unikatno :D

 

Uzdravlje B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...