Jump to content

Death Angel


Angelystor

Recommended Posts

@ dimmu1 haha I knew da ces to reci :haha: . kad bi moglo da se edituje u mom postu bi bilo `(citaj: ne znamo da skidamo)` :haha:

eto sada znate skidati :smile:

mediafire-logo.jpg

 

Boljeg nema!

ima i to nekoliko.media fire cesto zna da uspori brzinu i na 10kb/s sto se tice downloada,a upload cesto zna biti teska patnja,a da nepricamo sto ovi iz jdownloadera nisu jos uvek sredili plug-inove za taj sajt..

no sto se tice albuma,meni se ne svidja.previse sporo i monotono za moj ukus,ali opet ja nikada nisam nesto preterano voleo death angel...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preslušah baš polako i koncentrisano novi, i ostajem pri stavu da mi je Ultra violine jedino što u celini i celosti vredi od ovog benda. Ima ovde svega i sve je to fino odrađeno ali nije to za mene ipak. Overkill ostaje neprikosloven na thrash tronu 2010. followed closely by Heathen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

San Francisco Bay Area metallers DEATH ANGEL will headline a tour of Eastern Europe in March 2011. The trek will cover Poland, Czech Republic, Hungary, Bulgaria, Romania, Croatia, Greece and the Balkans. Exact cities and dates and support acts will be announced soon.

 

Čudno im neko poznavanje geografije, ali 'ajde da vidimo kad, šta i kako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

San Francisco Bay Area metal veterans DEATH ANGEL will embark on a European headlining tour in March/April 2011. Support on the trek will come from Greek thrashers SUICIDAL ANGELS.

 

Confirmed dates are as follows:

 

Mar. 13 - (HUN) Budapest - Durer Kert

Mar. 15 - (ROM) Cluj Napoca - [to be announced]

Mar. 16 - (ROM) Bucharest - Silverchurch

Mar. 17 - (BUL) Sofia - Blue Box

Mar. 18 - (TUR) Istanbul - Oldschool

Mar. 19 - (GRE) Thessaloniki - 8ball

Mar. 20 - (GRE) Athens - 7 Sins

Mar. 22 - (B&H) Sarajevo - Cinemas Sloga

Mar. 23 - (CRO) Zagreb - Mochvara

Mar. 24 - (SLO) Ljubljana - Menza

Mar. 25 - (ITA) Romagnano Sesia (Novara) - Rock'N'Roll Arena

Mar. 26 - (ITA) Pinarella Di Cervia - Rockplanet

Mar. 27 - (ITA) Rome - Blackout

Mar. 29 - (A) Graz - Explosiv

Mar. 30 - (CZ) Cheb - Kas

Mar. 31 - (POL) Wroclaw - Firlej

Apr. 01 - (POL) Warsaw - Progresja

Apr. 02 - (POL) Katowice - Mega Club

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zivi bili dangelovci, bas fin album izbacise, bas nisam ocekivao. Nije da ce da mi udje u neki vr' godine, ali top10 najthrash albuma godine, svakako. Evidentno mi je da nikada nece izbaciti nesto sto bi me navuklo kao, toliko pominjani, prvi album, ali da mogu da me iznenade solidnim i dobro napisanim thrash delom, svakako mogu. Sta vise, ovo mi je dobro koliko i reunion album koji bese sasvim dobro izdanje.

 

I je l' zna neko ciji su ono 'melodic' vokali na albumu? Ima gi prominentno na "Claws In So Deep", cini mi se mozda na jos kojem mestu...

 

Sta zameriti...stara, tj. nova prica, o duzini i konzistentnosti. Album sam po sebi nije preterano dugacak, ali (mene) vec tamo posle 5 popusta polako sa kvalitetom, tako da i posle 4 slusanja ne mogu nista mnogo u tom drugom delu da pohvatam. Da je manje 2-3 pesme...jos bolji bi utisak bio svakako.

Za izdvojiti: dakle, prvih 5 pesama :] Headbangabilne RR, intrigirajuce CISD, zarazne Truce..i posle RoRa, kao sto vec rekoh, album me samo jos povremeno 'pogodi' kao na pocetku.

 

PS. Sto se tice dolaska kod nas, ko je mogao gledao ih na Exitu, solo 'cert ne bi dovukao vise ljudi nego sto bilo na Artiljeriji...

 

PPS. I da, konacno jedan album da imaju uredan cover upm, sad ce valjda da krenu konacno majice da rade :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
Time Machine Music i Twilight Promotion nagradiće dvoje najsrećnijih i najbržih sa po jednom ulaznicom za koncert legendarnog benda Death Angel koji se održava 23.3. u zagrebačkoj Močvari.

 

U nedelju 20.3. u određenom trenutku ćemo objaviti kada nam možete poslati e-mail i dvoje najbržih dobiće po jednu kartu za ovaj metal spektakl. Podsećamo da pored Death Angel nastupaju i Suicidal Angels, Adimiron i Resistance.

 

Karte po predprodajnoj ceni od 90 kn mogu se kupiti na sledećim mestima: Močvara, Planet Music, Dancing Bear, Dirty Old Shop, Rockmark, Route 66, Aždaja Boutique, Punkt 13 i Kovač. Rezervacija karata po pretprodajnoj ceni može se izvršiti slanjem podataka (ime + prezime + broj ulaznica – max 2 ulaznice na 1 ime) na [email protected].

 

Time Machine Music

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...

Evo bio Death Angel u Sarajevu prije par mjeseci. Inače bilo je i publike što je za Sarajevo pojam jer je u nas narod škrt i ne da lovu da gleda ovako veliki bend, a svi govore da su žešći metalci. Vjerujte ljudi odavde radije dođu u Beograd ili Zagreb na neki veći koncert nego da gledaju neki osrednji u Sarajevu. Evo snimaka iz Sarajeva:

 

http://www.youtube.com/watch?v=-At92boHVrU

http://www.youtube.com/watch?v=tyEAuWhusWA

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...