Jump to content

Lacuna Coil


Recommended Posts

što brate volim te čistunce. Dopadne im se neki bend dok je polupoznat, i onda kako vreme ide dalje sve ih nervira, to što se bend menja muzički (ne, treba ceo život da zvuče isto i prave slične stvari), to što su spotovi skuplji (ne treba da svi spotovi budu home made, da ne ispadne da su se prodali), smeta što je produkcija skupa (to je kao mana?), što neki rif podseća na neki drugi bend (a kao ranije se to nije dešavalo), što se više ljudi loži na bend (pa onda nije više tr00 i ekskluzivno slušati taj bend) itd.

 

Meni su brate Comalies i kao i pretposlednji album najbolji, a Comalies sam najviše slušao, i dopalo mi se gde idu. Hoću JOŠ skuplje spotove od ova dva sa Comalies, sa još više cheesy USA butkica i kadrova i specijalnih efekata. I želim im da prodaju više CD-a od Linkin Park-a pa da ih mrze svi tr00 ex fanovi zaključani u svojim malim zamračenim sobicama. Eto icon_razz.gifmhihi.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

što brate volim te čistunce. Dopadne im se neki bend dok je polupoznat, i onda kako vreme ide dalje sve ih nervira, to što se bend menja muzički (ne, treba ceo život da zvuče isto i prave slične stvari), to što su spotovi skuplji (ne treba da svi spotovi budu home made, da ne ispadne da su se prodali), smeta što je produkcija skupa (to je kao mana?), što neki rif podseća na neki drugi bend (a kao ranije se to nije dešavalo), što se više ljudi loži na bend (pa onda nije više tr00 i ekskluzivno slušati taj bend) itd.

 

Meni su brate Comalies i kao i pretposlednji album najbolji, a Comalies sam najviše slušao, i dopalo mi se gde idu. Hoću JOŠ skuplje spotove od ova dva sa Comalies, sa još više cheesy USA butkica i kadrova i specijalnih efekata. I želim im da prodaju više CD-a od Linkin Park-a pa da ih mrze svi tr00 ex fanovi zaključani u svojim malim zamračenim sobicama. Eto icon_razz.gifmhihi.gif

Lacuna Coil (old) icon_smile.gif

 

Dobar je novi period ovog benda, ali uopsteno gledano, malcice su mi podosadni (tj. na jednu dobru pesmu idu dve dosadnije).

 

O izgledu Cristininom zaista je suvisno raspravljati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

e ljudi... ja sam totalno zaboravio da ovaj bend postoji. recimo da nisam cuo poslednja 3 albuma. wallbash.gif mislim, problem sa njima je sto na jednu super pesmu ide nekoliko (meni) dosadnih, sto kaze apeiron. doduse, kad ubodu "to myself i turned" ili tako neki hit, to se oprasta automatski. icon_smile.gif

 

nego, sta sam hteo da pitam.. ajde ako vas ne mrzi da mi preporucite sta valja od njihovih poslednjih ostvarenja. koje pesme da trazim sa ovih novih albuma, sta su hitovi i tako to... nesto mi se ne preslusavaju celi albumi.. sad sam u "best of" fazonu. icon_smile.gificon_smile.gif

Edited by imaginos

Share this post


Link to post
Share on other sites

E vidi ti Gragamela, imena pesama... Pa tamo gde nađeš pesme, naći ćeš i sve. Ono kao, ako ti treba narezaću ti ja sve albume i spotove, imam čak i nešto live, pa ti ako budeš dovoljno brzo kliktao sa pesme na pesmu uspećeš da preslušaš sva tri zadnja albuma za 10 minuta. icon_smile.gif I ajd reci da to nije efikasnije od toga da juriš taj tvoj best of pesmu po pesmu mhihi.gif

 

Dobar je novi period ovog benda, ali uopsteno gledano, malcice su mi podosadni (tj. na jednu dobru pesmu idu dve dosadnije).
Ma ako ćemo realno meni ni jedan njihov album nije baš do jaja, da kažem, VAU, ili da mi se dopadnu sve pesme. Kažem, samo mi se dopada u kom smeru idu za sada. Bar za sad hodaju tankom linijom da budu bliži USA mainstream-u ali da ostane malo taj ambijent u zvuku koji su ranije imali. Fakat ako odu predaleko izgubiće draž i različitost, ali opet, ako žele da dođu u vrh moraju se prilagoditi. Da su vuci siti i ovce na broju je najteže i najveća majstorija icon_razz.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma shta se lozite obican Pop rock, nabodu po neku malo jacu pesmicu i to je....povremeno miksuju sa tvrdim i totalno dosadnim metalskim gitarama pa mozemo to d anazovemo poP metalom il' gothic metalom.... icon_smile.gif

 

pevachica je ekstremna glupaca sudeci po nekoliko procitanih intervjua....

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...