Jump to content

Lacuna Coil


Recommended Posts

Evo i ja da kazem jos nesto posle malo vishe preslusavanja...

Totalno razocarenje... Pored odlichne obrade, bukvalno mi se samo jedna pesma svidja, i to prva "fragile"... Ostalo je uglavnom bullshit... Primecuje se totalna orijentacija ka americkom trzistu, a kako i ne bi kad su omiljeni tamo...

Mislim da sam vece muzicko razocarenje doziveo jedino 96-e kada sam cuo Load posle Blacka... Odoh da slusam In Reverie... mad.gif

 

Edited by Sentinel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni nije loš, ali je činjenica da su imali bolje dane... A i popravio joj se izgovor icon_smile.gif Što se tiče obrade, meni baš ona nije nešto. I zašto baš ta pjesma ili uostalom D.Mode? E da, pjesma Within me tako na početku podsjeća na Opeth da je to nevjerovatno... U prvom trenutku sam pomislila da je cimerka ubacila njihov disk, ali je onda počeo Christine-nin glas...

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa sta ja znam... album je cudan. ima pesama koje zvuce kao da su smisljene za 15 sekundi (devoted..) i sklepane, ali ima stvari koje mi se svidjaju....

slazem se za within me, slusao se opeth. icon_smile.gificon_smile.gif

njen glas na ovom albumu mi nesto ne odgovara u potpunosti, mada oni "arabjata" momenti, kad zavija na "aaaAAAaaaAAaa" su vrh (you create, our truth...). icon_smile.gif

 

zvuk basa je majka mara. ne da kopa, neko potkopava. icon_smile.gif zvuce ko ritam sekcija za in flames. :]

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Daemonium

user posted image

 

LACUNA COIL's 33-year-old frontwoman Cristina Scabbia has confirmed to the Des Moines Register that she is in a relationship with an Iowan, guitarist Jim Root of SLIPKNOT. The couple met, appropriately enough, on a previous Ozzfest.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Khm... Ona je mrvica naspram njega. Nego... posle aktivnog slušanja zadnjeg albuma, moram demantovati sebe i reći da album jeste dobar, ali ne generalno gledano, jer im tekstovi uopšte nisu maštoviti ...prilično su suvoparni, jer,eto, moraju biti napisani, pa da imaju nešto što će pratiti muziku ili obratno... I kada sam se ponadala da će barem tekst na maternjem im jeziku biti bolji i poboljšati tekstualnu atmosferu prethodnih pjesama-tu se TEK razočaram. Ne da je loš, nego je JEZIVO loš...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jebaga...svi oni tako zavrse... no.gif

 

Meni textovi nisu bitni,bitnija me je muzika,ali ako je u Korn fazonu... icon_uhoh.gif

Onda to i nije bas dobro.... icon_smile.gif

 

Haha,Amy Lee u losem izdanju?Pa,na sta to tek lici? icon_smile.gif Ionako joj je glas krs i ne zna da peva...(ovde se misli na Amy..)

 

Ne mogu da verujem da je Kristini toliko prs'o glas.... no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...