Jump to content

Lacuna Coil


Recommended Posts

Ne znam narode, ali meni ovaj novi album totalno ok zvuchi...jeste malo drugachiji i moderniji, ali to mi je nekako normalan tok razvoja benda...Nekako mi je tu i dalje duh Lacune Coil...Mada, definitivno nije moj omiljeni LC album....Imajte u vidu da mi je ovaj bend jako lichan iz nekih mojih razloga, ali sam se stvarno potrudio da budem objektivan...

 

Sve u svemu - podrshka za LC! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Enjoy The Silence obrada trenutni favorit!

Ovim komentarom je sve receno. Toliko o kvalitetu autorskih pesama kad je obrada najbolja pesma na disku.

 

Nista posebno, smara album mnogo. Jeste, tu je ta Lacuna Coil nit, ali bas ona pogresna, monotona strana. Ne vidim ni sta je ovde komercijalno na albumu, kad same pesme uopste nisu toliko hiticne, da covek pozeli da ih slusa 10 puta zaredom. Momenata ima, ali celih pesama da valjaju, tek nekoliko.

 

Halflife bio i ostao najbolji njihov rad (mini LP, EP, kako god icon_wink.gif), i Senzafine najbolja pesma (prva verzija).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Halflife bio i ostao najbolji njihov rad (mini LP, EP, kako god icon_wink.gif), i Senzafine najbolja pesma (prva verzija).

Tu se apsolutno slazem! pivopije.gif

Comalies je odradjen da bude najkomercijalniji,meni je to njihov najslusljiviji album,pocev od Swamped do Heavens A Lie i Angels Punishment..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cuo sam sinoc u kst-u obradu "Enjoy The Silence". Loshe mnooogo loshe. Zvuci kao onaj remix od prosle godine te iste pesme samo su oni nakachili svoje glasove. pukeface.gif

Novi album jos nisam cuo ali zelim. Ako neko ima neki megaupload link neka bachi ovde. icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Da, album je jako slusljiv. Zreliji i produbljeniji u odnosu na prethodne radove.

zavisi sta podrazumevas pod zreliji i produbljeniji icon_rolleyes.gif meni se ne svidja ova nova stvar,previse je..kako da se izrazim.. sladunjava i mljackava u odnosu na stare stvari icon_da.gif

FUCK THE USA MARKET!!!!!!!!!! icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Upravo preslusavam i nije mi nesto...Malo je cudan..Nisam jos stekla konacan utisak... blink.gif

 

@slowdiver Ne mislim da bi bolje prosli da pevaju na italijanskom...MIslim da ih ja prva ne bih slusala icon_mrgreen.gif Ovako po neka pesmica na italijanskom ne smeta,al' mislim da ceo album ne bih podnela... icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ah, jedan od mojih goth favorita.... Vokal (zenski) koji ima i glas i stas, pravo je zadovoljstvo slusati Cristinu Scabbiu (a i gledati icon_mrgreen.gif ). Ne bih htela da izdvojim neku pesmu, ali ako bas moram..... pa, recimo.... Humane....... ali, jbg, ne mogu da izdvojim omiljenu jer su sve taaaakooo leeeepeeeee.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...