Jump to content

Lacuna Coil


Recommended Posts

:)

 

Nemam vise sta da dodam... ja sam svoje rekla... sem da je WIkipedija rekla da je Van Gogh nas bend koji predstavlja New Wave Jugoslovenske pop-rock scene :) :) ali gospodin covek kaze da je to zamrlo, tako da idi tuzi wikipediju i uzmi im milione za dezinformaciju :) :)

 

 

reche to lepo-kad beshe Jugoslawija, tad beshe i taj prawac :D

 

a tamo kachi sha kome dune ;)

 

@

i dan danas mi ostaje neprewazidjen UNLEASHED MEMORIES. na njemu su mi bili najkompletniji ..toe def njihow najmelanholicniji album .. i naJlep :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je Reverie najbolji...mozda zato shto sam ga prvog i chuo...

Anyway,odgledah danas spoticj za Within me...shta znam...moglo je to i mnogo bolje...sve u svemu drago mi je da su video radili za jedinu pesmu koja mi se svidja sa novog...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Anyway,odgledah danas spoticj za Within me...shta znam...moglo je to i mnogo bolje...sve u svemu drago mi je da su video radili za jedinu pesmu koja mi se svidja sa novog...

 

can ' t believe ..

i meni se ta jedina swiDja. jedina odishe onim njihowim starim zwukom. .

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, ne treba mi to u zivotu....jos mi samo fali viruse tako da navucem. Zasta sluze razmene?

 

Pa o tome ti i pricam, izlazeci na sajtove koji nude linkove za download veoma lako ces pazariti neki virus, a recimo ja koristim eMule vec godinu i po dana, ni jedan virus, ni jedan trojanac, ali ako je neko toliko glup da pokrene nesto sto ima ekstenziju exe e onda ko ga j.. kad je glup :violent:

 

E sad jedino stoji pitanje legalnosti korisvenja ovog programa, ako ste u SRB necete imati u problema, dok je u zemljama zapadne evrope ovaj vid razmene strogo zabranjen i kaznjiv

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najlakši način da Mustaine kresne Scabbia-u bio je da je pozove da snime spot. To je jedino logično objašnjenje zašto je bespotrebno napravljena nova verzija jedne od najboljih pesama Megadeth-a ikada.

 

Znate li kako se zove Mustaineova izdavacka koju, ciji je naravno on ponosni vlasnik?!?!?! Pa roadrunner records, a izmedju ostalog Lacuna Coil izdaje za njih pa je verovatno chika Dave dosao na ideju kako da poveca tiraz lacuni i onda kresnuo Scabbiu i zajedno sa njom uradio obradu pesme i spot :pivopije:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znate li kako se zove Mustaineova izdavacka koju, ciji je naravno on ponosni vlasnik?!?!?! Pa roadrunner records, a izmedju ostalog Lacuna Coil izdaje za njih pa je verovatno chika Dave dosao na ideju kako da poveca tiraz lacuni i onda kresnuo Scabbiu i zajedno sa njom uradio obradu pesme i spot :pivopije:

 

Mustaine NIJE vlasnik RoadRunner records-a!

Lacuna NE izdaje za RRR vecj za Century Media-u kao major label!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najlakši način da Mustaine kresne Scabbia-u bio je da je pozove da snime spot. To je jedino logično objašnjenje zašto je bespotrebno napravljena nova verzija jedne od najboljih pesama Megadeth-a ikada.

 

 

Mnogo si naivan. Bas bi se ona kresnula sa matorim Mustainom, kad moze da kresne nekog lepog i mladog...Pare su u pitanju i popularnost! Eto zasto.

 

 

A vi sto biste da se omastite, naucite vec jednom da kuvate sami, lenjivci!

Edited by Shamandalie

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 6 months later...
Mnogo si naivan. Bas bi se ona kresnula sa matorim Mustainom, kad moze da kresne nekog lepog i mladog...Pare su u pitanju i popularnost! Eto zasto.

Haha, zanimljivo. Ne bih se u potpunosti slozio. Mustaine je Mustaine, a taj neki "lep i mlad" postoji na svakom cosku za devojku poput Cristine. Ali Mustaine je jedan, i faca je. Ko bi znao, mozda se lozi na face :meshuggah: Mislim, svi znamo koliko Sharon Stone ima godina, pa ko bi je odbio :cool:

 

 

Mada ne htedoh to da kazem, nego da pitam sta je ovo, ako neko zna, da ne kopam sad po netu...

 

Lacuna Coil - Within Me (2007)

 

1200320457_152368.jpg

 

01 Within Me

02 Virtual Environment

03 Closer

04 Tightrope

05 Fragile

06 To The Edge

07 Our Truth

08 Heaven's A Lie

09 Without A Reason

10 Swamped-Acoustic

11 Closer-Radio-Video Mix And Edit

12 Swamped-Radio Mix

13 Our Truth-Jack Dangers Mix

 

http://rapidshare.com/files/84076246/Lacuna_Coil__by_r1ng0_.part1.rar
http://rapidshare.com/files/84074114/Lacuna_Coil__by_r1ng0_.part2.rar

pass: www.mediaportal.ru

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

'Ochu li dochekati dan da ih widim live? Znachi to mi je zhelja od 2005. kad sam ih chula 4 the 1st time... Cris je fenomenalna na sceni, prenosi toliko emocija, odlichan kontakt sa publikom, swaki put se najezhim kad gledam njihowe certowe... Ma shta ljudi prichali, po meni je LC jedan od retkih bendowa koji se menja ali ne na loshe! Obozhawam ih i tachka. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...