Jump to content

Lacuna Coil


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Најбоља им је она песма на италијанском.

"Senzafine", to im je sa "HALFLife" EP-a, koji mi je definitivno najbolje njihovo izdanje (naravno poslije "Comalies"-a biggrin.gifa: )...

 

Jao Scissorse, stara amatercino, pa NEMA SANSE da je ista bolje od Senzafine, kad je Lacuna u pitanju. Taj EP je fantastican, produkcijski, sviracki (bubnjar je izucavao Fates Warning debelo za one ritmove). Ta pesma je nesto najbolje sa italijanske scene ikad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

To mozhe da bude i "Senzafine" ... ona je bolja :wink:

 

Shto se lacune Coil tiche... OBOZHAVAM IH!

Definitivno jedan od mojih omiljenih bendova... muzika, glas, sve je tako opushtajucje i iskreno, savresheno se uklapa u moju lichnost, raspolozhenje..... ne znam, mnogi kazhu da smaraju, ali meni su oni neshto... neshto... neshto mnogo lepo smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Spot je fini, nishta extra, tipican low budget spot, ali su u njemu napravili finu atmosferu. Naizmenicno su snimani clanovi benda u mracnoj prostoriji, hodnicima, kadrovi brzo se smenjuju, Kristina povremeno peva na stepenicama i iza nekih resetaka. Ujedno to je i jedini spot koji sam ja video, jer sve ostalo shto imam su live nastupi. Ni ne znam da li postoji spot za josh koju pesmu, kapiram da ima za Senzafine, Hyperfast...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Skidaj,skidaj sa neta to je najzanimljiviji nacin da dodjes do muzike.

Uvek mozes da naletis na neki neobjavljeni live ili neki bonus track.

Zadnja stvar koju sam skinuo je Comalies od drage nam Lacune.

Sto se tice samog benda...

Meni su oni O.K. i nista vise.Imam sve albume ali vise zato sto volim zenske vokale nego zbog kvaliteta.

Cristina je sigurno najbolja riba medju pevacicama ali (po meni) ima i najslabije vokalne mogucnosti.

Sve su im pesme iste,previse lice jedna na drugu a textovi su dosadni i ne zanimljivi.

Zanimljive su pesme koje pevaju na svom maternjem jeziku i najbolje bi bilo da su sve pesme na italijanskom jer bi se tako razlikovali od slicnih bendova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

na sajtu pishe da se spot vrti na mtv2 i vivi+.. inache ja sam ih sinotj video uzhivo... a ono shto mi se ne dopada je shto sada ima puno vishe mushkog vokala, jer mi nekako ne lezhi da i on kreshti sa njom... bilo bi nekako bolje da je neki tvrdji mushki mirniji vokal al dobro... svi bi bili isti u pravu ste :ne:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...