Jump to content

Lacuna Coil


Recommended Posts

Aj. Sada shvatam.

 

No pušćajte Tarju na miru.

Ne znam što je turiše na onaj poster za gothic night onomadne, ali valjda znaju ljudi što čine.

A ovdje bijela pijena udarila DeadendGirlu i ostaloj braći na usta, te da Najtviš nije gotik.

E jado. E bijedo.

 

Odo' u rod na Komane, pod Cetinje, sijeći pršuta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tarja je debela. Totalno mi se ne svidja ni njen izgled, niti njen glas. Uopshte, nisam neki fan Najtvushhha.

 

A Kristina ima sasvim dobar glas, neobichan je. Meni lacuna sasvim odgovara. Ja njihove textove zhivim, jbg biggrin.gifa: tongue.gif

 

ajd dogovorili smo se da vishe ne pominjemo najtvish ovde ok :? :? :?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma Tarja je udata.NE VOLIM UDATE :twisted:

Sta je sa Cristinom :? Jel ima sanse neko od nas :?

 

E tu si se gadno zajebao:) Cristina je udata jos od kada je Lacuna sastavljena. Znam da joj je muz clan benda, mislim da je gitarista:) Sada ti ostaje da proveris za pevacicu Arch Enemy-a:))))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tarja je debela. Totalno mi se ne svidja ni njen izgled, niti njen glas. Uopshte, nisam neki fan Najtvushhha.

 

A Kristina ima sasvim dobar glas, neobichan je. Meni lacuna sasvim odgovara. Ja njihove textove zhivim, jbg biggrin.gifa: tongue.gif

 

ajd dogovorili smo se da vishe ne pominjemo najtvish ovde ok :? :? :?

o.k. samo to ce biti tesko biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm... Moram da kazem koju.

Obozavam Lacunu Coil, al Nw i tarja se nece dirati!

Gledao sam i Nightwish i Lacunu uzivo. Tarja se baca, skace, mlati glavom, otpjeva kao na cd-u! Christina skoro da se ne pomice, samo nesto prstima mase i uvija, ko da je pop pjvacica. Takodje je masu qrvasta, vidio sam slike sa vibratorima isl.

Christina slusa Linkin Park i korn. A Tarja voli AC/DC, Maidene, Ednebridge, Sinergy, After Forever...

Lacuna se na VIVI na galsanju zajedno pojavljuje sa pop, rep bendovima... Komercijala teska postali... Nightwish ne!

Tarja je prilicno misticna i znatno ljepsa uzivo, energicna i cool. A Christina se ponasa kao Britney Spears. Zato prestanite sa pljuvanjem vec jednom!

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim, nije je skinuo, ali je bilo closurea..znas u chasing amy kad ben affleck kaze "we shared a moment", anjemu jason lee replicira...tako je bilo, pa nek sam proklet! a taj sto prica da joj je muz iz benda pojma nema, jer je citav bend stajao pored i smejao se toj situaciji...ziva istina, ja pijem pivo sa njima, a Markone se njusi sa doticnom! skoro da sam osetio ljubomoru! ali, znas njega, navikli smo vec...pa ko je jedini uspeo da dodje do Tarje licno na szigetu i dobije socan poljubac??? kazi, ko??

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobro, dobro, znam... moram priznati da to shto Darja nije htela ni da se slika samnom(a kao da mi je i satlo neshto posebno), a njega je milkila kao da joj je pudlica il machak il koja vec zivotinja, delovalo je na mene prilichno jako... emotivno ali i egzistencijalno... Darja je faca, al vidjao sam marka kako privodi mnogo lepshe djane... skinuo je i onu malu sa reklame za don ili grand kafu, a i dopisuje se sa onom sisatom iz die happy...

jebo ga otac blesavi, taj zna za shta zivi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim da je don kafa u pitanju...i ta je sisata koliko sam video, a on cuti ko `zda! Kad ga pitam on menja temu...prvi se skroman...podseti me da ti pricam kako je bilo kad sam ga vodio na maskeMbal kod koleginica nekih...znaci, kao da je Colin Farrell usao! Piske zive...sreca da nemam ribu, jer bi se tresao pored njega..znam kako ti je...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...