Jump to content

Lacuna Coil


Recommended Posts

Taj sto pojma nema moli doticnog kentkg da zaviri malo u buklet albuma Unleashed Memories. A to sto su se smejali sa strane ne znaci da nisu uradjeni i da podjebavaju decka (ti mislis da je taj vas ortak jedini flash gordon koji je muvao u bekstejdzu tokom zadnjih 10 godina?)

Share this post


Link to post
Share on other sites

znas li ti kad je izasao taj unleashed???

sta se sve izdesavalo od tada...tja, pa kad Sony i Cher nisu ostali zajedno, sta ocekiviati od ove dvoje? sta tek reci za brakove Angeline Jolie?? unleashed memories...praistorija...

sto se tice podjebavanja decka, you so don`t know what`re you talking about... i ne zakljucuj pogresne stvari iz mojih reci...ne mislim nista sto nisam rekao...opusteno...

je l` to Ali G na avataru?

Share this post


Link to post
Share on other sites

'vako: riba iz killerbarbies je vrhunska ali titsless...

mozda je Tanya sa svojim prsima zadovoljavajuca, ali shta onda da se kaze na Zdenku(ili tako neshto) iz Die Happy? Ja bi se tu pogubio i umro od kasonske bolesti...

ribica iz Tape-a je u faci strashna, ali pod bradom nema nishta... chesta falinka po mojim merilima...

Juliette iz ex-Without Face-a je vrlo pretty i vrlo povoljna za muvanje chak i kad joj je dechko(pevao u istom bendu) uza skute, jer bolid ne znam engleski ni da bekne...

 

ja bi sa Anneke bio vishe nego zadovoljan... i rest my case...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tarja je debela. Totalno mi se ne svidja ni njen izgled, niti njen glas. Uopshte, nisam neki fan Najtvushhha.

 

A Kristina ima sasvim dobar glas, neobichan je. Meni lacuna sasvim odgovara. Ja njihove textove zhivim, jbg biggrin.gifa: tongue.gif

 

ajd dogovorili smo se da vishe ne pominjemo najtvish ovde ok :? :? :?

o.k. samo to ce biti tesko biggrin.gifa:

 

naravno... nishta od toga :ne: :ne: :ne:

 

mojoj kevi se ne dopada kristina... jebiga, ne mogu da je zhenim... al zato moja ivana (diluvium) mora da joj se svidi :twisted:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paaaa... Vase misljenje o ovom bandu.... (o muzici i omiljenim pesmama.. and stuff)...... So da cujem...???????

 

nisam nestom puno slusao lacunu, imam par pjesama (nemam pojma odakle mi, jednostavno ih imam na hard disku ;o)) i nisu losi uopste. bas cu da sad potrazim winmx-om jos koju pjesmu

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajde ljudi skontajte da nisam zensko :? isti ste kao oni utripovani likovi sa irc-a koji su me spopadali dok sam tamo svojevremeno visio. bice da cu morati postaviti temu:"hej, ja sam musko" ili da svima redom saljem privatne poruke. ili da neko ko je admin na forumu posalje mass-mail svim korisnicima i objasni stvar ohmy.gif

 

elem, ne bi bilo lose da mi preporucite par pjesama, bolje nego cd-ove da vijam okolo i na kraju se mozda ispostavi da nije vrijedilo novaca. uglavnom muziku skidam sa neta (kojeg imam za "dz" i ne predstavlja mi nikakav trosak) pa bi bilo fino da mi samo date naslove ;o)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...