Jump to content

Lacuna Coil


Recommended Posts

icon_smile.gif

 

Dejane pizdo ona nijedna!

 

To za KoRn je tachno. Cristina slusha nu metal, najvishe. A KoRn joj je omiljena grupa. Zapravo, svi u bendu su u tom fazonu. (Zato sam ja pochela da pichim nu icon_da.gif )

e a ja nisam mogla da se setim na koga mi liche..outfit ala korn..u pravu ste

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa na njihovom sajtu je bilo ranije neshto tipa : o chlanovima benda, gde su pisali koju muziku, hranu, blablabla vole...

 

Za omiljenu grupu su skoro svi stavili KoRn, ja nisam mogla da verujem kada sam prochitala.

Edited by DevouredSoul

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa svi smo videli njihova nova odelca, josh kad su pocheli da se u njima vrte na vivi, neshto tu nije shtimalo... moglo je da se zakljuchi da slushaju korn :)))

 

ali nebitno, i ja verovatno slusham ono shto oni ne vole :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

upravo tako... ranije ih nisam slusala, zapravo nisma gledala nisam imala snimke (ni sad nemam nesto preterano) ali sa slika primecuje se razlika u outfitu..mada pevacica zaista ume da izgleda dobro...

--u sustini nije bitno ono sto slusaju dok ne pocnu da skidaju svoje "idole" za sad zvuce odlicno, sto iskreno za Korn ne mogu da kazem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ukusi....

Gledala sam snimanje Comalies-a i mogu vam recji, shto se pevachice tiche, da fotoaparat i shminka chine svoje...

Tamo je bila bash gadna... a zapravo, bila je prirodna.

nabavio sam ... heavens a lie... spot ... i tako... icon_da.gif ... samo da kazem... ono ne moze da skodi ...a ako ne skodi... no.gif moze 'nekome' da koristi icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa svi smo videli njihova nova odelca, josh kad su pocheli da se u njima vrte na vivi, neshto tu nije shtimalo... moglo je da se zakljuchi da slushaju korn icon_smile.gif))

Mislish, moglo se zakljuchiti da se loze na "grunge" icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_razz.gif

Edited by Sentinel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Shminka u one dve haljine je blaga i tu mi se dopada... Svetli karmin (neka boja kozhe..) i tamne ochi - perfekcija.

A u onoj 'kineskoj' ('japanskoj' - shta vecj) varijanti ima napadnu shminku, crveni karmin i dosta rumenila (crvenog), a to ne volim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Video sam spot sinoc na vivi i super je, a i ona stvarno genijalno izgleda... posebno mi se svidja ono razmazivanje karmina rukom icon_smile.gif) S druge strane, pesma mi se uopste ne dopada, a stekao sam i utisak da je vokal ponovo snimljen specijalno za spot, jer zvuci dosta drugacije nego na albumu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...