Jump to content

Lacuna Coil


Recommended Posts

HmmmDA... Vidim da ovde ima par ljudi koji su odushevljeni ovim bandom (citaj: Cynic i Lady_of_rage)... mada... mogu i sebe tu negde svrstati biggrin.gifa: :mrgreen:

Recimo da se slazem sa Cynic-om.. da Christina ima stvarno savrsen glas kojem se muzika prilagodjava biggrin.gifa: svaka joj cast....!!!!

Inace.. oni su jedan od bandova koje svakodnevno slusam po ko zna koliko puta (mada to neki ovde vec znaju :mrgreen::wink: )

Inace.. fav pesme... hmmmm... Senzafine (bez razmisljanja i dvoumljenja biggrin.gifa: ).. zatim Hyperfast, My Wings, To Myself I Turned, When A Dead Man Walks.. etc etc... well.. ovo su mi bas bas omiljene...(od kojih Senzafine nekako stavljam na visi polozaj/nivo)!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

"In Reverie" je slab... par pjesama dobrih (tj. dvije "To myself I turned" i "My wings"), losa produkcija, gitare su ocajne, previse je mekan, a i Cristina pjeva nekako ko popisana...

Half-life im je vrhunac, dok je "Unleashed memories" slabiji po pitanju sto im je struktura pjesama jednostavna, ali su se izvukli jer Cristina ima sjajan glas na albumu i naravno mnogo bolja produkcija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imaju dobroh trenutaka, mada mi nisu nista psecijalno...Imam In a Riverie, Halflife i Lacuna Coil.....i uvek mi se cini da mogu bolje. Inace su mi zanrovski jako nedefinisani.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

meni je dobar halflife a ni counter strike nije los biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

 

ti bendovi sta nazivaju albume po igrama su mi najbolji hehe ko cardigans kad nazovu album gran turismo i stvar my favorite game (pogodi koja)

 

 

inace od LC su mi dobre stvari when a dead man walks i my wings

 

ali talijani i metal - no, no biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

HalfLife im je najbolji album. Meni je definitivno omiljena pesma HalfLife ima dobar text, muziku i Christina super peva. Muski vokal im je jako dobar too.

 

half-life je mini-album tacnije biggrin.gif

a odlican je, mnogo je drugaciji od svih ostalih i najbolji im je - ostali su mi previse mlaki...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...