Jump to content

Lacuna Coil


Recommended Posts

Stefe, ajde ne budi bezobrazan i prestani da spamujes. Poceo si da mi ides na kurac, kad god dodjem na ovaj jebeni thread moram da vidim tvoje spamovanje. Ne seri vise.

recimo da zajebeš dvostruke kriterijume - ti kada spamuješ sa lošim humorom to je ok a moji spamovi su 'spamovi'....

razgovaraćemo, ne prozivaj me ovako više....

Share this post


Link to post
Share on other sites

da svako iznosi svoje objektivno mishljenje... mozda...

 

ali, zamisli, da ja koji ne slusham ni black, ni death ni black metal i odgovaram na teme kako mislim da je muzika tih bendova sranje jer je ja ne slusham... zar to zvuchi logichno, korisno ili shta vec... ok, imaju ljudi pravo da biraju, ali ne i da smaraju druge svojim stavovima...

 

i ja smataram da je Cry bolja od Ivane icon_smile.gif

151. jubilarni put da kažem da ništa protiv lacune - na pr. pesmica to live is to hide je bash popy, slušljiva, fina....

fantasmic, ne poznaješ dotičnu lično da bi govorio kategorično da nije kučka....ja to komentarišem onako žargonski, ko me poznajE, jasno mu je o čemu se tu radi, al' ne tvrdim kategorički poput tebe iz razloga shto ne znam ličnost....toliko....

Share this post


Link to post
Share on other sites

recimo da zajebeš dvostruke kriterijume - ti kada spamuješ sa lošim humorom to je ok a moji spamovi su 'spamovi'....

razgovaraćemo, ne prozivaj me ovako više....

Lako cu ja tebe da ne prozivam ako ti prestanes da smaras ovde. Aj' pici tamo da zajebavas one mentole pozere na black diskusiji, ja ih vec jebem u dupe i mozak, ajd' dodji i ti, mozes da mi budes teska artiljerija.

Ostavite decka na miru (Blacksunray-a)! 

Svi smo mi razliciti..

Ne brini se ti nista, it all stays in the family icon_twisted.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

bend je SRANJE.

nekada su bili dobri, u vreme kada su izdali In a Reverie i Halflife (taj MCD je ujedno i nesto najbolje sto su snimili).

Kasnije su poceli uzasno da se ponavljaju, sve lici na ono ranije, Unleashed Memories je imao 2-3 dobre pesme, a sve kasnije je uzas.

Christina Scabbia mozda izgleda sve bolje i bolje, a bend stvara sve goru i goru muziku.

 

pozz

quote-ovao sam sam sebe cisto da ne bio ponovo pisao isti post.

 

nije mi jasno zasto se prepirete oko nekog benda koji ce da se raspadne za godinu-dve i niko se nece uzbudjivati zbog toga.

Edited by slowdiver

Share this post


Link to post
Share on other sites

zaista ne shvatan zasto si quote-ovao sam sebe????

ako si jednom napisao da ne volis bend mozes slobodno to uraditi ponovo

ali zar moras bas istim recima...

slazem se da je Halflife nesto najbolje sto su snimili

mada se po meni ne ponavljaju...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj' pici tamo da zajebavas one mentole pozere na black diskusiji, ja ih vec jebem u dupe i mozak, ajd' dodji i ti, mozes da mi budes teska artiljerija.

 

:

Ah,kako ste ti Fantasmic zajebani likovi,tek sad kontam.Mozda da se nadjete vas dvojica,pa lepo jebite jedan drugog u dupe.Kako vam obojici treba odvaliti Ban...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno, PP-uj ga da navrati (ako ga vec nisu banovali) pa da zajedno prozivamo one blekcice, poceli su da budu bezobrazni.

banovan kako sam cuo...

 

@ Grave - ti imas neke ozbiljne probleme i treba ti lecenje..

evo ja se javljam da ti budem sponzor ako niko drugi nece...

oS i ti da se jebes sa nama..

mislim,samo reci,ucinicemo ti uslugu ako bi da primis...

 

 

LACUNA RULA....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ah,kako ste ti Fantasmic zajebani likovi,tek sad kontam.Mozda da se nadjete vas dvojica,pa lepo jebite jedan drugog u dupe.Kako vam obojici treba odvaliti Ban...

Ajd' ti lepo navrati na onaj hyperdust koncert u SKC-u i potrazi mene (ima me na slici pa ces me lako prepoznati), a ja cu te vec upoznati sa fantasmicom, pa onda lepo sva trojica da izadjemo napolje i da popricamo malo o tom jebanju u dupe i tvom ponasanju.

 

Ajd', ako nemas pare mozemo da se nadjemo ispred SKC-a, pa cemo na licu mesta sve da ti pojasnimo.

 

S'a kazes?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde da vise ne blatimo ovu diiiivnu temu...

Ima li neko da je u fun klubu Lacune..

Znaci uclanjenje besplatno a moze se skinuti sa site sve i svasta...

mnogo dobro..ja skinuo spotove i XP Logon Screen sa Cristinom

tako da svaki put kad ukljucim komp vidim njene divne oci...

user posted image

 

 

da inace http://www.emptyspiral.net/

 

Gigo..polako..

znam da bi da se mlatis ali live and let live...

A i ti Grave preterujes...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

OKej je, iskulirajte, ja & grave smo nasli understanding preko PP-a.

 

Elem, ja sam od vajkada 'teo da se pridruzim fan baseu CoF-a ili Mensona, ali realno, nigde nema domaci fan club... osim onog za Bodome koji cemo mi da organizujemo (Bodom Fuckin' Serbia fan club >=)) ali dobro... videcemo.

 

E, jel' moze neko da mi pomogne sa codecima, nece da mi pusti spot Heaven's A Life a Swamped radi super...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...