Jump to content

Lacuna Coil


Recommended Posts

Lacuna Coil (prvi album) = do jaja, ali prekratak i definitivno se videlo da su tek pocinjali. Ferro ima do jaja glas na tom albumu, posle pocinje progresivno da slabi.

 

Halflife = meni se nesto i ne svidja. Stars je do jaja, kao i Senzafine, ali moglo je i bolje.

 

In A Reverie = meni je mama. Nema losih pesama, a To Myself I Turned, In A Reverie i jos par pesama su remek dela.

 

Unleashed Memories = bez sumnje LC najbolji album. SVAKA pesma je do jaja. When a Dead Man Walks i 1.19 su im, po mom skromnom misljenju dve najbolje shansone koje su ikada napravili.

 

Comalies = odlican, ali prilicno jednolican na momente. Zahteva dosta slusanja dok ga ne zavolis, ali posle toga je keva. Opet, Comalies i Heaven's A Lie su efektno receno klasici Gothic Metala.

 

Ukratko: Lacuna je keva icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_wink.gif lacuna Coil je ZAKON.......Super vokal....super muzika...shta da se kaze...... "ZAKON!" icon_razz.gificon_da.gificon_wink.gifbiggrin.giflaugh.gif Najbolji album je Unleashed Memories-najbolji album...Comalies..ima dobrih stvari.... rolleyes.gif

Ufff.. pogubila sam se u silnim zakonima i najboljim albumima.... icon_uhoh.gif

 

 

 

 

 

Unleashed Memories = bez sumnje LC najbolji album. SVAKA pesma je do jaja. When a Dead Man Walks i 1.19 su im, po mom skromnom misljenju dve najbolje shansone koje su ikada napravili.

 

 

Bez sumnje icon_da.gif

 

Ja bih izdvojila 1.19 i Cold Heritage kao najbolje, ali svejedno. Svaka pesma sa tog albuma je dobra

 

 

 

Kad pominjes Comalies, ipak nemoj precutati The Prophet Said i Angel's Punishment. 

 

 

 

Angel's Punishment nikako ne sme da se izostavi. Definitivno najbolja pesma na albumu. Drugachije.

Meni se mnogo dopada i Self Deception i naravno Swamped.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Comalies je odlichan album,najjacha pesma je svakako Angel's Punishment,ali je meni sjajna i Unspoken,Heaven's A Lie,Swamped,Daylight Dreamer.... icon_da.gificon_da.gificon_da.gif Naj album je Unleashed Memories,istichu se 1.19 i When A Dead Man Walks,mada su im sve pesme sa tog albuma dobre icon_mrgreen.gificon_wink.gif ,svidjaju mi se josh i To Myself I Turned i Stars(mada je to obrada)-sa In A Reverie.............i dobra je The Secret..........to je to..... icon_rolleyes.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Gothminister

kad sam cuo album Unleashed Memories, u roku od nedelju dana sam nabavio sve albume. mnogo jak bend.

znate da je pevacica kristina raskinula sa Marcom, clanom benda? sad je sa clanom slipknota no.4... jebiga mad.gifmad.gif

nadam se da to nece uticati na bend...

Share this post


Link to post
Share on other sites

O da i ja sam se razocharala..........zaboravila sam shta sve tamo pishe,ali znam da je vecinom loshe..........a shto je najgore,nije ona jedina koja voli lp i slipknot iz benda icon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gif Samo jedan chlan ima kolko tolko normalan ukus,chini mi se da je Ferro(shto bi bilo logichno,jer im on komponuje muziku)ali nisam sigurna......... icon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

O da i ja sam se razocharala..........zaboravila sam shta sve tamo pishe,ali znam da je vecinom loshe..........a shto je najgore,nije ona jedina koja voli lp i slipknot iz benda icon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gif Samo jedan chlan ima kolko tolko normalan ukus,chini mi se da je Ferro(shto bi bilo logichno,jer im on komponuje muziku)ali nisam sigurna......... icon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gif

Sta si ti bilo kome nasla da popujes za muzicki ukus, pobogu, pa ti si pocela i jos uvek se seces na HIM-a, koji je, pogotovo sa novim albumom, ostao rame uz rame sa Linkin' Parkom i ostalom polu-pop polu-metal ekipom.

 

A drugo, sta bre tebi smeta koji je Christinin omiljeni bend?

 

Live and let others die.

Share this post


Link to post
Share on other sites

O da i ja sam se razocharala..........zaboravila sam shta sve tamo pishe,ali znam da je vecinom loshe..........a shto je najgore,nije ona jedina koja voli lp i slipknot iz benda icon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gif Samo jedan chlan ima kolko tolko normalan ukus,chini mi se da je Ferro(shto bi bilo logichno,jer im on komponuje muziku)ali nisam sigurna......... icon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gif

Kakve veze ima ako Cristina slusa KORN ili LP?????

Bitno je da to ne utice na njihovu muziku (mada utice na bassistu icon_smile.gificon_smile.gif )

Sta se svi pravite tr00...

Neka Cristina i dalje bude onako lepa i ja cu i dalje da se lozim na nju...

 

Gigo - sta imas protiv HIMa????

To od tebe nisam ocekivao....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta si ti bilo kome nasla da popujes za muzicki ukus, pobogu, pa ti si pocela i jos uvek se seces na HIM-a, koji je, pogotovo sa novim albumom, ostao rame uz rame sa Linkin' Parkom i ostalom polu-pop polu-metal ekipom.

 

A drugo, sta bre tebi smeta koji je Christinin omiljeni bend?

 

Live and let others die.

Ej bre,nemoj Hima da mi vredjash!!!:((( HIM nije ni blizu LPu...........oni(HIM) su mnogo bolji!!! Nego,shto se tiche kristininog muzichkog ukusa>>>>>>>>>>on nema veze sa njenim izgledom.........kristina je lepa i takva ce ostati makar slushala Acu Lukasa. Fala bogu,pa se to ne odrazava na njihovu muziku i nadam se da se nece ni u budce odrazavati. Samo sam rekla jer sam se iznenadila kad sam prochitala na sajtu.eto... seronja.gifseronja.gifseronja.gifblink.gifblink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta se svi pravite tr00...

To je ono sto me nervira.

Gigo - sta imas protiv HIMa????

To od tebe nisam ocekivao....

Nemam ja nista protiv HIM-a, ali budimo realni, i HIM je, kao i LP i Korn i slicni bendovi, jednostavno odavno izgubio pravu povezanost sa metal zanrom.

Ej bre,nemoj Hima da mi vredjash!!!:((( HIM nije ni blizu LPu...........oni(HIM) su mnogo bolji!!!

Scabbia ocigledno ne misli tako. Opet ti ponavljam: live & let others die, umesto sto omalovazavas tudji muzicki ukus (a realno, omalozavala si ga, mojne sad da se vadis).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Comalies je odlichan album,najjacha pesma je svakako Angel's Punishment,ali je meni sjajna i Unspoken,Heaven's A Lie,Swamped,Daylight Dreamer.... icon_da.gificon_da.gificon_da.gif Naj album je Unleashed Memories,istichu se 1.19 i When A Dead Man Walks,mada su im sve pesme sa tog albuma dobre icon_mrgreen.gificon_wink.gif ,svidjaju mi se josh i To Myself I Turned i Stars(mada je to obrada)-sa In A Reverie.............i dobra je The Secret..........to je to..... rolleyes.gif

Chija je pesma "Stars"?

 

 

A shto se tiche ovih trabunjanja o njihovim omiljenim bendovima, vidi se da NU metal ima uticaja na njih. Zato ih i voim icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...