Jump to content

Lacuna Coil


Recommended Posts

Moglo bi biti i nesto dobro taj novi album,ostaje da vidimo...

 

Samo malo manje onog muskog (what a mistejka to mejka) glasa...

 

Sta mislite o tome, da li njegov glas u nekim pjesmama semta???, u nekim je OK, ali negdje stvarno smeta!!!

 

 

Pozdrav wallbash.gif

Meni muski vokal uopste ne smeta (mada je tip ruzan za sve pare)....

Dobro su uklopljeni............

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam, sto se tice Comalies, manje sam ga slusao od ostalih albuma, ali ni on nije los, samo u njemu je ona doza komercijalizacije kojoj tezi skoro svak bend koji svira ovakvu vrstu metala!!!

 

Prema tome novi album bi mogao biti jos komercijalni, i sa malo vise tehnologije i sa gomilom remixa u buducem periodu, koji te takodje biti puni tehnologije!!!

 

 

A sto se tice muskog vokala, mene stvarno u nekim pjesmama izbija, a u nekim se uklapa...

 

pivopije.giforangelistening.gifwallbash.gif

 

Poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo malo manje onog muskog (what a mistejka to mejka) glasa...

Veruj mi, bez Ferroovog vokala bi Lacuna zvucala kao svaki drugi gothic metal bend sa zenskim vokalom - dosadno. Rekao bih da je njegov doprinos dobrih 25% kompletnog ugodjaja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veruj mi, bez Ferroovog vokala bi Lacuna zvucala kao svaki drugi gothic metal bend sa zenskim vokalom - dosadno. Rekao bih da je njegov doprinos dobrih 25% kompletnog ugodjaja.

...Vjerujem..., ali mozda je doslo i do male zabune, ja ne poricem to da je njegov glas losh, cak je i to sto si rekao tacno, ali meni najvise smeta njegov naglasak, kao i naglasak vecine pjevaca sa Apeninskog poluostrva!!!

 

poz

wallbash.gificon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, meni je taj lik ocajan. Uzivo pogotovo. Ajde jos i prodje negde na studijskom radu, ali...

 

Senzafine je najbolje nesto sto je ovaj bend ikad snimio (moje misljenje).

 

voleo bih kad bi nastavili na italijanskom, odlicno zvuce tako.

 

Poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...
Pilot-singl se pojavio, a album ce uskoro.

1000 puta sam rekao sebi da prvo nesto proverim. Ispalo je da je drugar kao novitet video americku verziju singla Swamped koja sadrzi verziju sa albuma i edit koji je na jednom soundtracku.

 

Sorry... icon_rolleyes.gif No album je definitivno u pripremi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1000 puta sam rekao sebi da prvo nesto proverim. Ispalo je da je drugar kao novitet video americku verziju singla Swamped koja sadrzi verziju sa albuma i edit koji je na jednom soundtracku.

 

Sorry... rolleyes.gif No album je definitivno u pripremi.

buaaaa....ulio si nam lazne nade.........nikada ti nece biti oprosteno....... icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...