Jump to content

Lacuna Coil


Recommended Posts

Koga boli dupe za stas, mislim, sta je bitnije? Izgled ili glas???

U ovom slucaju ipak oboje. Razmisli malo. Mislis li da bi ova grupa postigla izmedju ostalog toliki uspjeh da je ona bila u istom ovom izdanju samo znantno deblja? Kako god bilo, vazan je imidz (pa i izgled samim tim). Ljudi te pamte po necemu. A LC ljudi pamte def. po lijepom z.vokalu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest So goth...

Cekaj, govna od muzike ipak ne prolaze tako lako... Ja imam sve od Lacune Coil... i ne da nisu losi... Odlicni su!!! A sto se Christine tice, to sto je do jaja riba ipak privuce da odgledas spot... A da bi ti se svidela muzika, ipak je potrebno vishe... mislim... ja kad pustim cd ja slusam Christinu kako peva-ne gledam je... I btw Comalies ih je proslavio, ostvario je ogroman uspeh, i smatra se za njihov najbolji album. Tako da tesko da mozemo reci da im je muzika shit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cekaj, govna od muzike ipak ne prolaze tako lako... Ja imam sve od Lacune Coil... i ne da nisu losi... Odlicni su!!! A sto se Christine tice, to sto je do jaja riba ipak privuce da odgledas spot... A da bi ti se svidela muzika, ipak je potrebno vishe... mislim... ja kad pustim cd ja slusam Christinu kako peva-ne gledam je... I btw Comalies ih je proslavio, ostvario je ogroman uspeh, i smatra se za njihov najbolji album. Tako da tesko da mozemo reci da im je muzika shit.

Siguran sam da ti neko može navesti koji su albumi proslavili Cecu, ali to njenu muziku i dalje ne čini dobrom... O gothe. wallbash.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa comalies ih je u amerci nevidjeno proslavio, zato sto ameri slusaju govno od muzike. i sve sto ima zenske vokale misle da je dobro ko evanescence (koje je jos jedno americko govno od benda).

 

i dalje smatram in a reverie, kao njihovi naj album, i mislim da su posle toga sve isli dalje i dalje od svoga prvobitnog zvuka da bi stigli do nekog "nu-goth" zvuka (koji lici na americku "goth" skolu).

Edited by Evil Spirit

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cekaj, govna od muzike ipak ne prolaze tako lako... Ja imam sve od Lacune Coil... i ne da nisu losi... Odlicni su!!! A sto se Christine tice, to sto je do jaja riba ipak privuce da odgledas spot... A da bi ti se svidela muzika, ipak je potrebno vishe... mislim... ja kad pustim cd ja slusam Christinu kako peva-ne gledam je... I btw Comalies ih je proslavio, ostvario je ogroman uspeh, i smatra se za njihov najbolji album. Tako da tesko da mozemo reci da im je muzika shit.

Pa i ne gledas je,vise je zamisljas! mhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest So goth...
Moj post se odnosio ISKLJUCIVO o LCoil. remember?

Yes I remember...Ok, moze ovako...Lacuna Coil su do jaja bend koji maximalno GOTHivim. Christina Scabia je super ruba, svasta bi joj radio, ali to sto je ona lepa nema veze sa tim sto ja volim njihovu muziku... A moje fantazije o njoj nisu za forum...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa i da jesu prosjek, ne bi postigli toliko uspjeh out of Europe kao obican italijanski bend. Pogledaj, koliko jos bendova znas iz Italije a da su se toliko proslavili? Amerikanci ih obozavaju... A to je malo ko uspio odavde... I nije da kazem da se uspjeh mjeri samo po Amerima,ali ipak znaci...

 

Iz Italije dolazi mnogo dobrih bendova koji zasdluzuju postovanje za razliku od Lacune, kao recimo Opera IX.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Yes I remember...Ok, moze ovako...Lacuna Coil su do jaja bend koji maximalno GOTHivim. Christina Scabia je super ruba, svasta bi joj radio, ali to sto je ona lepa nema veze sa tim sto ja volim njihovu muziku... A moje fantazije o njoj nisu za forum...

MMMMMMoze.

I ja bih joj svasta radila. ph34r.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iz Italije dolazi mnogo dobrih bendova koji zasdluzuju postovanje za razliku od Lacune, kao recimo Opera IX.

Ja nisam rekla da NE postoje odredjeni bendovi iz Italije koji su bolji od LCoil vec samo da im covjek treba ukazati izvjesno postovanje jer su postigli izvanredni uspjeh s obzirom odakle su,koju muziku prave... I upravo zbog toga sto nisu nesto, a toliki tiraz ...moras izvesti taj zakljucak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nisam rekla da NE postoje odredjeni bendovi iz Italije koji su bolji od LCoil vec samo da im covjek treba ukazati izvjesno postovanje jer su postigli izvanredni uspjeh s obzirom odakle su,koju muziku prave... I upravo zbog toga sto nisu nesto, a toliki tiraz ...moras izvesti taj zakljucak.

 

Pa i Arch Enemy su bili super pre Andjele ali tirazi su legli tek kada je ona dosla i poboljsala "izgled" benda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Mr Nothingness

ja sam u goth fazonu pa ne mislim da su odlicni, mislim da i nisu nisu goth, u stvari to i nije bitno. oni su sasvim ok i ne treba preterivati.

Edited by Mr Nothingness

Share this post


Link to post
Share on other sites

e da konacno sam se setio da pitam

bio sam i na emptyspiral forumu i oni samo jedu govna a nikako ovde da pitam

 

jel zna neko sajt sa kog mogu besplatno da skinem preko gprs-a LC rintones. jebe me usb pa ne mogu da prebacujem nesto sad a mrzi me da sredjujem to. znaci treba mi neka adresa. aj ako enko zna. iznervirao sam se jedno vece pa sam uzeo i komponovao u 4 ujutru 'to myself i turned'.

 

aj molim vas. hvala!

Share this post


Link to post
Share on other sites

e da konacno sam se setio da pitam

bio sam i na emptyspiral forumu i oni samo jedu govna a nikako ovde da pitam

 

jel zna neko sajt sa kog mogu besplatno da skinem preko gprs-a LC rintones. jebe me usb pa ne mogu da prebacujem nesto sad a mrzi me da sredjujem to. znaci treba mi neka adresa. aj ako enko zna. iznervirao sam se jedno vece pa sam uzeo i komponovao u 4 ujutru 'to myself i turned'.

 

aj molim vas. hvala!

 

Koji fon imas? Sve zavisi da li ti treba mp3 ili midi fajl.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...