Jump to content

Vaš pedal board


Abramelin

Recommended Posts

Jes, EHX Big Muff NYC klon, super radi, mada je malo nešto otišao kontakt za sustain, treba da prelemim i da prebacim u manju kutiju, tačnije tanju, ova je predebela, jedva zatvaram pedalboard. :)

 

Ovo pored je Verbzilla, moja omiljena pedala, naravno reverb. :D

 

sta bre bljak? Pa ne mozes da sviras narodnjake sa 20 pedala, mora proc. Bodes u razglas i milina. :D

 

A, nisam znao da je to u pitanju, za to podržavam. :pivopije:

Edited by BaalBehrit

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imate Rocket Rolla sa muzicki-forum.com, čovek radi sve moguće pedale i radi jako pedantno i sa najboljim delovima.

 

@druželjubiv

 

Aham, radi. :D Ali je i skupa ta pedala, nisam siguran da baš vredi toliko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Evo i 2 novine:

IMG_1446.jpg

 

EBS Multicomp i Powerplant za napajanje pedala (smucilo mi se vise da kupujem baterije). Boss Bass EQ vise ni ne koristim od kada sam uzeo novi bas pa razmisljam da ga prodam. Trebalo bi uskoro da pocnem sebi da pravim pedalboard. U buducnosti bih dodao na pedalboard neki wah, chorus i eventualno delay.

Share this post


Link to post
Share on other sites

dsc00104z.jpg

 

fali boss dsd-3 koji ko zna kome sam ga dao,i ibanezov soundtank chorus koji je na pozajmici.preodusevljen sam kako behringer radi,malo je budjaviji switch,kuciste jeste metalno ali ne moze da parira ni boss-u a kamoli mxr-u,ovako odokativno lak je jako tanak i izgleda jako lizijerno, konektori su isti kao na behringerovim plastikanerima.ali,po zvuku nikako ne zaostaje za najskupljima,ali nikako.za 2500 nema sanse da se moze kupiti ni 20 posto ove pedale,ni polovna.sad jedva cekam da mitros i artist nabave novu behringer robu,pada phase 9 samo tako!

Share this post


Link to post
Share on other sites

zivota mi citas mi misli,bas sam to stio da te pitam.fala ti!

 

a da bi to odradio moram peceve da napravim sjutra,imam jedan.i ja probah samog i OD - Comp kombinaciju,koja mi se dojmila,ali cu probat' i kako ti kazes.

Share this post


Link to post
Share on other sites

и који сте ми курац дали минус кад сам само поставио питање, и то нормално за ову тему

бај д веј одговорите ми

  • Downvote 9

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...