Jump to content

Vaš pedal board


Abramelin

Recommended Posts

At the moment :

 

Gitara ---> Dunlop JH CryBaby ---> Behringer VT999 ----> Spile's Death Fuzz 2000 -----> Boss OS3 ----> DGalber CL-03 (nova igracka!) -----> Digitech RP155 ----> Amp 1

|

V

Amp 2

 

ili neka skracena verzija ovoga, u zavisnosti od prilike...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

th_IMG_3339.jpg

 

Boss TU3 - Dunlop 105q - Digitech Bass Synth Wah- EBS Multicomp - EHX Bass Big Muff - Tech21 Sansamp Bass Driver Programmable - Digitech Bass Multichorus - Boss DD7

 

Veoma kvalitetan pedalbord. Svaka cast! Kako ti se svidja Digitech synth wah? (ha! od svega ovoga sto ne moze da se nadje kod nas ja pitam za ono sto moze. u stvari - zato i pitam. :D)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Rile

 

Hvala kolega :pivopije:

 

Za neke moje potrebe Digitech BSW radi veoma dobro. Ja sam ga uglavnom kupio zbog oktavera, koji radi i vise nego dobro s' obzirom na cenu. Nisu mi se nesto davale pare za MXR bass octave deluxe a Boss-ov oktaver mi se nikako ne dopada. Synth-ovi takodje fino rade posao, treba samo malo vise cackati sa dugmicima i moze se naci dobar synth. Najslabija tacka ove pedale meni je envelope filter. Nije ni on los ali sam imao prilike da probam i MXR bass envelope filter i dosta bolje radi posao.

Evo i sempl Digitech BSW-a koji sam okacio za kolege na MF-u

 

Evo koga zanima i kako zvuce Sansamp i EHX bass big muff: link

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav,

 

nov sam ovde, ali pretstavljam da mogu da postavim ovo pitanje na ovoj temi...

 

Planiram da kupim wah pedalu, i do sada sam uzeo tri pedale u obzir:Jim Dunlop Slash Crybaby Wah , Jim Dunlop Crybaby Wah Wah Pedal GCB95i Ibanez WD7 Weeping Demon.

 

Ova Dunlop-ova Slash pedala je favorit, mnooooogo mi se svidja, gledao sam par klipova po youtube-u, super je, ali tamo sam i naisao na komentar da je pedala ista kao i ova obicna Dunlop-ova (druga navedena), samo sto na njoj pise Slash. Meni se na daje jos 10 000 dinara samo za tih pet slova. Onda sam naisao i na ovu Ibanez-ovu, cuo sam da je hvale, i cini mi se da ima dosta mogucnosti, a kod nas ne bi trebalo da je skuplja od 15-ak hiljada.

 

 

 

 

E, sad, da li neko ima iskustva sa nekom od ovih pedala, ili zna nesto vise, odnosno da li bi mi neko nesto preporucio ?? Ja ne mogu da odlucim na osnovu video klipova...Hvala, unapred...

Edited by kasijus

Share this post


Link to post
Share on other sites

nista sto neces moci da izvedes sa 535q-om,a sa slash-om neces moci da izvedes pola sto bi mogao sa 535q.potrazi dajm wah,to ti je 535q sa jos jednom opcijom (kao neki oktaver,meni super zvuci,naravno mozes i da izgasis ako ti ne treba),zadnje vrijeme i nije bio narocito skup po oglasima.samo da znas da ces morati u lanac da ubacis neki buffer (ako imas neku boss-ovu pedalu to bi bilo idealno,ponajbolji buffer) i to ispred waha,ako imas njihov stimer ili bilo koji drugi kvalitetan (ne racunam behringer,jede ton)to je najidealnija opcija posto bi svakako ga drzao prvog u lancu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dime wah ako svirash metal live...

 

ja imam 535q chrome - super wah...mada mi ponekad kada nemam monitoring smeta to shto ne znam jel ukljuchen wah ili ne...

 

kod dime waha je cool i to shto ima led diode koje pokazuju jel wah ukljuchen ili ne...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato sam i rekao bad horsie :D

 

Kad ne pritiskash - ne radi. Ukljuchuje se onog momenta kad krenesh da ga gazish. Jbg, ja imam standardni gcb95 i nije mi neshto... Mada uvek mozesh da namontirash diode ako bi da znash kad pedala radi, a kad ne ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...