Jump to content

Soilwork


Recommended Posts

  • 4 months later...
  • 3 weeks later...

Sto ti ovo dad metal? Zbog par heavy metal forica i lagano genericnog tup tup ritma tu i tamo?

Naibolja pesma od ove 4...cak bih rekao i naisvezia, na ostalima e manje vise sve vec cuto ranie kod benda

Mada koliko vidim oni se vise iscimali da prave neki mini Netfliks shit i spotove, nego za pesme 😄

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 1 year later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Umro David Andersson

Quote
Goodnight sweet doctor.
We all hope you’ve finally found peace. We will miss you so much. You were one of a kind and a brilliant musician. Sadly alcohol and mental illness took you away from us. It hurts so much. Our deepest condolences goes out to David Andersson’s family on this difficult day. He’s music will live on forever. Thank you for all the unforgettable times together. See you on the other side.
-Björn, Jonas, Sharlee, Anna, Åsa, Sebastian, John & Rasmus.

čitao skoro u nekom intervjuu sa Stridom da je loše, ali nisam kontao koliko loše...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebite me, al meni se ovaj novi album jako sviđa. Uzeli su neke fazone od Amorphis i Borknagar npr, ima tih trijumfalnih melodija i generalno je album super produciran, robustna ritam sekcija je dobro postavljena u miksu i dominantna. A opet ima i tih NFO momenata, pre svega kod Bjorna koji se ovde dosta razmahao i super zvuči. Prošli album mi je bio ni tamo ni vamo, očito je sad da je bio prelazna faza ka ovome. Ne mogu reći više ni da je ovo melodeath, ali ni onaj središnji rndžndžn Soilwork koji jedva čeka da stigne do refrena. Zvuk je bogat i pun, moćan. Stvarno sam zadovoljan kako je sve ispalo. Međutim, album de facto jeste predugačak i bio bi efektniji da je 15ak minuta kraći, ima tu šta da se istrimuje. Ova dreams of nowhere hitčina velika, ne mogu da je izbacim iz glave.

Videćemo kako će dalje bez Davida, on i Bjorn su ovo radili pola pola.

Share this post


Link to post
Share on other sites

slazem se. fokus je potpuno na Speeda, sto i treba da bude, jer njegov glas vodi celu pricu.

dosta retka pojava da lik koji peva toliko dugo postaje bolji na svakom sledecem albumu.

i da, predugo traje, kao i skoro svaki njihov album otkad se pokojni Dejv pojavio.    

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...