Jump to content

Soilwork


Recommended Posts

Speed kao Devin, sve bolje peva sto je matoriji. 

Iako sam fan prvih 4 albuma najvise, nije mi zao toliko sto ne sviraju nista od toga, jer nisu vise taj bend. Bastard Chain je bezveze bio, ne sviraju tako vise, ovaj ne peva tako vise, jedan od retkih bendova gde je mozda bolje sto ne sviraju stari materijal. Mada su mogli nesto sa NBC i FNF realno. 

Kataklysm top 5 najglupljih bendova na planeti, nit je death metal, nit metalcore, stvarno ne znam kako opstaju toliko dugo. jako nebitna muzika. 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

slusam sad NBC, nisam dugo. Tad nije moglo nista bolje za mene da izadje jer sam bio na vrhuncu svog Soilwork i Devin worshipa, ali jebote, koliko su losi tekstove u nekim momentima 😄 Mercury Shadow i The Bringer refreni narocito, apsolutni kriminal :haha: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Is this the statement that I feel?

 

Btw. setio sam se sad da si mi na serbiancafe-u hajpovao Soilwork kao bolji In Flames i preporucio da poslusam bas The Bringer, koji sam onda skidao brzinom 3kb/s jedno 4 sata 😄 

Edited by Simadin
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

On 5/11/2023 at 11:24 AM, azal said:

slusam sad NBC, nisam dugo. Tad nije moglo nista bolje za mene da izadje jer sam bio na vrhuncu svog Soilwork i Devin worshipa, ali jebote, koliko su losi tekstove u nekim momentima 😄 Mercury Shadow i The Bringer refreni narocito, apsolutni kriminal :haha: 

zanimljiva je pojava da dosta ljudi, uključujući tu i sebe, pod stare dane tek kreće da obraća pažnju na tekstove 🙂

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma uvek sam znao da su sranje, ja sam pre ovog internet/za kompom slusanja uvek citao booklet dok sam slusao album, ali mi toliko dobra muzika bila tad da me boleo kurac. samo sam se prisetio koliko su uzasne sad kad nema tog efekta od pre 20 godina da slusas muziku koja je po svakom kriterijumu tacno ono sto zelis najvise da cujes u tom momentu 😄

idalje je do jaja album svakako.  

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

U to vreme ('02/'03) bih rekao da je mrtva trka. In Flames je imao vise albuma iza sebe, ali vec su izbacili Reroute to Remain koji mi je bio malo meh u odnosu na resto. Soilwork, s druge strane, 3 albuma bez mane (minus Steelbath koji mi nesto nikad nije legao). Sa ove distance je tek apsolutno jasno ko ima bolji лонџевити 😀

Edited by Simadin

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nije ovo takmičenje gde će više toga da se desi, ovi napišu savršeno komponovanu pesmu i ćao zdravo, nema šta tu više da se dešava. Btw, dobra ova stvar od Soilwork samo je prelaz na 2:10 kao kad kalemiš neku novu staklenu zgradu na predratni rustični klasicizam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...