Jump to content

Soilwork


Recommended Posts

pa imas na steelbath suicide 5 bonus live pesama ... bar ja imam... a na sta lici .... pa na SOILWORK!!!

 

EDIT: a ako je tvoje pitanje postavljeno iz drugog ugla 'dal je neko bio na koncertu soilworka' ..not me .

Edited by MEGGY

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je najapsurdniji post koji sam citao jos od onog lika koji je napisao Mellodic Dead  laugh.gif  laugh.gif  laugh.gif  laugh.gif Koji ti je prvi album Soilwork-a koji si slusao (ako si slusao neki uopste)????Da nije mozda OOOPS I DID IT AGAIN????Kakav bre Nu metal u prva tri albuma majke ti.E ovako nabavi albume Steelbath Suicide The Chainheart Machine i A Predator's Portrait to su ti rani radovi Soilworka.Novi In Flames bolji od starog laugh.gif  laugh.gif ajde neka bude da nam se ukusi razlikuju ali majke ti reci mi koji je to stari In Flames odnosno sta podrazumevas pod istim???

I po cemu je novi in flames originalniji???Ma daj samo se nerviram.Evo ovako nadji temu Melodic death kompilacija onda se baci na jedno 5-10 godina slusanja  tamo pomenutih bendova pa se ponovo uloguj da pricas o Soilworku itd

Jako smesno,nema sta!

 

Prvi album koji sam cuo od Soilworka je Natural Born Chaos.

Pod ''stari'' In Flames podrazumevam Lunar Strain,Subterranean,The Jester Race,Black-Ash Inheritance,Whoracle,Colony i Clayman.

I,znas sta,obicno kada navodis vise razlicitih stvari,stavi se zarez!

 

 

A i ovde se trenutno vodi prica o Soilworku koji nikada nije bio Melodic Death bend.

A Predator's Portrait nije nista posebno,Natural Born Chaos je njihov najbolji album.

 

WOW,SHVATAS DA SE LJUDIMA UKUSI RAZLIKUJU,ti mora da si bas pametan! laugh.gif

 

 

Uzmi ti pa slusaj tu kompilaciju par godina,pa mozda i shvatis da si dosao na pogresnu temu da raspravljas o Melodic Death-u.

Edited by SlavoniC

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa imas na steelbath suicide 5 bonus live pesama ... bar ja imam... a na sta lici .... pa na SOILWORK!!!

 

EDIT: a ako je tvoje pitanje postavljeno iz drugog ugla 'dal je neko bio na koncertu soilworka' ..not me .

Pa slusao sam to.

Zanima me live.

Na koncertu.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jako smesno,nema sta!

 

Prvi album koji sam cuo od Soilworka je Natural Born Chaos.

Pod ''stari'' In Flames podrazumevam Lunar Strain,Subterranean,The Jester Race,Black-Ash Inheritance,Whoracle,Colony i Clayman.

I,znas sta,obicno kada navodis vise razlicitih stvari,stavi se zarez!

 

 

A i ovde se trenutno vodi prica o Soilworku koji nikada nije bio Melodic Death bend.

A Predator's Portrait nije nista posebno,Natural Born Chaos je njihov najbolji album.

 

WOW,SHVATAS DA SE LJUDIMA UKUSI RAZLIKUJU,ti mora da si bas pametan! laugh.gif

 

 

Uzmi ti pa slusaj tu kompilaciju par godina,pa mozda i shvatis da si dosao na pogresnu temu da raspravljas o Melodic Death-u.

Soilwork JESTE BIO MELODIC DEATH METAL.A ti sine moj lupas sve vece gluposti sto se tice preslusavanja albuma sa teme melodic death metal preslusavam ih oko 10 godina(jel ti imas 10???).

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
Dali je iko slusao soilwork(live)

Zanima me na sta to lici?

icon_confused.gif

Gledao sam ih dva puta.

Prvi put prije 3-4 godine kada su razvalili i zasjenili bend kakav je Hypocrisy.

 

Drugi put prije desetak dana. Ponovo Hypocrisy sa njima i ovaj put Dark Tranquility.

Totalno razocarenje. Ni sjena onoga benda koji me je odusevio prv i put i koji me odusevljava sa studijskim albumima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naručio sam Natural Born Chaos original.

 

woo-hoo

 

Mislim, valja to imati na originalu majku mu, nešto sam zapeo za njega otkad se vratih ovamo dole.

 

Doći će... Kad dođe. Vjerovatno za nekih 3 mjeseca. icon_smile.gif

Tako ova Troterčina radi posao.

 

Kakvi su utisci za Stabbing the Drama?

Ja sam odnekud skinuo spot za naslovnu, i nešto mi... Ne znam.

Imao sam i mp3 onu verziju sa spikerkom, ali me iritiralo (!)pa je obrisah.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto pade mi shaka spot Stabbing The Drama i utisak je ostao isti ... prilicno mi se povraca od novog Solilworka ... ovo je pateticna muzika ... clean vokal mi ponekad lici na one deonice gde oni Dr DreJovi crnachki puleni plachu u refrenu neke sladunjave otuzne melodije icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

hehe

 

a najgore od svega je to što nema ostalih članova benda.

a najgore od svega je što je speed obučen kao kEwL crnac.

a najgore od svega je što speed igra kao da repuje nešto.

 

mrzim soilwork, zgadili su mi one rane albume koje sam pre voleo.

 

RAT! tenk.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

mrzim soilwork, zgadili su mi one rane albume koje sam pre voleo.

 

 

'...koje sam pre voleo'

 

cekaj cekaj..oces da kazes da vise ne volis stare albume zato sto ti se novi ne svidja? yebala te ta tvoja logika icon_uhoh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto pade mi shaka spot Stabbing The Drama i utisak je ostao isti ... prilicno mi se povraca od novog Solilworka ... ovo je pateticna muzika ... clean vokal mi ponekad lici na one deonice gde oni Dr DreJovi crnachki puleni plachu u refrenu neke sladunjave otuzne melodije icon_smile.gif

Jel mislimo na isti album?! icon_uhoh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni je Stabbing the Drama losiji od predhodna dva, a one starije bas i ne gotivim...

 

njihove pesme su prilicno sablonske...novi album ne donosi nista novo u odnosu na Figure Number Five, cak nema ni toliko OK riffova kao na FNF, a i pevac nema toliko catchy melodija...

 

inace, vokal soilworka je toliko nabudzen u studiju da je to vec mnogo (za moj ukus)...narocito clean delovi....

 

 

novi spot je SRANJE!!!

...bez ikakve ideje i poente...jedan od najgorih spotova koje sam gledao...

 

 

 

 

(u jeee, mnogo sam napljuvao bend za koji u principu mislim da je OK...).

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spot je ono .. Gori vatraaaaaaaaa sad u namaaaaaaaaaaaa .. al to nije neki problem .... jednostavno muzika mi bas smeta. Sve u vezi ovog albuma je za moj ukus cist promasaj, ali eto, sad bas obratih malo vise paznju na te clean deonice ... majko mila, izraz lica i atmosfera bas kao u onim gengsta rap pesmama ... uzas !!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daleko od toga da je Stabbing The Drama losh... (mada ga ovde preterano hvale icon_rolleyes.gif ... icon_cool.gif ).....

 

To je jednostavno album koji ces preslushati i zaboraviti,.. ako se bash ne potrudish da ga se setish... Tipa.. shta slusham ovo kad mogu da slusham Killswitch... icon_wink.gif

 

Ja ga se rado setim... samo kazem: ''Njaaaaao, Stalemate!!'' ili ''Najaaaaao, onaj sexy zenki glas!''.... a onda ga search-ujem po kompu, preslusham i ponovo zagubim.... (evo malopre ga nadjoh u folderu Maxa icon_confused.gif .... musik20.gif )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...