Jump to content

Soilwork


Recommended Posts

  • 6 months later...

pa nema mnogo thrash-a.

 

za thrash slusaj prva tri albuma "Steelbath Suicide" "Chainheart Machine" "Predator's Portrait"

 

ovo je naj kvalitetniji melodic death metal koji trentno postoji...

najbolje pesme, najbolja svirka.....first class krljanje smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa nema mnogo thrash-a.

 

za thrash slusaj prva tri albuma "Steelbath Suicide" "Chainheart Machine" "Predator's Portrait"

 

ovo je naj kvalitetniji melodic death metal koji trentno postoji...

najbolje pesme, najbolja svirka.....first class krljanje smile.gif

 

Pa i slusala sam ih, ali tema je na thrashu a ovaj album nema veze sa thrashom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nemoze se uporediti svirka.....Soilowork su mnogo bolji muzicari od In Flames....i to se cuje u aranzmanima i solazama....

i klavijature su im mnogo mnogo bolje....

 

u muzici ne cujem nista od mu metala u Soilwork.... izgleda da svaka grupa postane nu metal cim krene da peva malo :roll:

Share this post


Link to post
Share on other sites

nemoze se uporediti svirka.....Soilowork su mnogo bolji muzicari od In Flames....i to se cuje u aranzmanima i solazama....

i klavijature su im mnogo mnogo bolje....

 

u muzici ne cujem nista od mu metala u Soilwork.... izgleda da svaka grupa postane nu metal cim krene da peva malo :roll:

Soilwork bolji od in flames smile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

nemoze se uporediti svirka.....Soilowork su mnogo bolji muzicari od In Flames....i to se cuje u aranzmanima i solazama....

i klavijature su im mnogo mnogo bolje....

 

u muzici ne cujem nista od mu metala u Soilwork.... izgleda da svaka grupa postane nu metal cim krene da peva malo :roll:

Soilwork bolji od in flames smile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gif

 

 

Da biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa:

 

 

mislim jeste stvar ukusa....ali bolji muzicari sigurno biggrin.gifa: biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daj Lazo nikako ne mogu biti bolji muzicari... njihova svirka je samo nasminkanija... rifovi su im tako prosecni... solaze?! Oni to imaju... smile.gif

IN FLAMES RULZ-A! biggrin.gif

 

 

izgleda da si samo slusao "Natural Born Chaos" gde su namerno prestali da se kurce.....

poslusaj The Chainheart Machine i A Predator's Portrait

 

ali na NBC.....posluaj solazu iz "No More Angels" i reci mi ako to oni smekeri iz In Flames-a koji drze gitare do pola muda mogu da odsviraju :-)

 

 

poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

izgleda da si samo slusao "Natural Born Chaos" gde su namerno prestali da se kurce.....

poslusaj The Chainheart Machine i A Predator's Portrait

 

ali na NBC.....posluaj solazu iz "No More Angels" i reci mi ako to oni smekeri iz In Flames-a koji drze gitare do pola muda mogu da odsviraju :-)

 

 

poz

 

Istina slusao sam samo poslednji album i kazem nije los... ali da je bolji od In Flames... daleko od toga! To sad drzanjem gitare... hmm pa to bi vise moglo da se kaze za Soilwork, barem na osnovu onog sto sam ja video, ali to nije ni bitno... jednostavno je In Flames odlican, a Soilwork dobar i kopira In Flames biggrin.gif

 

Poz i tebi tongue.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

izgleda da si samo slusao "Natural Born Chaos" gde su namerno prestali da se kurce.....

poslusaj The Chainheart Machine i A Predator's Portrait

 

ali na NBC.....posluaj solazu iz "No More Angels" i reci mi ako to oni smekeri iz In Flames-a koji drze gitare do pola muda mogu da odsviraju :-)

 

 

poz

 

Istina slusao sam samo poslednji album i kazem nije los... ali da je bolji od In Flames... daleko od toga! To sad drzanjem gitare... hmm pa to bi vise moglo da se kaze za Soilwork, barem na osnovu onog sto sam ja video, ali to nije ni bitno... jednostavno je In Flames odlican, a Soilwork dobar i kopira In Flames biggrin.gif

 

Poz i tebi tongue.gif

 

evo ovako....video sam obe grupe uzivo....

Soilwork su mnogo, mnogo bolji tehnicari....nemogu da se uporede...

 

drugo...Soilwork ne kopira In Flames...nikad nisu zvuceli kao In Flames....

prva tri albuma su vise u fazonu At the Gates....

mnogo agresivniji od in Flames-a, i brzi...

 

In Flames od Whoracle nadalje zvuce kao Maideni sa nizim shtimom i death vokalima. smile.gif sto jes jes...

vise furaju neke gitarske melodije sa harmonijama...gde Soilwork vise svira thrash riffove....

 

i onda izasao "Natural Born Chaos"

 

Soilwork postao vrlo popularan u underground sceni.....

onda sta su In Flames uradili?? promenili stil...vise perkusivne rifove, manje melodije, vise clean vokala i nabacili mnogo klavijatura....

 

hmmmmmm.....zvuci poznatoooooo smile.gif

 

pa su Darkane to isto probali i izdali krs od albuma....

 

ako neko nekog kopira onda izgleda da svi kopiraju Soilwork od zadnjeg albuma....jer je bas bio "breakthrough" u sceni...

poceli power metalci da se loze na Swedish death...taj rad smile.gif

 

a da ne pitam ko ima bolji vokal....Speed Strid...poslusaj "Follow The Hollow" i thrash scream vokal...i vrlo dubok death vokal....i savrseno pevanje sa mnogo dobrim harmonijama....

jos ga razumes....gde kad slusam Anders neznam na kom jeziku peva smile.gif

i textovi su mu mnogo jaci..po meni naravno.....

nijedna pesma nije o fliperima smile.gif

 

Anders nemoze da se uporedi....jos uzivo je totalno los...cuo si onaj album iz Tokija...nemoram da ti pricam smile.gif

 

Ako volis In Flames vise...do jaja.....ali Soilwork nikog ne kopira....i mogu In Flames-u da drze casove na svakom instrumentu...narocito bubnjar.

 

 

kiss smile.gif

 

 

 

Azal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiss i tebi :oops: biggrin.gif

Da se razumemo i meni se svidja Soilowork medjutim oni meni zvuce dosta nasminkano... In Flames je daleko interesantiji meni i melodicniji i iskreniji... Soilwork mi zvuci pomalo ko fiizikalija ako me kapirash... ti si imao tu srecju da cujes oba benda uzivo (ili nisi?). Onaj live u Tokyu ima piratski snimak tako da u momentima Anders se ni necuje...

Stvar ukusa meni je In Flames daleko bolji... :|

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiss i tebi :oops: biggrin.gif

Da se razumemo i meni se svidja Soilowork medjutim oni meni zvuce dosta nasminkano... In Flames je daleko interesantiji meni i melodicniji i iskreniji... Soilwork mi zvuci pomalo ko fiizikalija ako me kapirash... ti si imao tu srecju da cujes oba benda uzivo (ili nisi?). Onaj live u Tokyu ima piratski snimak tako da u momentima Anders se ni necuje...

Stvar ukusa meni je In Flames daleko bolji... :|

 

cool...

ali bi stvarno trebao da cujes "The Chainheart Machine" i "A Predator's Portrait"

 

dosta je drugaciji stil, mozda ti se vise svidja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...