Jump to content

The Devin Townsend Band


Recommended Posts

Isto, super su svi ovi njegovi solo radovi, stvarno mi se sviđa sve što radi ali menjam sve te albume za jedan SYL.

Ne kontam kako neko može ovo da priča, pogotovo sada kada se zna da je čovek batalio agresiju u obliku koji je ranije koristio. SYL je postao popularan zbog svoje over-the-top agresije i direktnosti, bombastičnosti - porediti to sa svim fantastičnim radovima u drugim bendovima, tj. projektima deluje potpuno suludo.

 

ali ono, verovatno je bolje da je covek srecan u zivotu nego da snima sjebane albume zbog mene :D

Dođe taj trenutak kada se muzičar očisti i počne da stvara albume čistog uma, i koliko god oni bili promišljeni i genijalni, uvek im nedostaje makar još trunka intenziteta koja je krasila starije radove. Meni je tu ista priča sa Trentom, koliko god voleo sve što je uradio do 1999. ne mogu da poželim čoveku da opet padne u sranje, da bih ja čuo fantastičan album. :D

 

Meni je ovaj album sjajan i naročito mi se dopada kako je Devin iskusno poređao pesme, tako da sve idu brže i jače, dok ne dođemo do vrhunca albuma. Retko ko to još uvek ume. Simfonični delovi mi prijaju i nikako ne mislim da ih ima previše i da su nadjačali sve ostalo. Preslušao sam album već par puta i samo će postajati bolji sledećim slušanjima. :da:

 

BEER! BEER! BEER!

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa covek je sam rekao da je Ocean Machine i City snimao trezan :D

Ja mislim da je ipak glavna stvar to sto je sada matoriji i zreliji, i sto su mu se muzicka interesovanja vremenom promenila. Jbg, kapira da ima skoro 40 godina, zenu, dete, ocigledno te to malo spusti na zemlju ipak. A meni je Deconstruction savrsen takav kakav jeste.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Govorio je on da je sada najbitnije što se otarasio zavisnosti i prevazišao mnoge probleme (odlučio da se ne prepušta bipolarnom poremećaju) i da je to bila prekretnica u muzičkom stvaralaštvu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čini mi se da je Vitamin pomenuo osvrtanje na stare albume u tekstovima, a i ja sam to primetio. Zasad sam čuo dva takva momenta: Oh, my God! i "Save the world".

Šta još ima?

 

I gde kaže "we all ripoff Meshuggah"?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Canadian musician/producer Devin Townsend (STRAPPING YOUNG LAD, STEVE VAI, LAMB OF GOD, DARKEST HOUR, GWAR) has set "Epicloud" as the title of his next album. According to Devin, the CD's musical direction will be "big, heavy, romantic kind of melodic stuff. Pretty, ethereal and simple." He adds on his Twitter profile, "My head's been in a new place as of the past few weeks. Been biking quite a bit and learning LYNYRD SKYNYRD songs on bass. Writing lots for 'Epicloud'."

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čini mi se da je Vitamin pomenuo osvrtanje na stare albume u tekstovima, a i ja sam to primetio. Zasad sam čuo dva takva momenta: Oh, my God! i "Save the world".

Šta još ima?

 

I gde kaže "we all ripoff Meshuggah"?

 

tekstove u sake dok se slusa album,nikako drugacije.ja nijedan njegov album nisam mogao ni da preletim bez tekstova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...