Jump to content

The Devin Townsend Band


Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 4 months later...
13 hours ago, Haos sam ja said:

Ima li neki junak da je slušao ove nove Devinove albume pa da nam prepriča, mene nešto mrzi da slušam, nisam ni Empath poslušao kako valja?

Uh

 

Snuggles je totalno ambient album, koliko se sećam totalno bez vokala. Šta znam, tu vrstu muzike uopšte ne slušam, pa mi je tih pola sata i kusur proletelo kao da je bila jedna pesma. Nije loše samo po sebi ko ovo voli (pretpostavljam), ali definitivno ne zaslužuje fizičko izdanje i boxsetove; ovo je da se okači na bandcamp bez najave za džabe.

 

The Puzzle je verovatno najgori album 2021. godine i šire. Malo ambient, malo neki metal, neki samplovi, malo nešto spoken word, malo peva, malo Anneke nariče u pozadini itd. Pesme bez ikakvih struktura, pamtljivih momenata ili bilo kakve koherencije. U stvari teško je reći da li su ovo pesme uopšte; kao da je ceo album neki interlude koncept albuma. Onda odem na Reddit i vidim ljude koji kažu da je Devinov najbolji album ikada i pitam se da li smo čuli isti album, i da li su ljudi normalni da im je ovaj gulaš od govana bolji od Ocean Machine, Terria, SYL albuma... ili u principu svih ostalih njegovih izdanja.

 

Inače oba albuma je izdao sam jer InsideOut nije hteo i navodno će doći neki normalan album posle Nove godine, od koga svakako imam mala očekivanja, ali gori od ovih gluposti ne može biti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 4 months later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...