Jump to content

The Devin Townsend Band


Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Izripio live

 

Da se čuje orkestar bolje čuje se, pa čak i hor, ali opet ne koliko sam očekivao pre samog koncerta..

 

To na stranu, izvrstan live, ako mi ikad treba neko Devin live izdanje a da nije Aboot to Rock, definitivno ću ovome da se vratim. Nabavio ovo na disku...tj. diskovima, lepo me vratilo na samo veče, definitivno jedan od koncerata kojih ću se najdetaljnije sećati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Popularni kanadski muzičar Devin Townsend nedavno je posetio Srbiju kako bi snimio spot za pesmu sa predstojećeg solo albuma i za to mu je potrebna vaša pomoć. Towsend i produkcijska kuća iCODE Team uz medijsku pomoć Hardwired Magazine-a uputili su poziv svim Devin-ovim fanovima koji žele da učestvuju u snimanju spota da se prijave na email [email protected] sa naslovom „Devin Townsend – Snimanje Spota“.

U mailu navedite svoje ime i prezime, kontakt telefon i godine starosti. Na snimanje ponesite ličnu kartu ili bilo koji važeći dokument, kao i saglasnost roditelja ukoliko ste mlađi od 18 godina (dokument će vam biti poslat putem emaila).

 

Snimanje će trajati par sati, a statisti će biti podeljeni u dve grupe (svaka grupa će snimati okvirno oko 2 sata). Prevoz do studija će biti obezbeđen, a više informacija o tome će biti pravovremeno saopšteno putem telefona ili emaila. Broj učesnika je ograničen, pa su prijave obavezne.

Ukoliko ste zainteresovani da učestvujete kao statisti u snimanju spota, molimo vas da obratite pažnju na sledeće:

• Potrebni su statisti okvirno između 18 i 50 godina

• Za mlađe od 18 godina potrebna je saglasnost roditelja!

• S obzirom na potrebe scena u spotu, statisti se mole da obuku ležernu odeću a ne tradicionalnu „metal“ opremu. Prihvatljive su košulje, raznobojne dukserice ili majice, teksas pantalone; bez kože, lanaca, prišivača i metal majica.

• Snimanje će se odigrati u nedelju, 14. oktobra u periodu između 11 i 16 časova. Više informacija o vremenu snimanja će biti saopšteno naknadno.

• Devin Townsend neće biti prisutan na snimanju.

• Učestvovanje u snimanju je dobrovoljnog karaktera i bez honorara.

Devin Townsend je putem video poruke poručio: „Ukoliko ste iz Srbije i interesuje vas ova muzika, želeli bismo da nam pomognete. Nedavno sam snimio spot tamo i tim ljudi koji radi na njemu koji se zove iCode traži između 30 i 40 ljudi da nam pomognu u nedelju, 14. oktobra i budu deo spota. Ja neću biti tamo, ali bićete u spotu i bilo bi nam od velike pomoći da stvorimo nešto što je još epskije od onoga što pokušavamo da uradimo. Potrebni su nam ljudi sa svih strana od 15 do 50 godina. Prijavite se a ekipa će podeliti sve detalje sa vama. Nadamo se da će ovo biti iskustvo o kome ćete pričati unucima.“

Devin Townsend je kanadski muzičar, osnivač sastava Strapping Young Lad i benda Devin Townsend Project, koji je nedavno rasformljen. Devin trenutno radi na novom, ambicioznom solo izdanju pod nazivom „Empath“. Devin je već sarađivao sa ekipom iz kompanije iCode na spotu za pesmu „Stormbending“ sa albuma „Transcendence“ DTP-a.

ICode je produkcijska kuća iz Srbije poznata po saradnji sa brojnim priznatim svetskim metal muzičarima, među kojima su Kamelot, Kataklysm, Avantasia, Blind Guardian, Alestrom, Iced Earth i mnogi drugi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

zasto bi neko trosio dan vikenda na to :D

 

kapirao bih da je fazon da devy odradi neku svirkicu pa snimi i ti odes, ali on nije ni u zemlji vise, bukvalno jedini razlog da odes je da bi mogao mami da pokazes kako si izasao na youtube na pola sekunde kad izadje spot :D

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 3 weeks later...

http://www.blabbermouth.net/news/devin-townsend-on-nickelbacks-chad-kroeger-i-feel-like-i-owe-him-a-real-debt-of-gratitude/

Сконто је чоек неке ствари, да би било лијепо видјети у публици неку добру пизду а не само хрпу Лазара.

Успут, препорука да се погледа читава "клиника", иако на моменте спора, занимљива је прича.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не бих се молио за хрпу тебе ни да Оливер Дејановић случајно упадне у машину за клонирање која се потом заглави и крене избацивати 666 копија у минути.

Шалу на страну, сад сам и ја заинтересован за овај албум. Реално, Девин, као и већина "прогресора", има поприлично хит материјала у својим пјесмама, само треба одсјећи вишкове и избацити експерименте... па, јеби га, ако је Деф Лепард, макар није Деф Лепард.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
29 minutes ago, Angelystor said:

Spot nije razočarao, 'ladno je snimio reaction video na sopstvenu pesmu :haha:

Pesma teška sprdnja-papazjanija, promešao jedno 10 žanrova za 6 minuta.

mislim da je rekao da je ova pesma kao "overture" u smisli da se desavaju delovi i svih ostalih pesama. Svakako mi nije mnogo zanimljivo, izgleda da sam potpuno ispao iz njegovog fazona. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja mislim da je ova pesma interlude, samo kao lucidni san celog albuma ... Mada ko zna, videcemo. Pesma sama po sebi, ne mogu da se uhvatim ni za jedan deo (sto je kontam i cilj pesme ovako natrpana), tako da jbg, smara me ovo. Kul odslusati jednom - dva puta da vidis sta ima tu, al' nije mi na vidiku da je slusam na dnevnoj bazi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

8 hours ago, ShinigamY said:

To je to, Zuma metal

Realno Petre haha

Cekirala i ja ovo... meni je spot toliko okupirao paznju da se nisam ni fokusirala na pesmu, sto geeneralno znaci da me pesma ne radi... ali se radujem ostatku albuma... pratim vec neko vreme "kreativan proces ovog albuma" i dacu mu sansu iz Devijevih reci zvuci kao nesto sto bi mi se dopalo... no, u sledecem periodu zaobilazicu spotove, cekam album :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...