Jump to content

Labyrinth


Elderane

Recommended Posts

Ne nadjoh nigde temu o ovom bendu ( aznam da je postojala)...

Meni licno najbolji njihov album je Return to Heaven denied, spadaju mi u sam vrh italijanskog power/progressive metala...

 

Inace, ovaj bend ce nastupiti 19-og maja, u velikoj sali SKC-a, na revijalnom delu W:O:A: metal battle takmicenja http://www.yumetal.net/forum/index.php?showtopic=27366&st=0

 

Uskoro potvrda na njihovom sajtu http://www.labyrinthmusic.it/

 

Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Terra Nostra Team ce se maximalno truditi da organizuje sto veci broj atraktivnih koncerata u buducnosti. Apsolutno cemo se truditi da se svi pravci ispostuju!

A LABYRINTH ce naravno nastupiti sa finalistima, i kao specijalni gost, naravno da ce nastupiti sa FULL setom icon_rockdevil.gif

Uskoro nova iznenadjenja icon_rolleyes.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh, ala sam se obradovao zbog dolaska Labyrinth-a pivopije.gificon_rockdevil.gif

 

Je li moguce da Beograd postane nova Budimpesta po pitanju Metal koncerata? Od prosle godine se krenulo opasno na popravljanju situacije po tom pitanju icon_da.gif

Samo da ne zavrsimo kao Madjari sa tolikim brojem koncerata da na pojedinima bude 50-100 ljudi. To bi bilo tuzno, a vrlo je moguce, znajuci nasu finansijsku situaciju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledao sam Evergrey pred 200 ljudi, stvarno tuzno, a ljudi su otprasili k`o da sviraju na Doningtonu... RESPECT!!!

Necemo biti k`o Pesta, ne sekiraj se ti meni Fico. Bice sve na mestu.

Trudicemo se da postavimo najjeftinije cene karata, koje budu moguce.

Znam ja kako je to kad se nema za svirku, veruj mi.

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledao sam Evergrey pred 200 ljudi, stvarno tuzno, a ljudi su otprasili k`o da sviraju na Doningtonu... RESPECT!!!

Necemo biti k`o Pesta, ne sekiraj se ti meni Fico. Bice sve na mestu.

Trudicemo se da postavimo najjeftinije cene karata, koje budu moguce.

Znam ja kako je to kad se nema za svirku, veruj mi.

Pozdrav

Uh, kako nam je bilo FENOMENALNO na Evergrey-u icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

 

Znam da ces dati sve od sebe da dodje sto vise kvalitetnih Metal bendova, i zbog toga tebi i svima u Terra Nostra-i dajem punu podrsku, a i pomoc koliko to budem mogao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da ne zavrsimo kao Madjari sa tolikim brojem koncerata da na pojedinima bude 50-100 ljudi. To bi bilo tuzno, a vrlo je moguce, znajuci nasu finansijsku situaciju.

Neka bude kao u Budimpesti po broju koncerata, ali ne i po broju ljudi koje ih posjecuju icon_da.gif

 

Vrlo je znacajno da se stekne navika i kultura odlaska na koncert, a organizatori ce, nadam se, uraditi sve sto mogu da karte budu pristupacnije za svaciji dzep.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Au, jebo te... Labyrinth dolazi?!? Pa, nije moguće! To mi je uz Symphony X najomiljeniji bend, toliko dugo kukam da ih čujem/vidim uživo... Au, ne mogu da verujem! Fantastična vest! Trudiću se da se ne radujem previše dok sve to ne bude potvrđeno, ali... pivopije.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj, pošto sam kukao zbog brisanja prethodne Labyrinth teme, red je da kažem još neku reč sad kad tema opet postoji...

 

Dakle, jedan od najboljih power/prog bendova po meni! Znatno više su mi se sviđali do promene postave i albuma Labyrinth, ali i dalje ih volim i slušam. Najbolji album... pa, to je malo teže pitanje... otprilike podjednako mi se sviđaju Return to Heaven Denied i Sons of Thunder. Freeman je u početku ostavio slab utisak na mene, ali vremenom mi se svideo, sad ga skoro napamet znam... Ali zasigurno ne može da se meri ni sa Return to Heaven Denied ni sa Sons of Thunder!

 

Da se još jednom vratim na ovaj najavljeni Beogradski koncert... čim izađe potvrda na sajtu krećem sa štekanjem love i pa se vidimo u prvom redu icon_rockdevil.gif ! Žao mi jedino što neću čuti i videti Thorsena uživo, prilično mu se divim!

Edited by Zoll

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...