Jump to content

Labyrinth


Elderane

Recommended Posts

Inace, sinoc sam rekla Andrei De Paoliju da ljudi ovde ipak znaju dosta o njima i da se ceka njihov koncert, a on mi je najavio da ce im novi album biti jako dobar.

А ко је икад најавио да ће им албум бити лош?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ајд' сад, разумемо и ми лаици италијански... Баш се питам шта ћеш му то тамо рећи што није за нас овде. :P

 

Знам да ћемо видети, али рекох ти - ко је икад најавио да ће издати лош албум? Чак и они који издају лош албум мисле да је супер.

Не кажем да ће икм албум бити лош, само се на такве коментаре музичара не треба освртати.

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nista posebno, napravila sam jednu igru reci, ali nisam sigurna da smo se razumeli, nebitno totalno.

 

Sto se Labyrintha tice, ma vazno je da se oni raduju sto dolaze ovde i sto ce biti upuceni u to gde dolaze, jer me jednom Andrea pitao u kojoj smo mi vremenskoj zoni u odnosu na njih...Heh, Srbija je i dalje egzotika za neke.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Требала си да му кажеш да ће им пут трајати 12 сати авионом, а да смо у истој временској зони као и Иркутск и Улан Батор.

Донекле могу и да га разумем, пошто су Бугари већ у другој временској зони.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kilometarskog li spama na ovoj temi, a novi album vec procurio! :no:

 

A sto je najbolje, nema onog uzasnog voiceovera kao sto je imao Freeman kad se pojavio. Scarlet je, ipak, ozbiljnija kuca od Arise-a. :)

 

Elem,

 

Labyrinth - 6 Days To Nowhere

 

IPB Image

 

1. Crossroads

2. There Is A Way

3. Lost

4. Mother Earth

5. Waiting Tomorrow

6. Come Together

7. Just One Day

8. What!!!

9. Coldness

10. Rusty Nail

11. Out Of Control

12. Wolves’N’Lambs

13. Smoke And Dreams

14. Piece Of Time (2007)

 

Come Together je obrada Beatlesa (red je bio kad je vec album masterizovan u londonskom Abbey Road studiju), Roberto sada i svira bas i peva i album je prilicno drugaciji od Freeman-a, iako podjednako melodican. Ima i blastova. :D

Edited by Kent

Share this post


Link to post
Share on other sites

A, nije bas toliko gadan, preteruje se ovuda...

 

Nije najbolji, nije ni odmah posle najboljeg, ali kome se svidja Freeman, moze naci dobrih momenata ovde. Pojednostavili su stil, krace pesme i jasna koncepcija, ali meni je to sasvim OK. Jedino mi se cini da bi efektnije bilo da je manje pesama. Neke su bas dobre, a na zalost dosta je fillera.

 

Ako nista, nije naporan za slusanje, glava ne boli :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...