Jump to content

Crtani filmovi na B92


Geozee

Recommended Posts

A onaj debilizam Ren i Stimpi? Ko je tu poremecen - onaj ko je to napravio, onaj ko je to kupio i emitovao ili oni koji to posmatraju?

Na B92 nisu pustili ni jedan gledljiv crtac.

Shto reche Akumu, nishta bez starih dobrih crtaca (da ih ne nabrajamo sve, uvek ce se neko setiti josh nekog).

Share this post


Link to post
Share on other sites

ko god da je izabrao crtace tipa "ren i stimpi" i "macker" na b92 treba ga otpustiti. ne zna se sta je dosadnije od cega. bolje da pustaju strumpfove, snorkijevce ili sta je vec pre bilo za decu...

 

ma, ren i stimpi bi trebalo da idu posle 02AM, kao i ova bolestina mackor. icon_smile.gificon_smile.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Сунђер Боб и Саут парк су ОК, нарочито СБ који је мој херој и узор... laugh.gif

Иначе, Ваца је најбољи СБ који постоји, онај енглески звучи као некакав полураспали геј на хероину...

 

Ови остали су одвратни (Мачкер, Рен и Стимпи, да не причам о "ривајвлу" Балтазара, фуј)...

 

Треба одати признање Б92 јер заиста сјајно синхронизују, а и преводи песама су им одлични.

 

------------------------------------

Иначе, набавио сам скоро сат и по анимираног филма Густав и уживао. Требало би да набавим Ла Линеу за неки дан... Ех, младости...

Edited by Axeanosilas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moracu da pratim Bratz cim krenu ovog vikenda. Jej! biggrin.gif

One one one KRETENUSE MALE IDIOTSKE POZERSKE?!

Joj kako bih svim tim lutkama spodobama glave iscupala...

ja sam se bre sa sahom igrala kao mala, to je prava igracka za mlad um icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Иначе, набавио сам скоро сат и по анимираног филма Густав и уживао.

gustav je po meni jedno od najboljih tv ostvarenja svih vremena. tu NISTA nije naivno niti napamet. stavise uopste nije smesno, humor je samo na povrsini a svaki crtani ima poentu. kao simpsonovi, samo prefinjenije i poruke su univerzalne.

 

vrh. nema dalje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se bas dopadaju Gustav, Ren i Stimpi... Sundjer bob je jos najvise i bio za decu...

 

ranije je bio i Doktor Katz... ne znam da li je to neko gledao, islo je u nekim terminima posle 00:00 ... koliko ja znam....

 

 

za decu vise i nema crtaca na B92... ako ih je ikada i bilo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mala digresija sa teme. Ne znam jeste li ikada gledali CN u vreme kada su se prikazivali World Premiere Toons (aka What A Cartoon!), ali oni koji jesu se možda sećaju jedne, po meni, brilijantne animirane pilot epizode pod imenom Mina And The Count - Interlude With A Vampire. Dugo sam tražio download te jedne epizode, ali ništa...dok nisam video ovo: http://en.wikipedia.org/wiki/Mina_and_the_Count

Mhm, Nickelodeon just got better ^^

 

@Alita

Hvala na podršci, ali ne verujem da bi bilo *previše* zainteresovanih =)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...