Jump to content

Crtani filmovi na B92


Geozee

Recommended Posts

Ерик под стресом је био одличан цртани ...

pivopije.gif

 

Taj crtani je do jaja. Ali mnogo nervira. Kad god odgledam neku epizodu, meni pritisak skoci u picku materinu. Kako tog coveka nece, to je neverovatno. Ako se obogatim dacu silne pare da naprave epizodu u kojoj ce: on da zakolje svoju bivsu zenu pa da je spali na lomaci, izleci svoju bolesnu cerku, a sina strpa u ludaru, a sekretaricu da kara pa da je baci vezanu u reku. Eto koliko likova tu nervira. Do jaja je samo onaj doktor koji muva do jaja cave.

Edited by Kashmir

Share this post


Link to post
Share on other sites

Треба одати признање Б92 јер заиста сјајно синхронизују, а и преводи песама су им одлични.

Moj si covek! Oni rade najbolje sinhronizacije jos od legendarne ekipe Mica Tatic, Nikola Simic, Djuza Stojiljkovic, Nikola Bjelic, Nada Blam i Ljubisa Bacic!

Ima samo jedan lik koji nenormalno smara, stalno koristi jedan te isti glas, totalno bezizrazajan. Ne znam ko je ko poimence, mozda je to onaj Djole Rahaja, ali ne bih da prozivam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj si covek! Oni rade najbolje sinhronizacije jos od legendarne ekipe Mica Tatic, Nikola Simic, Djuza Stojiljkovic, Nikola Bjelic, Nada Blam i Ljubisa Bacic!

Ima samo jedan lik koji nenormalno smara, stalno koristi jedan te isti glas, totalno bezizrazajan. Ne znam ko je ko poimence, mozda je to onaj Djole Rahaja, ali ne bih da prozivam.

jebote,sad kad se setim old school ekipe( icon_mrgreen.gif ) interpretatora,prosto se ozarim. To je bila nekadasnja radiotelevizija Beograd.Prvo cega se setim kad cujem te glasove je ona odjavna spica iz Nindza kornjaca. Tekst interpretirali itd...

 

Ren i Stimpi je genijalan crtac,ali nikako nije za decu.Mislim,subota ujutro,oko 8.00 a uvodna spica je neka pesmica sa tekstom:

 

"Stomak mi je vreo,vreo

kao da sam mrtve kurve jeo,jeo"

 

ma sta ja kenjam,moze i za decu mrred.gif

 

Sundjer Bob je takodje genijalan i nekadasnji Erik pod stresom.Dobro i South Park,naravno.

 

Ostali crtaci su stvarno za decu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest ron jeremi

Kako uopste mozete da gledate jew92. Jevrejcina Soros(vlasnik televizije)vam ispira mozgove. Sundjer bob je gey i napravljen je kako bi klinci jednog dana smatrali da je gey ok.

Legendarni crtaci su bili tom i dzeri. Bolji nisam nikada gledao

Share this post


Link to post
Share on other sites

nemoj se plasiti za sebe, nije to nista strasno... icon_wink.gificon_smile.gif

 

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Homophobia

Fear of being identified as a homosexual

 

...

 

This notion suggests that when expressing homophobic viewpoints and emotions, the individual who does so is not only expressing his thoughts as to homosexuals, but also actively attempting to distance himself from this category and attributed social status. Therefore, by distancing him or herself from the people in question, he/she is reaffirming his/her role as a heterosexual, within heteronormativity, and contributing to the avoidance of his/her potential labeling and consequent treatment as a homosexual.

 

This interpretation plays into notions of violent opposition to "the Other" as a means of establishing one's identity as part of the majority and therefore, validated by society. This concept is also recurrent in interpretations of racism and xenophobia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest ron jeremi

Strasno je. Oces da ti jednog dana sin dovede decka umesto devojke na gajbu,da mu popusi kurac na krevetu koji si mu ti kupio i za koji si rintao. I posle da te poljubi za laku noc. Sve samo zato sto retardi ko ti kazu da to nije strasno icon_evil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj si covek! Oni rade najbolje sinhronizacije jos od legendarne ekipe Mica Tatic, Nikola Simic, Djuza Stojiljkovic, Nikola Bjelic, Nada Blam i  Ljubisa Bacic!

Ima samo jedan lik koji nenormalno smara, stalno koristi jedan te isti glas, totalno bezizrazajan. Ne znam ko je ko poimence, mozda je to onaj Djole Rahaja, ali ne bih da prozivam.

Koja ekipa. Kako ih se svih secas? biggrin.gif

Edited by Kashmir

Share this post


Link to post
Share on other sites

Strasno je. Oces da ti jednog dana sin dovede decka umesto devojke na gajbu,da mu popusi kurac na krevetu koji si mu ti kupio i za koji si rintao. I posle da te poljubi za laku noc. Sve samo zato sto retardi ko ti kazu da to nije strasno  icon_evil.gif

to su tvoji strahovi, ne moji. icon_wink.gif

 

sto se tice "retarda" i slicnih uvreda, to ostavi za clanove svoje porodice koji su te tako vaspitali. izigravanje mangupa iza monitora govori u prilog tome da si zapravo slabic i da mrzis pedere jer se plasis da ti se ne svide. biggrin.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako uopste mozete da gledate jew92. Jevrejcina Soros(vlasnik televizije)vam ispira mozgove. Sundjer bob je gey i napravljen je kako bi klinci jednog dana smatrali da je gey ok.

Generalno i ne gledam nesto B-92, ali ima par dobrih stavri. Uglavnom me politicke emisije nerviraju.

A sa kim se Sundjer Bob trpa, ako je gej? Sa Patrikom, Lignjoslavom (mozda je on latentni homos) ili sa gos'n Krabom?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako uopste mozete da gledate jew92. Jevrejcina Soros(vlasnik televizije)vam ispira mozgove. Sundjer bob je gey i napravljen je kako bi klinci jednog dana smatrali da je gey ok.

Legendarni crtaci su bili tom i dzeri. Bolji nisam nikada gledao

Kakve jebene veze ima sto je tamo neki vlasnik Jevrej? Boli me bre kurac,Ren i Stimpi su keva crtac i uopste mi nije bitno na kom se kanalu pustaju.Uostalom,taj crtac je mator i pusta se u celom svetu jos pre nego sto je Tv b92 postojao.

 

Ja recimo mrzim pink,pa opet sam gledao Simpsonove.

 

Glup ti je stav.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Људи, ево јутрос је био Вини Пу, односно Тигр са све оном екипом, и то баш на Б92. Шта им се десило? Неко маторо дете (cca. 1980. годиште) им је узурпирало уређивачки простор и зајебало се да пусти један НОРМАЛАН цртани? Било како било, РТС је све сабио, пуштајући Дизнија.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...