Jump to content

Pain Of Salvation


Recommended Posts

Do sada nije bilo organizovanih prevoza, pa mislim da nece ni ovaj put.

Album nije procureo, koliko je znam.

 

Kako mi je Kristofer rekao, rodjenje deteta je veoma uticalo na Danijela, tako da bi trebalo da se ocekuju neke promene u daljem toku rada PoS-a.

 

Inace, Lars Ardrave, fotograf koji je radio BE booklet (a inace radi i za DT, Porcupine Tree i mnoge druge),

mi je takodje pomenuo da je veoma ponosan na svoj rad na bookletu SCARSICKa i da ce to biti pravo remek-delo. Tu su i nove majonez gitare koje jebu milu majku... Okreni, obrni, to je PoS, a oni nikada ne omanu!

 

Dragi ljudi, vidimo se na A38!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Album definitivno izlazi u januaru! Bar su tako najavili:)

Alo!

 

Od sada, vi sa Terra Nostra i Legacy potpisima ne smete vise da postujete na tema bendova, ako u postu nije najava za koncert doticnog benda u Beogradu, samo me uzalud isprepadate :mad::bigblue:

 

Vec sam pomislio da cu videti nesto kao:

 

Pain of Salvation, live Beograd - SKC, 24.2.2007. npr :bigblue:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

E stvarno bi mogli da ih dovedete ima gomila ljudi koji hoce da ih vide,a kako ste krenuli sa dovodjenjem power i prog savrseno ce se uklopiti u vas koncept za sledecu godinu..........

Ma jeste, i jos da dovedu Qryche i da vise ne bude razloga da se zivi u 2008. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

 

Dragi ljudi, vidimo se na A38!

 

 

e jesi bio certu u Budimpesti prosle godine?

 

onaj brod na kome se odrzao cert (A38) ima bolje ozvucenje od bilo kog prostora u BG-u!!

bilo je fenomenalno u svakom slucaju!! jos mi stoji poster za tu svirku na zidu :)

 

 

 

joooj kad se setim kako smo posle svirke (kad je vecina ljudi vec otpalila jer je bilo bas hladno) upali u bekstejdz (tj. potpalublje tog broda) i pricali sa Danielom,Fredrikom i ostalima...bilo je skroz kul................

 

a da, bubnjar Johan Langell izgleda tri puta ekstravagantnije u stvarnosti nego na fotkama (sa svim onim tetovazama i dredovima + sto je veoma visok) ali gotivan je lik skroz!! :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sweden's PAIN OF SALVATION has posted the following update on its official web site:

 

"The long-awaited 'Scarsick' album is now done, and is expected to hit the stores late January 2007, just a few weeks before the European tour that will start mid-February. The album is (of course) a concept album, and clocks in at 67 minutes, consisting of the following tracks:

 

01. Scarsick

02. Spitfall

03. Cribcaged

04. America

05. Disco Queen

06. Kingdom of Loss

07. Mrs Modern Mother Mary

08. Idiocracy

09. Flame to the Moth

10. Enter Rain

 

IPB Image

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...