Jump to content

Pain Of Salvation


Recommended Posts

Najbolja organizacija je u sopstvenoj režiji :da: Uzmeš povratnu u Fudex-u, a kartu za koncert uzmeš kad stigneš u Budimpeštu. Jedino treba da središ noćenje, koje može da bude a) na klupi u parku; b ) u Mekdonaldsu; c) u hostelu po izboru za ~15€; d) iskoristi sopstvenu kreativnost :bigblue:

 

E, da. Vrlo sam zadovoljan novim albumom. Nisam očekivao toliko zanimljiv album :opusteno:

Share this post


Link to post
Share on other sites

novi album je bezveze.

 

vi ljudi kao da nikad niste slusali prva tri albuma, kao da PoS pocinje sa Remedy Lane-om.

 

riffovi su neki dosadni chanka chunka, polu kompleksni, onaj Ideocracy cak lici na disturbed. Aranzmani su ne interesantni, dosadni, mnogo prosti i standardni.

 

Svaka pesma ima presvise pevanja i previse forsira tu dramu i sranja, smesniji mi je postao od onog idiota iz Devil Doll.

 

svaka pesma je ili balada ili se bazira na neki tribal bubnju i tim chunk chunk bezveznim riffovima.

 

tekstovi su presmesni, svedjanin koji zivi na socijlnom pomoci prica o amerikom kapitalizmu.

nije da se nesto protivim, boli me bas racku, nego je glupo i treba lik da skapira da niko ne daje jeb i da ukupno 5,000 mozda kupe ovaj disk na svetu i da bi trebao vise da fokusira na interesantne pesme kao na prvim tri albumima nego da shockira ljude sa glupim tekstovima o baywatch-u, burger king-u i sta vec i jadno psovanje.

 

i treba da prestane da repuje, glup mu je naglasak. loop troop su jedini kul svedski reperi.

 

album kao album nije los i ima lepih momenta, ali je los za bend koji je izdao One Hour by the Concrete Lake.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

vreme je bilo da prog kvlt vuk izadje iz shume svoje.

:):)

 

Realno, ni meni nije jasno malo toliko velicanje ovog albuma... Kakva crna poredjenja sa Remedy Lane, nema sanse. Kao kad bi poredili prvi i drugi Operation Mindcrime.

 

Remedy Lane boli od prve do poslednje sekunde. Ovde ne osecam bol ni u tragovima. O starijim albumima necu ni govoriti.

 

EDIT: Naravno, daleko od toga da ne bih otisao na koncert u svako doba dana i noci :da:

Edited by Apeiron

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm, nisam još čuo novi album ali očekujem da stigne ovih dana na moj HDD... Elem, BE sam preslušao jednom i smatram jednom previše. Svaka čast na avangardnosti ali to nije za mene... Ako je ovaj album blizu starijih radova onda ga jedva čekam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

uz svo duzno postovanje,mislim da ste se svi nekako istrcali da dajete kritike o albumu.

ja cak i sada kada slusam neki stari album,nalazim nove stvari u njemu koje nijesam cuo tokom prethodnih slusanja.i za svaki album mi je trebalo masu vremena da ga provalim..ne vjerujem da nije isti slucaj i sa ovim albumom..ali to je samo moje misljenje. :bigblue: vi nastavite

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni uopste nije jasno zbog cega nesto da bi bilo dobro kod posa mora zvuci kao one hour? ja ne slusam metal, prog metal jos manje, i iako mi je 1 hour dojaja album, ali bas dojaja, uopste ne mislim da moze da se poredi sa scarciskom.

potpuno druga vrsta muzike.

meni ovo mnogo vise sad vuce na pink floyd nego na metal...i ne bih voleo sad da budem napadnut od strane vas koji mislite da su rifovi dosadni a txtovi glupi i da ih ni slucajno ne poredim sa flojdima, ali da, meni na to vuce...

prva koja me je kupila je cribcaged....tekst je odlican...citao sam i ostale tekstove i isto mogu i za njih da kazem....

 

ako neko voli metal i samo metal jasno mi je da nece moci da svari ovo...i meni se cini da muzicki nije komplexan ni kao remedy lane ali ne zaboravite da danijelov buraz nije svirao na ovom albumu jer je sa cicom u holandiji i bole ga bas za bend....

 

a to zasto je daniel hteo sam da svira bas....hahaha, e o tome moze da se raspravlja akonto njegovog egocentrizma npr....

 

 

suma sumarum, meni ovaj album obecava, slusam ga jos pa cu videti....poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni ovo mnogo vise sad vuce na pink floyd nego na metal...i ne bih voleo sad da budem napadnut od strane vas koji mislite da su rifovi dosadni a txtovi glupi i da ih ni slucajno ne poredim sa flojdima, ali da, meni na to vuce...

 

 

 

zar ima neko kome su pos-ovi txtovi glupi? :violent:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...