Jump to content

Pain Of Salvation


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

joj boze! kako mozete vise da govorite da je sranje album kad je savrsen! ocigledno ne razumete nista! ne znate sta znaci umetnik! stvaranje! nije to muzika za napaljene emo metalce ili malogradjane! bolje nemojte da slusate nego da lupetate gluposti!

 

Evo vec sam dvaput preslusao album (samo :cry: ).

Moram reci da je ispunio ocekivanja - ovakvo nesto niko nije ocekivao, a to je valjda sustina "umetnosti" eksperimentalnih prog bendova :)

Moram ponovo pokusavati da uvalim PoS ljudima koji ne slusaju prog metal (Disco Queen :rockdevil: )...

 

Ne znam kako samo mozete tako samouvereno pricati o tome kako je Daniel veliki umjetnik koji sve radi iz srca, i kako su sva njegova dela odrazi njegovih misli, osecanja i uverenja...

 

Vidimo se u Budimpesti, nadam se!!!

 

 

pa neko je mozda popricao sa tim covekom malo duze od pet minuta... i nije mu se uvlacio u dupe kao fan... nije se gurao za potpis i nije ga smarao da se slika... mozda je neko sa njim pricao samo kao sa kolegom, drugom, poznanikom... kako god!

 

on jeste savrsen umetnik! ljudi to ovde ne razumeju jer su navikli samo na vrishteci metal i misle da je to najbolje... zato pos nikad nece ni doci u bg...

 

 

 

slazem se s gornjim komentarima.

 

izgleda da je zlatno doba Pain-a (one hour - perfect el. - remedy lane) proslo i da se izgleda vise nece ponoviti....jbg.

 

 

o boze kakve gluposti!!!! aj ljudi nemojte da pricate unapred! ne znate sta pricate!

videcete kad izadje The Perfect Element II

 

inace, nemojte mnogo da spominjete prvi, jer cete mi ogaditi omiljeni album! c c c

 

najsrecniji sam bio kad je u bg-u samo 10 ljudi slusalo Pain Of Salvation!

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, da, to i mene brine! Niko ne zna tacno da mi kaze sta mi sve treba za to, a i trenutno sam u frci oko ispita pa se nadam da madjarska viza moze da se izvuce za 2-3 dana jer ne verujem da cu doci do ambasade pre 19-og, a koliko znam to treba i da se zakaze isto par dana ranije

Share this post


Link to post
Share on other sites

Procitao sam da moze da se zakaze fonom (neki 0900 broj), pa onda se samo lepo usetas preko reda u dogovoreno vreme kao car i zavrsis :mrgreen: A pre par strana smo pisali o papirima, pa pogledaj to... Ja se svojski trudim da skupim kesh ovih dana i krenem.. Nedostaje mi Budimpesta skroz..

Edited by Powerslayer

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Cula sam novi Scarsick, generalno, dopada mi se, samo mislim da suvise malo poznajem POS da bih mogla da komentarisem. Jedini album koji sam slusala bio je Be. Juce sam dobila Remedy Lane, pa sam trenutno u fazi preslusavanja. Opsti utisak: mnogo mi se dopada, prepun je emocija, samo jos nisam skapirala celu pricu

Znam da ova prica nije bas aktuelna, ali ako bi neko bio voljan da podeli utiske zaista bih bila srecna :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za mene je Remedy Lane njihov najbolji album. Muzicki mozda i ne, ali tekstualno ...

Pogledaj na netu, ima raznih tumacenja . Meni se ipak najvise dopada moje :D .

 

 

Trazila sam na netu i nista od tumacenja... :no:

Hajde ostavi neki link...Ili mi napisi tvoje tumacenje albuma..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Novi album mi se jos uvek nije uvrteo u glavu, posle nekih nedelju dana slusanja, doduse ne intenzivnog, ali ipak na osnovu toga zakljucujem da je dosta bled u odnosu na ranija izdanja. Remedy Lane je savrsenstvo, mada ipak smatram da je Perfect element nesto najbolje sto su uradili.

 

Inace, pogledala sam sta se pisalo u vezi sa madjarskim vizama i dalje sam u zbunu! Da li mi je neophodna potvrda o redovnom studiranju ili je dovoljan samo index i da li mi je za turisticku vizu neophodna potvrda o smestaju i tim stvarima, ako idem i nemam pojma gde cu biti???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace, pogledala sam sta se pisalo u vezi sa madjarskim vizama i dalje sam u zbunu! Da li mi je neophodna potvrda o redovnom studiranju ili je dovoljan samo index i da li mi je za turisticku vizu neophodna potvrda o smestaju i tim stvarima, ako idem i nemam pojma gde cu biti???

 

Sto se toga tice, uvek volim da idem pod punom ratnom opremom :D Znaci, sto se indexa tice, potvrda sa faxa, fotokopija prve strane i strane sa poslednjim overenim semestrom (eventualno i index na uvid, just in case). A sto se smestaja tice, preko neta nadjes neki i bukiras.. jedino je jeb sto svi traze kreditne kartice. Tako da lepo nadjes nekog sa flexable friendom, rezervises, trazis da ti posalju vaucer faxom i to je to :mrgreen:

 

Prosto k'o seljak, nema sta :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ti si prso :)

 

ovo jeste tpe 2 shto vec znate siguran sam, al' samo jedna polovina njega koja se bavi samo mushkim likom sa tpe keca..

 

dobar je album, dobar, ne koliko i tpe1 al' dobro, svaki njihov album celina za sebe iovako ionako.

 

poz

 

Kahm... TPE2 NIKADA nece izaci, jer je to rekao i sam Daniel, a to zna svaki FANATIK kakvim se smatram.

Ko je pomno pratio PoS, mogao je primetiti izvesne hrnoloske veze i sledove dogadjaja... Ma mrzi me da objasnjavam...

 

Svako poredjenje PoS albuma je apsurd.

 

Fidzy, opusti se, ne pickaraj ljude, ja i ti nismo merodavni, nama je PoS vise od muzike a to je JEDINO i bitno :da: JEBE MI SE sto se album nekom nije svideo... Idemo ponovo da izblejimo sa momcima, da mi unakaze jos jednu majicu :):):) i da ih smaram sto prosli put nisu svirali Fandango.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@BeTeLgEuSe

 

Scarsick jeste drugi deo The Perfect Element-a. Prica TPE-a se nastavlja na novom albumu, i to iz aspekta muskog aktera. Sve ovo je naznaceno u bookletu (sto naravno ne znaju oni koji su skinuli album sa neta u mp3 formatu), a i Daniel je to potvrdio u jednom aktuelnom untervjuu. Namerno su zataskavali povezanost sa TPE, da bi iznanadjenje bilo vece, a i clanovima POS-a je bilo interesantno da na forumima citaju nagadjanja i rasprave u vezi sa tim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...