Jump to content

Pain Of Salvation


Recommended Posts

@BeTeLgEuSe

 

Scarsick jeste drugi deo The Perfect Element-a. Prica TPE-a se nastavlja na novom albumu, i to iz aspekta muskog aktera. Sve ovo je naznaceno u bookletu (sto naravno ne znaju oni koji su skinuli album sa neta u mp3 formatu), a i Daniel je to potvrdio u jednom aktuelnom untervjuu. Namerno su zataskavali povezanost sa TPE, da bi iznanadjenje bilo vece, a i clanovima POS-a je bilo interesantno da na forumima citaju nagadjanja i rasprave u vezi sa tim.

 

Nema problema, u pravu si.

Zanemaricemo moj visemesecni dijalog za Kristofferom Gildenlowom, Larsom Ardraveom, kao i na Danielov odgovor na moje pitanje "Kada i DA LI mozemo ocekivati TPE2?" To sto pise u bookletu stoji zbog sasvim drugih stvari... Ko se potrudi, moze i dalje da iskopa negde 3-4 intervjua koje je Dan dao posle BE-a, a u kojima lepo objasnjava zasto TPE2 nece NIKADA biti stvoren.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U novom broju Hammer World-a ( to je madjarski Metal Hammer, koji je izasao 03.02.2007, znaci nakon sto je izasao Scarsick) ima intervju sa Danielom. Tu mu je postavljeno konkretno pitanje da li je Scarsick nastavak TPE-a. I na to je njegov konkretan odgovor da jeste, i da se tu nastavlja prica muskog lika sa TPE-a. Zatim mu je postavljeno pitanje zasto su onda ranije govorili da TPE nece imati nastavak. Na to je on odgovorio da su vec dosta dugo znali da ce napraviti nastavak, ali su to drzali u tajnosti, cak stavise namerno su to poricali u svim intervjuima i na forumima, sve do izlaska albuma. A inace imao sam priliku da listam original booklet i u njemu je lepo naznaceno da je to TPE-ov nastavak.

 

Inace, jos nisam komentarisao Scarsick. Po meni je on veoma dobar i jak album. Mozda nije TPE.1. ili Remedy Lane, ali je dobar na svoj nacin. Od POS-a se ne moze ocekivati da naprave dva ista ili slicna albuma. Meni su za razliku od velike vecine dobre cak i pesme kao sto su: “America” ili “Disco Queen”, jer sam razumeo (bar se nadam da jesam) njihovu koncepciju. Jesu mozda pesme sa punk ili pop uticajima, ali ako se obrati paznja na njihov tekst, i sve to se ubaci u koncepciju albuma moze da se skonta sto su takve kakve jesu. A “Spitfall” i “Cribcaged” po meni spadaju u najbolje POS pesme.

 

Inace novi basista im je (bar na turneji) Simon Andersson, 27 godisnji svedski gospodin.

By the way da li neko zna posto ce biti ulaznica za koncert u Budimpesti?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema problema, u pravu si.

Zanemaricemo moj visemesecni dijalog za Kristofferom Gildenlowom, Larsom Ardraveom, kao i na Danielov odgovor na moje pitanje "Kada i DA LI mozemo ocekivati TPE2?" To sto pise u bookletu stoji zbog sasvim drugih stvari... Ko se potrudi, moze i dalje da iskopa negde 3-4 intervjua koje je Dan dao posle BE-a, a u kojima lepo objasnjava zasto TPE2 nece NIKADA biti stvoren.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A zasto nigde ne mogu da nadjem kontakt za taj koncert? Cak i na onom madjarskom sajtu ciji je link postavljen na sajtu POS-a pise samo za koncert u Poljskoj?! To me malo zabrinjava......

 

Ne znam koji sajt si gledala, probaj na ovoj adresi www.livesound.hu . Ja znam samo da je koncert 22-og februara na brodu A38, sa pocetkom u 20:00h.

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opeth se dokazalo da se na ovom forumu samo budale nalaze.Samo cekam sta cete novo da izvalite!!!Hvala na pomociiiiiiiiii..........ha ha ha ha ha .....covece koliko ste vi dokoni pa niste ni sami svesni

 

Realno, i ja bih se uvredila, ali odakle ti ideja da bi neka agencija organizovala odlazak na koncert POS-a? Za nas petoro? Pa, jedva su se setili da organizuju Maidene, a islo je 6-7 autobusa!!! Tako da ces (cemo) morati sami da se organizujemo. Ako je tacno da se u Subotici moze izvaditi viza za par sati, onda palim tamo pa nastavljam do Budimpeste jer do sada nisam stigla nista da organizujem, u velikoj sam frci oko ispita, koji traju i cele sledece nedelje. Hvala na onim kontaktima, javio mi se neki Madjar i rece da ima dovoljno karata i da moze da mi sacuva :bigblue::cool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...