Jump to content

Pain Of Salvation


Recommended Posts

Daniel jeste neverovatno talentovan čovek, ali je idiot :)

Koliko god volela njegov predivan glas i koliko god mi se sviđala muzika koju stvara, ne mogu da ne pomislim kreten kad ga čujem :)

No, to mi ne smeta da obožavam njegovu muziku, ali žao mi je što se tako dobra ekipa raspala.

:(

Edited by Tanya

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to stoji.

Nije da mi je drugar, pa da mi smeta kako se ponaša, ali opet na koncertima ti njegovi komentari baš znaju da me smore :)

Ma nek' peva, svira i nek' bude lep, zato je tu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neka ga wala,dok pravi onakve textove i albume kao sto je Remedy Lane,covjek u textovima ima vise nego u muzici,to definitivno stoji,On i Steven Wilson iz Porcupine Tree su mi nekako identicni,zbog svog nachina rada ;)

nije samo remedy tu....meni su svi njegovi textovi genijalni.koncepti su ono...mindblowing!

i slazem se da mu moze bit' sto je prepotentan.ipak on stvara kompletnu muziku jednog od najboljih bendova danasnjice+radi produkciju,dizajn cover-a(ili bar daje ideje za njih)

Danijele,rock on! :rockdevil:

Edited by davidian

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa naravno da daje ideju o dizajnu COvera kad je covjek studirao Art&Design,mislim sta reci...realno gledano muzika je pricha za sebe,stvarno sjajno..ali kroz textove se gleda pava "misija" benda zar ne....opet oni tu stvaraju svoju filozofiju a Daniel radi to genjalno..jer nisu textovi tipa Warriors,Wars,Dragons i te bajke...textovi su realni,emocije su u pitanju,covjekova licnost uopste ili kao sto prochitah nedje :

 

All albums of Pain Of Salvation are concept albums. Some examples of the topics addressed in the band's albums are: war and its effect on family and humanity, environmental issues (e.g., nuclear power), the forming of the individual, and the nature of God, humankind, and existence.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ne svakakvi bajkoviti textovi,ali textovi tip Dragons,Swords,Vampires i na slicne teme kojima se bavi pojedini Gothic/Power bendovi,znaci totalan smor bez imalo smisla..ovo govorim subjektivno jer ne volim takve textove,nekako su pederasti i smaraju :spava:

Dobro je sto si se ogradio... <subjektivno misljenje> ;) Inace bi usao u opasan konflikt sa power-asima... :mhihi:

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sjajno je to, ali opet šta fali i bajkovitim tekstovima?

 

Ništa, naravno .... ali kad imaš 15-16 godina :)

 

PoS su neverovatni ... što ih više slušam (a smatram da nisu bend koji mogu da slušam svaki dan) sve više uviđam koliko su genijalni, teški i monumentalni.

 

Nažalost, ne znam kako će se odlazak polovine benda reflektovati na rad ... mene je više pogodio odlazak Daniela, jer mislim da je on prilično učestvovao u izgradnji POS.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rece lik sa Symphony X avatarom... :rolleyes:

 

Hahah,ali dobro nije Symphnoy X u tom fazonu kao neke powerice,ipak SymX se vishe bavi Mitologijom,malo Fantazije ali opet ima smisla i zanimljivijiju su nego...Dragons,Warriors,Swords,War Craft... :)

 

@ProgressiveR

 

Odlazak kojeg Daniela,o chemu prichas? :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...