Jump to content

Pain Of Salvation


Recommended Posts

Odlican nastup koji sam jedva otpratila koliko mi je lose bilo.

Nadam se da cu imati prilike da odem na neki solo koncert u komsijskim zemljama uskoro pa da uzivam kako treba :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E samo da kazem da su oni bili highlight te veceri...

Kad je svirao Obituary, tako me uhvatila neka kriza, glad, zedj, umor... Kad odjednom u mene se vratio zivot cim cuh PoS!!! :)

Bas su bili pozitivni! I bas sam sa smeskom napiustila Expo!!! :mhihi:

Edited by Laurelin

Share this post


Link to post
Share on other sites

E samo da kazem da su oni bili highlight te veceri...

Kad je svirao Obituary, tako me uhvatila neka kriza, glad, zedj, umor... Kad odjednom u mene se vratio zivot cim cuh PoS!!! :)

Bas su bili pozitivni! I bas sam sa smeskom napiustila Expo!!! :mhihi:

 

Izgleda da si ti osoba koja je stajala ispred mene i za koga sam se pitao ko je to kad zna sve reči od PoS ... svaka čast !!!!!

 

Da, sad sam bacio pogled na tvoje slike na MySspace (ne zameri) i msilim da si to ti. Svaka svaka čast, postidela si me sa znanjem o PoS-ologiji :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

E cekaj! Nisam to bila ja!

Ja sam bila levo,...i nisam znala textove...prvi put sam ih juce, tj. prekjuce cula, ali sam bila odusevljena!!!!

Ako nesto znaci ja sam nosila majcu sa ljubicastim aplikacijama, devojcicom sa crvenom kosicom, i nekim lobanjama...

:mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok je to stvar, jedino da je malo kraca, drugi deo davi.

Jbg, ja sam se zaista potrudi da igram uz to, ali se kvazi-blacker u meni pobunio.

 

 

Joj, ja nisam mogla ni da poskocim koliko sam bila ukocena...ko da su mi noge bile od stakla...

 

Hum ... ond ajako ličiš na tu devojku. OK, pomešao sam ... znači da si bila tamo gde smo bili mi :)

 

 

A i imala sam skupljenu kosu...

Ali ispred mene je bila jedna devojka u bretelama koja je bas bila...ziva...i ja mislim da je ona ta koja je znala sve textove...

Share this post


Link to post
Share on other sites

мене нису баш још почели да избегавају... али само о томе причам.. :):):)

полако...и мене ће ускоро... моћи ћемо изгледа само једни друге да слушамо.. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nemam glasa vise...potpuno sam promukao od dranja na koncertu.Mislim da nijesu mogli bolje pjesme svirati nego sto su za tako kratko vrijeme(TPE i PPB,vjerovatno i dvije najvece njihove stvari).Publika je bila malobrojna ali iskrena i mislim da smo se i njima svidjeli.Steta sto se Hallgren nije bolje cuo,ali sve u svemu,obozavam ih jos vise,ispunili su moja (prevelika) ocekivanja i sad samo da se nadam da cu biti tolike srece da ih opet vidim uzivo.

 

edit:ovaj u majici bez rukava,kratke kose u sredini sam ja B)

Edited by davidian

Share this post


Link to post
Share on other sites

najbolji nastup na festu definitivno!!! daniel car! mnogo su dobro svirali, mnogo emocija, mnogo dobrih pesama i mnogo dobar bend. :D slikah se sa danielom i uzeh trzalicu.. kad sam ga pitao za publiku i nastup uopste, rekao je: "na pocetku i nismo bili bas nesto ambiciozni, ali ste nas vi malo pokrenuli, iako vas je bilo malo, stvarno ste dobra publika i nadam se da cemo doci ponovo.." covek je totalno na zemlji i stvarno mu svaka cast, ovaj nastup definitivno ulazi u top 3 live nastupa koje gledah!

Edited by Angrist.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hum ... ond ajako ličiš na tu devojku. OK, pomešao sam ... znači da si bila tamo gde smo bili mi :)

 

Could be me.... Ne znam ko je bio iza mene ali se plasim da sam ga upropastila, ako je za utehu i sama imam modrice po kolenima od ograde :D Da, oni sa zastavom su bili pored, svaka cast za to!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

najbolji nastup na festu definitivno!!! daniel car! mnogo su dobro svirali, mnogo emocija, mnogo dobrih pesama i mnogo dobar bend. :D slikah se sa danielom i uzeh trzalicu.. kad sam ga pitao za publiku i nastup uopste, rekao je: "na pocetku i nismo bili bas nesto ambiciozni, ali ste nas vi malo pokrenuli, iako vas je bilo malo, stvarno ste dobra publika i nadam se da cemo doci ponovo.." covek je totalno na zemlji i stvarno mu svaka cast, ovaj nastup definitivno ulazi u top 3 live nastupa koje gledah!

 

 

Svaka cast legendi ! Toliko me je oduvao POS(iako smo morali da palimo malo ranije) da ih definitivno moram ponovo gledati uzivo i to prvom prilikom kad budu u okruzenju.Mene ne izbegavaju jer i da hocu nemam kome da pricam,pa ne mogu nikoga da smaram sa njima.Posto je ovo malo zesci shabangrad tj.drvengrad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...