Jump to content

Pain Of Salvation


Recommended Posts

Trebalo je da vidite kako Daniel igra uz Obituary. :) :) :)

A, ni ostatak benda nije zaostajao, sve dok nije počelo kolo.

Interesantno je to da je Daniel prije početka koncerta, hvatao krugove po backstage-u, i kad dodje kod jednih vrata - uzme gutljaj vode. I sve tako! Da li mu je to neki ritual prije nastupa, ili šta već...

Da, našoj mici je rodjendan...a, izgleda kao dečkić!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma da Dark Funeral su bas zabarikadiran u mozak! Jes to je istina. NE SERI MOLIM TE!!!!!

Bar je bilo vise ljudi nego na posu, i nisu javno pljuvali neke bendove! Ali ono muzicki, za disco queen sam izvodio striptiz!

Dokaz da je malo ljudi koji znaju prave vrijednosti.

Disko kvin??? Pa, da, malo da se razbije stereotipni sistem, zajebancija. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma da Dark Funeral su bas zabarikadiran u mozak! Jes to je istina. NE SERI MOLIM TE!!!!!

Bar je bilo vise ljudi nego na posu, i nisu javno pljuvali neke bendove! Ali ono muzicki, za disco queen sam izvodio striptiz!

Dete, 'ajde kod mame na cuclu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ej stvarno odlicno! Jel znas sta je Lemmy jednom davno rekao: Samo ona muzika koja plasi vase roditelje i nervira vase komsije zove se metal!

A ja kada sam slusao Pos usrao sam se od straha! I samo jedno Dark Funeral duze postoji, prepeglali su vise zemalja od posa, prodali vise albuma. Sta vise da se prica. Ne poricem da su momci odlicni muzicari, ali nije to metal! Ono ne znam da li si videla DISTRAKSN(;))!!!!!!!

Pa aj ziveli ljudi 100 godina!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bend koji u svakom stihu izgovori "satan" je zabarikadiran u mozak. DF je dno dna Black Metal scene. To je underground u undergroundu...groundu...groundu... Ne postoji ništa vredno u njihovoj muzici, realno. Ahriman može svirati gitaru još 30 godina, neće se pomaći od onoga što je sad. "Pravog" BM-a u Funeralu nema, postali su maskote i izigravaju samo gomilu idiota svojom pojavom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa dobro to je tvoje misljenje..moje misljenje je da je pain of salvation sranje i da ma koliko god oni svirali nikada to metal nece biti(mozhete me pljuvati kolko ocete,govoriti da sam klinac koji slusha 5-6 meseci bm shta god da su vasha "napushavanja")..a odsvirano je samo 7 pesama jer je drchni pevach pos-a oduzhio 4-5 pesama i vishe nego shto je trebalo..ja sam svoje rekao vishe se necu raspravljati(bezazleno je raspravljati se oko ovoga kad ocigledno imamo razlichita misljenja) ako cete me ispljuvati,ispljujte,ako necete poshtujte moje misljenje i dovidjenja :cool:

Edited by dimmu_

Share this post


Link to post
Share on other sites

U pravu ste blackeri....Dark Funeral rulz!I Danijel je rekao:"Now,don't be like that!",kad je neko viknuo "Fuck Dark Funeral!"....siguran sam da nije bio ironican! :)

Bas mi je krivo sto ih nijesam ispostovao na festu,jer volim da se dobro izasmijem,ali umor je ucinio svoje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...