Jump to content

Pain Of Salvation


Recommended Posts

stvarno je beda da jedan PoS ima tako malo publike .. ali mi smo vredeli barem za 3x više

Pa ono jes bedak, jes da ih ne slusam, ali velik bend. Kod nas nisu oni bas toliko popularni. Jbg i ono kada sviras posle Obituarya, sta mozes ocekivati. Obituary nije bio ni blizu pravog, ali se publika izivela i tako ti je. Dole je bilo prepuno nisi imao gde sesti! Isto i drugog dana Testament pa Belphegor. Na Belphegoru ako je bilo 200-300 ljudi da me jebes! Ali ono ko voli, njemu je bilo ekstra. Bar ja to verujem! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ono jes bedak, jes da ih ne slusam, ali velik bend. Kod nas nisu oni bas toliko popularni. Jbg i ono kada sviras posle Obituarya, sta mozes ocekivati. Obituary nije bio ni blizu pravog, ali se publika izivela i tako ti je. Dole je bilo prepuno nisi imao gde sesti! Isto i drugog dana Testament pa Belphegor. Na Belphegoru ako je bilo 200-300 ljudi da me jebes! Ali ono ko voli, njemu je bilo ekstra. Bar ja to verujem! :pivopije:

 

Ono da se nelazemo Obituary a tek Testament su kud i kamo kultniji od PoSa, pa samim tim nije ni cudo da ih je posmatralo vishe ljudi. Ono pogledajte tu publiku na Legasiju koja je gledala PoS i pomnozite sa dva i dobicete likove koji slusaju progresivu u Srbiji. Mada mozda bi vishe ljudi doslo na PoS , kad bi imao solo koncert. Ipak pogledajte kolko je ljudi bilo na TOOL-u? Ali koncert TOOL-a :rockdevil: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha, onaj Léo Margarit je "ludak". Ovo mi napisao na spejsu:

 

Haha, thanks ! Actually, I've beaten my record in Beograd ! 4 sticks in 3 songs and another one during the end of the concert :) The previous record was 2 in 2h :P I guess now it's gonna be hard to do better (or worse :D )

Vidimo se !

Ziveli !

/Léo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo jedne za kolektivni stid...neka buduce generacije vide kako im preci nisi znali prpoznati kvalitet.

legacy08ke8.jpg

 

e kako mi je drago sto se vidim na ovoj slici (skroz desno prvi red u plavim bermudama)

tesko da ce se ovo ponoviti, pa mi ovo ostaje jedina uspomena

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije nas bilo vise od 100.

 

i ja sam izbrojao ovde cirka 100, što će reči da se ovaj bend ne isplati organizatorima dovoditi, treba da budemo srećni, da se frubi nije zeznuo i da se oslanjao samo na ekonomske parametre ne bismo ih videli ovde nikad!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde ti ovde vidiš plave bermude, leba ti? :D

Pa vidi se, tu je malko levo od cika obezbedjenja, crna majica, about to clap :D Sto znaci da sam ja odmah ispred cika obezbedjenja. Bas mi je bilo bzvz sve vreme ispred nosa mi je bio neko od njih :)

 

Jako malo ljudi je propratilo PoS i Threshold, ali kontam da je to zato sto progresivci nisu fanovi tih festivala sa izmesanim zanrovima.

Bilo bi nas vise na solo koncertu :da: ( e sad koliko vise to ce se videti)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Angelystor :pivopije:

 

Da bih opet malo osjetio onu atmosferu sa koncerta,nasao sam na Bunaltiju neke amaterske live snimke(audio) iz Helsinkija.Uzasan je snimak,128kbps,ali i tu se vidi koja je razlika izmedju samostalnog nastupa i festivalskog...pogotovo onog za koji nijesu placeni.Mnogo vise energije ulazu i Danijel ima bolji kontakt sa publikom..(koja je vjerovatno opet brojnija nego sto smo mi bili).

 

Nadam se da cemo imati prilike da ih vidimo opet,makar 300-400 ljudi da bude.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Ima li gde Flac za Remedy Lane pretrazio sam sve nenadjoh nigde???ili neki pre ovoga albuma?

 

Има,Ентропиа прије РЛ.

 

http://progrockprogmetal.nnm.ru/repost_pai...ropia_1997_flac

 

А за РЛ и ја сада "копам"...

 

---------------------------------------

 

Ево Флек и за Pain of Salvation - One Hour by the Concrete Lake (1999)

 

http://allfreedownloadlinks.com/free-music...ownloads-10122/

Edited by SixStepsOnTheMoon

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da da .... album "Remedy Lane" i "Be" su dva možda najizuzetnija albuma koja su ikada napravljena u svetu metala (što se mene tiče, vrlo subjektivna konstatacija)

 

Previshe subjektivna konstatacija . XD Pogotovo za Be.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...