Jump to content

Pain Of Salvation


Recommended Posts

Nazalost i ja se slazem sa ovim negativnijim misljenjima.

Bas sam nesto hteo da volim ovaj album, imao je neki pozitivan predznak pre izlaska, ova dva singla su punokrvno dobre pesme i najbolji momenti albuma ali celina pati od Danijelovog drkanja na samog sebe i neke misli da sve sto izbaci je bogom dano (bar to meni tako deluje). Pesme kao Full Throttle Tribe i naslovna su bas mogle dobro da se saseku... a i dosta drugih, da ne pominjem te shit lirike. Zao mi je sto nije jos vise Ragnara koristio da peva, strava se dopunjuju. Sve u svemu izmesani dobri i losi delovi, namera je izgleda bila na mestu ali realizacija nije bas zablistala.

Edited by Grobodan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isto. Album slusao sa nadom da cu da nadjem PoS tu, al' sam cuo sve osim PoS-a ... Samo puko poredjenje da se uradi sa prethodnim albumima, pa ovo cak ni ne lici na Scarsick a kamoli neku Entropiu, Be, Road salt itd. Stvarno slab album i nabacan, dve singl pesme dobre same po sebi i to je to, ostatak albuma moze na smetliste bez problema. Ili neka poslusa svoje radove od pre 10-15 godina, ili nemoj da radi ovakve albume uopste pod PoS imenom. Al dzaba, ispasce prica kao sa Opeth, izdrkavace kojekakve gluposti pod istim imenom ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

a jebiga sta da dodam vise.. bedarica, ispadose singlovi jos i najbolji, a i stvarno katastrofalna druga polovina albuma, prva manje vise ima potencijala i onda snoozefest, prilicno sam se popalio kad je ITF spomenuo People Passing By obzirom na to da mi je medju omiljenim PoS pesmama, al de je bate :D

 

Meaningless ispada jedna od boljih pesama.

verovatno i najbolja, kapiram jedina koju cu uopste i da pustam s ovog albuma povremeno (pored reasons), kao sto rekoh na nekoj prosloj strani, dusu dalo pijan da je slusas, ako nista zbog blamantnog teksta :haha:

a daniel divljao pre par meseci na fejsbuku s objavama tipa "sta vas boli kurac sto ja bildujem i sto sam srecan, sto vam krivo" sve je to ok matori ali....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onaj prosli bubnjar sa dredovima za klasu bolji od lea, mnogo kreativniji bar meni. Sto se tice albuma sve ste rekli nemam sta da dodam, i od mene neka ocena 5,6... Nemam zelju da ga vise preslusavaam, gotovo me nista ne privlaci, ima nekih momenata dobrih na full throttle tribe refrenu, meaningles isto onako solidno, ostalo mi nezanimljivo. Prvo daniel kaze da ga metal vise ne interesuje, a sad ga forsira i to se cuje, forsirani neki bezveze alt metal fazon..

Share this post


Link to post
Share on other sites

full throttle tribe stvarno zasrana pesma.

 

ok strofa, refren odlican, sve ostalo bas govno

 

kad krene onaj riff posle drugog refrena oko 3:30, bukvalno je onaj fazon "aj nesto ludo" nit zvuci dobro, nit ima groove, nit je dobar riff, zvuci kao nesto sa nekog solo virgil donati albuma na sta se samo bubnjari loze a svim normalnim ljudima je neslusljivo.

 

i isto kad se vrati taj deo na kraju kao neka brutalika, half-time, bas nikakva deonica.

 

tako da je pesma bukvalno ok strofa, super refren, i ostalo nabacana govnarija da bi napravio prog pesmu od 9 min

Edited by azal

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...