Jump to content

Pain Of Salvation


Recommended Posts

Pain of Salvation je Progressive rock/metal pravac,band od strane Daniela Gildenlowa velikog muzichara/tekstopisaca [pjedan od mojih omiljenih tekstopisaca ;)] i ujedno obozavaoca ovakve vrste muzike,prelistajte malo njegove intervjue pa cete vidjeti, uostalom lik je intelegentan na kvadrat...alo covjek je svirao [gitaru] sa Roine Stolt-om na albumu ADAM&EVE trenutno najjache progressive rock grupe The Flower Kings,pa je i radio na projektu od strane Neal Mors-a Transatlantic....Njegova muzika jeste komplexna a gubi smisao samo za one koji na svojoj playlist-i imaju imaju neki malo tvrdji power/thrash/death/heavy metal i onda im ne odgovara,treba vremena da se naviknete na ovakavu vrstu zvuka i da osjetite taj muzicki feeling i uzivate :meshuggah:

i povrh svega svirao je klavijature u Led Zeppelin cover bandu sa Mike Portonoy-om....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lično sam veoma razočaran poslednjim albumom ("Scarsick") ... stvarno mi se ne dopada.

 

Inače, PoS mi je jedan od omiljenih bendova, progressive u potpunom smislu te reči ... kod njih nema kompromisa! (ili barem nije bilo n aranijim albumima)

kakav kompromis su napravili na scarsick-u?

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

druze,jesi li ti glup toliko koliko se cini ili vise?kad napises,bilo to u zagradi ili ne,"barem nije bilo na ranijim albumima kompromisa",za nas pametne,kao sto ti rece,to znaci da mislis da na novom albumu IMA kompromisa...ne znam kako je kod vas,ali ocigledno da nije isto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

druze,jesi li ti glup toliko koliko se cini ili vise?kad napises,bilo to u zagradi ili ne,"barem nije bilo na ranijim albumima kompromisa",za nas pametne,kao sto ti rece,to znaci da mislis da na novom albumu IMA kompromisa...ne znam kako je kod vas,ali ocigledno da nije isto.

:lol::lol::lol:

 

Meni je album vrhunski!

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Scarsick" jeste pomalo teško svarljiv, ali samo na prvih par slušanja, nakon toga pije se k'o voda. I ovoga puta PoS su uradili masterpiece od albuma. Ako neko ima sumnje neka samo posluša stvar "Idiocracy" i sve će mu biti jasno! :bigblue:

 

i uz nju jos 9 stvari sa albuma :mrgreen:

Edited by davidian

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...