Jump to content

Hypocrisy


XOLOX Enthroned

Recommended Posts

..mozda ponavljam necije reci....ali me mrzi da sve citam......

 

"Penetralia" i "Osculum Obscenum" su fenomenalni death albumi.....

sa stvarima kao n.p.Nightmare;Left to Rot;To Escape is to Die;Pleasure of Molestation;Inferior Devoties;... su prakticno napisali pravila death metala...."The fourth dimension" i "Abducted" su isto cool...... u to vreme je bilo nesto novo...... neki neo-death.......

ali sve sto je posle izaslo je samo veliki SHIT.........

 

ABYSS JE COOL.....................

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 7 months later...

Gledala sam ih sad po drugi put i moram reci da su me ponovo veoma obradovali icon_smile.gif)) kvalitetni su i mocni icon_smile.gif))

Jeobte sta radi pevac ono je d ane verujes tip tolko visoko ne trenutke vristi da zaista pocinje da boli glava sigurna sam da je u stanju da glasom razbija staklo davno nisam cula nekog sa tolikim rasponom genijalno ...

Mada moram priznati da momci ponekad malo i odradjuju svirku ali im treba oprostiti jer su ipak zestok kvalitet icon_smile.gif) Bilo je super

Share this post


Link to post
Share on other sites

Definitivno odlican i dugovecan bend. Popularan je i medju death i medju black fanovima ... a svidja se i nama svastojedima icon_smile.gif Nemacka medicina je najbolja na svetu !!!!

Nemacka? Nisu li oni Svedjani?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sada im je izasao The Arrival.Cuo sam dve pesme.Dobro je u odnosu na Catch 22,koji je po meni sranje.Od ranijih Osculum Obscenum,The 4th Dimension.

Request Denied,Killing Art ,Rosewell 47,Penetralia,God Is A Lie su najbolje pesme,ali Deathrow(no regrets) je pesma koja me odusevljava,kakav uvod...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Do sada slusah "Penetralia" i to mi je za sada album koji definitivno nalazi mesta u mojih top 10! Odlican albujm, na kome ako se ne varam peva Legia iz MArduka...i ovde mnogo vise gotivim njegov glas nego u vec-pomejnutom black bendu...

DAlje slusah "Hypocrisy" koji je vrlo melodican, i razlikuje se od Pene, zanimljivo da, sto se tice textova, po kcalitetu su mi skoro isti kao na prvom, znaci po tom pitanju se i ne vidi neki napredak. Znaci,..sadizam, sadizam, malko satanizam..itd icon_mrgreen.gif

"Elastic Inverted Visions" mi je bre himna ovih dana icon_mrgreen.gificon_rockdevil.gif Zajedno sa tekstom i onakvom atmosferom, pesma mi je jedna od najjezivijih!! koje sam ikada cuo...

DAlje slusah...nazalot..."Catch 22" nista drugo da kazem osim icon_cry.gif ...sta im je ono trebalo!!! Peter se zestoko zajebo no.gif ,...nadam se da je novi "ARrival" mnogo bolji...

 

LONG LIVE PETER AND HYPOCRISY! icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Kai Defilenment je takodje skrnavljenje...

 

Elem, dal' je iko chou od Hipokrizije pesmu "Fuck U"? Ima je na live u Vakenu... I po svemu sudecji je obrada... Zna li iko chija?

Cuo sam..i jaka je...svidja mi se solo..ali iskreno,..mislim da nije ono Hypo-eva pesma..tj..slazem se da je obrada..

Ali cija majku mu icon_smile.gificon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...