Jump to content

Gorguts


Џрк

Recommended Posts

ako imate neke prijatelje cimajte, ako ne popunimo ili cemo svi vise platiti ili cemo otkazati varijantu pa cemo morati da se snadjemo.

 

za sad nas ima 5 sigurnih i jedan na ivici koji treba da mi javi za koji dan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa svima odgovara da se odmah vratimo, ali sta da se radi ako nas nema dovoljno, jedino da preplatimo ili da nadjemo nekog ko mozda vozi za jeftinije.

 

mislim da ovaj sale nema manji kombi

 

ako hoce neko, nek pozove Gea i Tera Turs. vidi da li postoji nacin da nas vrate oko 1-2 ujutru iz peste tog dana.

 

cesto oni skupljaju ljude sa aerodroma kasno, mozda postoji opcija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

^ a i hteo! :D

 

 

Dobih odgovor: 50 evra po čoveku. Onda pitam je l' to po nekom njihovom rasporedu ili se dogovorimo da se vratimo posle koncerta, kaže polazak im je u 10, a u principu oni kreću nazad oko 1 ali možemo (valjda) da se dogovorimo. ''Najbolje da pozovete agenciju da se dogovorite.'' Seva dečku paja da se pozabavlja mojim pitanjem i napravi pos'o firmi :D

 

Tol'ko od mene, ako hoćete, mož' da zovemo, 50 evra je manje od 70... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

gea je 50 pa je 50, ali problem je sto nije nikad sigurica. oni stalno imaju neke kombije sto idu, ali tesko da ce neko da te ceka i da vozi kako ti zelis.

 

i ako imaju nesto u 1-2, moras da ih juris po gradu, bice verovatno nekih drugih ljudi u kombiju koji nisu pijani metalci, i kvalitet kombija zestoko varira.

 

ovaj sale je u fazonu sve moze, zato je i car. moze da vozi od 7-8 ujutru da mozemo da zablejimo po pesti i on zabode i spava, ja mu posaljem poruku pola sata pre polaska i on se pojavi ispred kluba. mislim, on je skup zato sto nudi taj luksuz. vozi te kao da si bend, ne kupi penzose usput, pusta talme sve vreme, stanes kad hoces, pijes rakiju u kombiju, odvedete do mek drive thru posle svirke, sve u fulu kao licni sofer.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cek, ne bih da smaram, ali mene brine to luksuzno, je l' to znaci i da cete da pusite cigare u kombiju? Radije bih da platim 50 evra i da bude zabranjeno pusenje :-D

mozda mozemo s Geom da utvrdimo kad je tacno polazak nazad, pa da bude posle koncerta?

nije frka da sacekamo sat vremena npr posle koncerta do polaska, samo da ne oce da se vracaju pre zavrsetka koncerta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...