Jump to content

Gorguts


Џрк

Recommended Posts

Ne mora najmetalskije, AL' DA BUDE PUNO SUPSTANCIJE :o

 

Očigledno je maksima manje priče a više da slušam, mislio sam da ne slušam ništa od toga, al' možda me bolje pukne tamo neki rif koji već znam nego da ga razvezuje mozak prvi put u lajv setingu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

setlista toit du mond, forgotten arrows, carnal state, pleiades dust, nostalgia, earthly love, from wisdom to hate, obscura colored sands. (ne verujem da sam uboo redosled xD)

 

Inače, propustili smo nero di marte jer nismo znali satnicu :(

 

Disritmija pokidala, svirali pretežno stvari sa još neobjavljenog albuma (koji izlazi septembra ove godine)

 

A Gorguts..... Jebanje mile majke, ova nova stvar je jebeno dobra... Inače, tek sada sam shvatio koliko je značilo prisustvo Steeve Hurdle-a na Obscuri. Bez njegovog glasa pesme sa tog albuma zvuče poluprazno, što samo pokazuje kolika je veličina Big Steeve bio. Što se Luca tiče, skroz je opušten lik, mada ga nisam zamišljao ovako debelog. Jebeni fat Canadian :haha: :haha: Neko od ekipe je prokometarisao: "ovaj Luc i Colinovu porciju pojede" Oplakao sam :haha: :haha: :haha:

Intervju kačim uveče, snimak ima oko 30 minuta.

 

 

Pozdrav za Demon Seeda, Lazu, Phallucifera, Džrka i Peru :tehkista: :tehkista: :tehkista:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo fino (uz veliki minus sto smo propustili Nero di marte).

Klub gde smo bili mi se mnogo svideo.

Disritmia - posle ovoga cu ih poslusati i kuci, mada mi je ovakva 'zika mnogo vise za lajv okruzenje. Ne zna se ko vise kida od sve trojice. Psycroptic sam pogledao taman koliko mi je i odgovaralo, jedno pola cuke. I dalje ne mogu da svarim vokal, ali je manje iritantan uzivo. Nista nisu svirali sa Sceptera jbg, ali nove ne zvuce lose uzivo. Gorguts pokidali, uz malo problema sa zvukom (koji i u globalu nije bio nesto spec). Dobra ova nova pesma. Publika mrtva.

Utisci van - Madjari zatvoreni, ali i mnogo posteniji od nas :haha: torbica mi blejala ispred jednog kafica jedno pola sata i niko je nije ni pipunuo. Cene su mozda i jeftinije nego u Bg.

 

Pozdrav za saputnike, kul ekipica :)

Edited by Џрк

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mađari su kul nego si ti zatvoren :P

 

Nero Di Marte - bole nas brige

Disritmija - lepo (ali) izdrkavanje

Psycroptic - dosadno i užasno zvučalo

 

Gorguts - LALALALALALALA SLUŠAO SAM DSO EP UŽIVO :o :o

 

I šta publika mrtva, što nisi ti pravio šutku? Ovo je već drugi ad hominem u mojemu postu, nema smisla. Izvini brt :wub:

Ali realno koga boli kurac za to, ne svira Ritam Nereda... Stojimo i upijamo, u slučaju da nam se Luc obrati - mi kažemo JEEEE i šta ćeš više :D

Edited by Demon Seed
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

I šta publika mrtva, što nisi ti pravio šutku? Ovo je već drugi ad hominem u mojemu postu, nema smisla. Izvini brt :wub:

 

Nisam ni spominjao sutku.

Svi moji utisci jesu relativni, dakle u odnosu na nesto drugo ;)

Tako na primer - da si bio na Gorguts@BA pre par godina, sam bi skapirao zasto sam rekao to sto sam rekao

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Dimon: evo jos jednog subjektivnog - malo smaras ;)

Jos jednom moram da naglasim koliko je ovaj Durer Kert gde se sve ovo odrzalo do jaja mesto, kamo srece da imamo ista slicno kod nas.

Edited by Џрк
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Nisam ni spominjao sutku.

Svi moji utisci jesu relativni, dakle u odnosu na nesto drugo ;)

Tako na primer - da si bio na Gorguts@BA pre par godina, sam bi skapirao zasto sam rekao to sto sam rekao

 

Brt Dzrk i ja smo prisustvovali madjiji od svirke. :-D

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

madjari su svakako najpasivnija publika u evropi koliko sam imao prilike da vidim.

 

uvek mozes da se proguras gde hoces, do prvog reda, bez da te bilo ko gurne i upita sta radis.

 

2005 na Meshuggi smo srbi bukvalno ceo mosh pit vodili.

 

2010 na dillendzeru se pera, opet u skoro blackout pijanom stanju, progurao do bine bez problema i lupao grega po bicepsu

Edited by azal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...