Jump to content

Darkness


Grobodan

Recommended Posts

Ajmo,jel cuo neko ovo?

 

Svabe,radili,gle cuda,80-ih - eto vam dovoljnog opisa muzike. icon_wink.gif

 

diskografija:

Death Squad Full-length, 1987

Defenders of Justice Full-length, 1988

Conclusion and Revival Full-length, 1989

Bocholt Live Squad Live album, 2005

 

Najbolji album je prvi,taj bas treba da se cuje,ni drugi nikako nije za bacanje,dok je meni treci nista narocito.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da se zezam. Imam drugi album na vinilu i solidan je, pogotovo pesma 'Caligula'. Vokal me je uzasno nervirao, onako sav hrapav; pravi Svaba. Svi albumi su rezidati na diskovima sa bonusima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otvarah ja jednom temu o ovoga germanskog benda. Oba tri albuma su izvrtan thrasherski speed, malko podseca na Kreator. "Death Squad" najbolje izdanje, onaj "Conclusion And Revival" mi nekako uopste ne lezi, cista produkcija i uopste mi se ne slaze sa prva dva albuma ni sam materijal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koaj ti je to sad fora da pises kao da si Makedonac (osim ako stvarno to i nisi, u kom slucaju se izvinjavam)?

Nije postojalo mnogo bendova tada u Nemackoj koji nisu zvucali kao Kreator. Svi su bili srodni zvukom, svi su svirali brz, otkidacki thrash metal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne, on je mislio da sam ja poblesaveo kad sam naveo tu pesmu, jer naravno da je mislio na nemacke tresere. Kad sam prvi put cuo za Engleze, mislio sam da ce sada svi poceti sa istom forom kao i sa Rage-Rage Against The Machine. Kazes Rage i svi misle na ove druge.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koaj ti je to sad fora da pises kao da si Makedonac (osim ako stvarno to i nisi, u kom slucaju se izvinjavam)?

Nije postojalo mnogo bendova tada u Nemackoj koji nisu zvucali kao Kreator. Svi su bili srodni zvukom, svi su svirali brz, otkidacki thrash metal.

Nesam Makedonac, samo pisem razlicitim stilovima icon_smile.gif

 

Eh..bio je tu Mekong Delta..i ponovo jeste icon_cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK, apsolutno se slazem. Mada, nisam precizirao. Bilo je puno bendova koji nisu zvucali kao oni, posebno u onom prvom power/speed talasu, gde su bili Warrant, Running Wild i slicni.

Zna jos puno ljudi za ovaj Darkness, ali mediji su cudo. Pojavi se jedan spot i vec si zvezda. Mada, muzika mi se svidjala. Drugi album izasao i nestadose ljudi - a pravili ga dve godine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK, apsolutno se slazem. Mada, nisam precizirao. Bilo je puno bendova koji nisu zvucali kao oni, posebno u onom prvom power/speed talasu, gde su bili Warrant, Running Wild i slicni.

Zna jos puno ljudi za ovaj Darkness, ali mediji su cudo. Pojavi se jedan spot i vec si zvezda. Mada, muzika mi se svidjala. Drugi album izasao i nestadose ljudi - a pravili ga dve godine.

 

mnogi se definitivno slazu s tim ali cuteeeeeeee....

 

e a neki to kazu iskreno, pa da mi muzicari....

 

pivopije.gif

pivopije.gif

pivopije.gif

icon_rockdevil.gif

icon_rockdevil.gif

icon_rockdevil.gif

 

wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gif

mhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...

Ја планирам да набављам бокс сет од 4 плоче са демо снимцима и две живе свирке, од којих је последња са Keep It True фестивала. Многи су их убеђивали да раде још неке фестивлаи, пошто ус били најбољи те вечери, али нису желели,т ако да неће бити никаквог реоформљења.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...