Jump to content

Mago De Oz


The Alchemist

Recommended Posts

Megaupload i ja super sarađujemo :lol:

Šta znam, gde god da nađem link za skidanje preko megaupload-a, radi bez problema, a preko rapidshare su skoro svi mrtvi za te starije albume. Tamo dosta brzo skidaju...

 

Mago de Oz - Acústica (1997)

 

http://www.megaupload.com/?d=RMCFR9KU

 

 

Mago De Oz - La Leyenda De La Mancha (Deluxe Edition) (Bonus DVD 2006)

 

http://rapidshare.com/files/27671518/Mago_De_Oz-La_Leyenda_De_La_Mancha-Deluxe_Edition-Bonus_DVD-ES-2006-Ratz.zip

 

Gaia II La Voz Dormida (2005)

 

http://www.megaupload.com/es/?d=V0DP3PMA

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 88
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

J***m MegaUpload i onog ko ga izmisli!

 

A sto se benda tice, ludi su ko struja!Gotivim ih!

 

P.S.Imato Mago De Oz na http://www.nnm.ru preko Ifoldera i rapidsharea, samo verovatno cete morati da se registrujete zbog passova i tih gluposti...nadam se da znate ruski!I preko Ifoldera je malo zajebanije za skidanje ako ne znate ruski)!Inace na sajtu ima mnogo zanimljivih stvari!

Edited by Kamaitachi

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hmeh..ni ovaj "Jesus De Chamberi" mi ne leze nesto...i ovde ima zanimljivih meshavina i podosta nemetal upliva..al bem ga..osim "Ultima cena", kako vec, nijedna me ne nesto odusevila..ispodprosecan "folk" album, ima dosta happy happy nota..ali i previse dosadnih happy happy delova.....naredni im je daleeeeeeko bolji. U stvari, ne mogu da verujem koliko su se promenili i po stilu i kvalitetu na Leyendi..

 

GajaII - Nije gore od Belfasta..ali tu je negde..ovo traje 2 sata jebote..premoris se ziv dok preslusas album. Onu zadnju 20tominutnu nisam ni pustio..mislim da ne bih izdrzao do kraja :)Jebote pa minimum 2 pesme su me podsetile na onaj titanik soundtrek..strashno. I sto bre svaki put moraju da obradjuju neki Rainbow klasik? I to ajde da im neki zvuci ok, neko ih treba zatvoriti zbog ovakve izvedbe...takodje, chini mi se da ovom vokal propada.

 

Dakle od ovog benda jedino vredi nabavljati Finisteru i Leyendu...moze i Gaia kec, nije abs toliko los, ali je nyah. Doduse samo prvi album jos nisam chuo od studijskih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Ovaj bend jebe mile mame....

Najjaci Folk bend EVER!!! i Heavy im je do jaja jer kopiraju Maidene!

Uostalom nikad ne bih cuo za njih da nisu obradili Strange World od gore pomenutih bogova!!!

Kad sam cuo prvi put Fiesta Pagana, odlepio sam ko slicica...

Ipak mi je naj pesma Gaia! nabavio sam sve od njih i vecina pesama su keve mada neke pomalo smaraju! U svakom slucaju jebu majke!!!

Poz svim Folk Metal Fanovima.....

by Koca a.k.a. Luciffer

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Da, Moonlight Shadow je cool obrada, ali je Pensando en ti (Dust in the Wind cover) nedostizna. Valja i Man on the Silver Mountain i Strange World, ali Dust in the Wind...

 

Obrade su ono sto najvise gotivim kod njih. Evo recimo Strage World od Maidena, Man on the Silver Mountain (gostuje Doro), ili kao najbolju da izdvojim Kansas cover Dust in the Wind. Vrhunski zvuci, i jos je na spanskom (mnogo su bolji kad pevaju na spanskom, jer vokal bas i ne zna engleski najbolje).

Hm, to sam vec bio rekao... senilnost :meshuggah:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko je pratio Eurobasket sad u Shpaniji mogao je da chuje na poluvremenu/tajmautima/prekidima da preko razglasa pushtaju MDO i to "Fiesta Pagana" ako sene varam :da: Znachi odushevih se kad sam chuo, i to jednom prilikom se publika bash bila uzivela i krenula da pljeska rukama uz pesmu..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo trackliste za novi album La Ciudad de los Árboles:

 

 

1.Intro: El Espiritu Del Bosque

2.La Ciudad De Los Arboles

3.Mi Nombre Es Rock & Roll

4.El Rincon De Los Sentidos

5.Deja De Llorar (Y Vuelvete A Levantar)

6.La Cancion De Los Deseos

7.Y Ahora Voy A Salir (Ranxeira)

8.Runa Llena (Instrumental)

9.Resacosix En La Barra

10.No Queda Sino Batirnos

11.Sin Ti Seria Silencio (Parte II)

12.Si Molesto Me Quedo

13.Outro: El Espiritu Del Bosque

 

I linka za singl Y ahora voy a salir:

http://rapidshare.com/files/65082712/MaeGO...ira___2007_.rar

 

Osim naslovne numere u mp3 formatu, tu je i .avi (dakle-spot), kao i pesma La sombra de la luna (Moonlight shadow)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne samo da sam skinula album, vec dok sam ga otpakovavala, nasla sam zanimljiv tekst:

 

Si deseas descargar más Metal en espanol, visita

el espectacular blog:

 

www.descargadirectametal.blogspot.com

 

 

 

Tampoco te olvides de visitar el sensacional foro

"Metal Warriors", para que descargues

Metal en todos los idiomas, y conozcas a

otros metaleros como tú:

 

 

www.metalwarriors.creatuforo.com

 

 

!Te esperamos!

 

Upload by: Saeki

 

DI NO A LA PIRATERIA.

SI TE GUSTO ESTE DISCO, !COMPRA EL ORIGINAL!

 

PORQUE EL METAL ES CULTURA.

 

 

 

Eto dakle, dosta korisnih stvari i link na kom mozete pronaci spanske metal bendove.

Trenutno slusam Mago de Oz, izgleda mi jako dobar album, ne mogu detaljnije da komentarisem dok ga par puta ne preslusam, ali evidentno je da pored standardnih folk stvari ima i dosta dobrog klasicnog roka osamdesetih. Mozda je nekima kojima spanski nije blizak jezik teze da primete neke finese, ali moj savet je da poslusate i uzivate jer vredi.

Eh, da, da li ce ikada ovi momci iz Madrida napraviti neki koncert kod nas, da mi je samo znati....

 

 

PS. Pesma Mi nombre es Rock'n' roll zvuci kao da ju je pisao Mono Burgos licno i personalno!

Edited by Shamandalie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve ti moras da primetis ;)

Nacices na tom sajtu i koncert Mago de Oz - A Costa da Rock (2003)...Mnogo je dobar. Nabavio sam i 5 stvari sa jednog drugog koncerta (slika je solidna, ali je zvuk uzasan)...

Inace, No Queda Sino Batirnos mi je omiljena sa novog, za sada...

 

EL METAL ES CULTURA :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh, da, da li ce ikada ovi momci iz Madrida napraviti neki koncert kod nas, da mi je samo znati....

Kome da ga naprave? Pa 20 ljudi to mozda slusa ovuda, ako i toliko. U stvari, sumnjam da ima i 10 ljudi koji poseduju sve albume.

 

Ja cu na apsolventsku ekskurziju u Spaniju, ko bi znao, mozda se koncert desi dok sam tamo :meshuggah:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...