Jump to content

Kiss


Vlaja Buraz

Recommended Posts

A ima jedna zanimljiva anegdota shto sam chitao u nekom chasopisu iz 80-ih, kada su snimali album Creatures Of The Night, i kada je Paul prvi put chuo pesmu I Love It Loud prokomentarisao je u fazonu " Gin ovo je najloshija pesma koju sam u zivotu chuo, i na album ce ici samo preko mene mrtvog " a onda je Gin na to odgovorio " Dobro onda cu te ubiti i tako cemo reshiti problem" hahah legende, i naravno pesma se ipak nashla na albumu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najbolja pesma KISS-a je Love Gun i tu nema priche...

luv gun je najsugestivnija pesma od kissa ;)

:)

Meni je njihova najbolja pesma onu koju sam i prvu cuo do njih - God Gave R'N'R To You :rockdevil::bigblue:

Inace,pre nekog vremena upalim radio i ladno ide ta pesma.Ali...vidim ja nesto tu ne stima :ph34r: Glas je drugaciji (mada lici na Paul-ov),a i muzika je drugacija :ph34r: Nekako...blaga,spora...

Prvo sam pomislio "Jebote,jel' moguce da je Kiss to obradio nekoga,a ja sve ove godine mislio daje to njihova stvar?" :confused::ph34r:

A posle "Ma nema sanse.To je neko obradio Kiss" :cool::)

 

 

Ja imam KISS parfem... :)

Ja imam Kiss fliper :P

...na kompu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da mislim da se bend koji je napisao tu pesmu zove Argent. Ali KISS su je ucinili poznatom

 

Bend koji ju je napisao se zove Argent. Ali KISS su je ucinili poznatom. Inace to je zadnja pesma na kojoj je Eric Carr svirao. Inace to je prvi put od Shout It Out Loud da Gene i Paul zajedno pevaju.

 

Evo vam od Argenta pesma => http://www.youtube.com/watch?v=InH_9fbfma8

Share this post


Link to post
Share on other sites

God Gave R'N'R To You nije njihova pesma, obradili su je... Lazo ziveo si sve ove godine u zabludi ... :)

Znaci,ziveo sam u zabludi :)

God damn it :udri::)

 

Xaxaxaxa, kako nije provalio mislim koliko ta pesma ima obrada!!!!!!:D

Pa ajde nabroj mi jos neki bend koji ju je obradio? :D

Al' da nije neki teski uderground (nikad cuo) bend :)

Ja znam samo za Kiss :da:

 

Da mislim da se bend koji je napisao tu pesmu zove Argent. Ali KISS su je ucinili poznatom

Nisam znao da se tako zove taj bend...

Eto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inache album sa kojeg je ta pesma Revenge jebe kevu kolko je dobar i po meni jedan od boljih albuma KISS-a, shta vi mislite o njemu ?

Prva kaseta Kiss-a koju sam nabavio :bigblue::pivopije::rockdevil:

OK je album,al' ima i boljih :pivopije:

 

Dobar je album ali ima i losih pesama........

A da mi odgovoris na ono pitanje ("Pa ajde nabroj mi jos neki bend koji ju je obradio?") to ne znas? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inache album sa kojeg je ta pesma Revenge jebe kevu kolko je dobar i po meni jedan od boljih albuma KISS-a, shta vi mislite o njemu ?

 

Posle Crazy Crazy Nights najbolji!!! I Just Wanna, Unholy, Spit, God Gave RnR 2 U etc

 

Zao mi je sto KISS nece vise da rade albume... Kakav je onaj zadnji album KISSa... Mislim da se zove Carnival Of Sins?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prva kaseta Kiss-a koju sam nabavio :bigblue::pivopije::rockdevil:

OK je album,al' ima i boljih :pivopije:

 

 

A da mi odgovoris na ono pitanje ("Pa ajde nabroj mi jos neki bend koji ju je obradio?") to ne znas? :D

 

ne znam ja ali imam druga koji je enciklopedija za rock pa ako hoces da ga pitam :D :D

 

ako vec hoces da znas obradila ju je Uriah Heep.

Edited by Cira

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posle Crazy Crazy Nights najbolji!!! I Just Wanna, Unholy, Spit, God Gave RnR 2 U etc

 

Zao mi je sto KISS nece vise da rade albume... Kakav je onaj zadnji album KISSa... Mislim da se zove Carnival Of Sins?

 

 

 

Zadnji album je Psycho Circus, a i nije neshto posebno...

Inache sa Revangea bih josh izdvojio i Take It Of...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Elderane brate da mozesh sad da me vidish, DOVODI MOLIM TE MOLIM TE MOLIM TE MOLIM TE MOLIM TE MOLIM TE MOLIM TE MOLIM TE MOLIM TE MOLIM TE MOLIM TE MOLIM TE MOLIM TE MOLIM TE MOLIM TE MOLIM TE MOLIM TE MOLIM TE MOLIM TE MOLIM TE MOLIM TE MOLIM TE MOLIM TE MOLIM TE MOLIM TE MOLIM TE MOLIM TE MOLIM TE MOLIM TE MOLIM TE MOLIM TE MOLIM TE MOLIM TE MOLIM TE MOLIM TE MOLIM TE MOLIM TE MOLIM TE MOLIM TE MOLIM TE MOLIM TE MOLIM TE

 

Aj molim te reci mi da ih dovodish pa da idem napolje da slavim, ionako sam ovog momenta krenuo al sachekacu tvoj odgovor...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...