Jump to content

Kiss


Vlaja Buraz

Recommended Posts

Pitaj dudija,on skuplja to,hahaha :);)

 

 

Nego,ne znam iz kog perioda je taj snimak?90-ih,2000-ih...? :ph34r:

 

Snimak je iz 2007 :)

 

 

Ja sam mislio da ce malo da se igra sa jezikom ili jezicinom a ono nista

 

ima neki sa polom? :redface:

 

nemam na zalost nikakav snimak al znam (citao sam)da voli u grupi kako kaze sto vise to bolje .

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ko je zainteresovan za Kiss Army Serbia moze i mnei da se javi.

Do kad je rok? :bigblue:

 

 

jbesh dzina sav je ljigav, nece ni da se skine kad kara

Mozda nije im'o vremena :ph34r::bigblue:

 

 

idemo i na aerodrom ...

Nije to losa ideja...mozda koa ranije budem navratio u BG tog dana odem i ja :da:

 

 

Ja sam mislio da ce malo da se igra sa jezikom ili jezicinom a ono nista

Lenstina :)

A boli ga k...,ono k'o da ce sad on tu nesto da se cima oko nje kad ih je vec pojeb'o...pfff,k'o zna kol'ko :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

eeeeepaaaaa,u to ime :pivopije:

xexe

A otkud wam informacija da tje oni dotji na dan koncerta?

Mislim...logichno je da dodju dan pre,i prespawaju nam u nashem intercontinentalu :surprised:

S'obzirom da pre Beograda sviraju u Veroni,a to je 13 maja,imaju sasvim dowoljno wremena da dodju,i proshetaju Beogradom...U joj,sinotj sam opet sanjao pochetak koncerta...Zamislite samo...

"Allright Belgrade! You wanted the best,You got the best! The hottest band in the world! KISSSSSSS!!!! aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!! :muzicar: (Deuce)

Ajmo ljudi tipovanje za prvu pesmu! U izbor spadaju Deuce,Shout it out loud,Psycho Circus,Creatures of the night... To je otprilike za ochekiwati,jer tim pesmama uglawnom pochinju swe koncerte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A otkud wam informacija da tje oni dotji na dan koncerta?

Mislim...logichno je da dodju dan pre,i prespawaju nam u nashem intercontinentalu :surprised:

S'obzirom da pre Beograda sviraju u Veroni,a to je 13 maja,imaju sasvim dowoljno wremena da dodju,i proshetaju Beogradom...

Pa...posle onog od pre 10-ak godina - cisto sumnjam da ce zeleti da ostanu u BG-u duze nego sto je potrebno :)

 

nema roka samo se prijavite

Aha...OK.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Detroit rock city

 

Snimak je iz 2007 :)

 

 

Ja sam mislio da ce malo da se igra sa jezikom ili jezicinom a ono nista

 

 

 

nemam na zalost nikakav snimak al znam (citao sam)da voli u grupi kako kaze sto vise to bolje .

 

nije to iz 2007. slazem se sa lazom da je to bar 10godina ranije snimljeno

evo zvanicnog obavestenja od Gene-a:

 

Hi everyone,

 

You may have heard or seen garbage that has sprung up from my past.

Rest assured the proper legal team is looking at all ramifications and options.

 

And us? Shannon, Nick and Soph are happy and healthy.

All is well.

And thank you all for the kind words of support.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ili Love Gun ili Detroit Rock City! :evotigana: Mada bih vise voleo Love Gun... Ne kazem da je bolja, nego je za pocetak keva! :rockdevil: Rock The Nation je bar tako poceo, a i zar nije mocna? :D Dobro, I Creatures Of The Night jeste mocna, ali cak ne verujem da ce je i svirati... Ne znam... Da rezimiram: LOVE GUN!!! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nece Deuce, koji vam je... Deuce je uvek bila druga, po negde i treca pesma... A tek za Psycho Circus su slabe sanse (odlicna je pesma, to ne poricem, cak i za pocetak, ali...)! Za kraj ide ili God Give Rock'n'Roll To You ili Rock'n'Roll All Night, za pocetak ili Love Gun ili Detroit Rock City, rekoh vam! :bigblue:  'ocemo da otvorimo kladionicu?! :)  A sanse za Kissin' Time...? Pa da te razocaram... NIKAKVE! :)  Svirace jos i Got To Choose, Makin' Love, Unholy, I Was Made For Loving You, God Of Tunder... ili tako nesto! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chisto sumnjam da tje neshto preterano menjati repertoar....Mozhda u Melburnu...tamo swiraju tri puta mesechno...jbt,mislim da su celu diskografiju makar po dwa puta tamo odsvirali...No...Shanse za kissin' time su 0 (zero) :) xexe...

Ono shto mozhemo ochekiwati je:

Deuce,Let me go R'n'R,God of thunder,Love gun,I was made (prestao sam da je slusham pre dwe godine),poslednja je 100% Rock and roll all nite. Ovo je sigurno!!! A ostalo...jbg...mnogi bi mnogo shto shta zheleli chuti uzhiwo,a meni bi bilo najdrazhe kad bi makar jednu pesmu sa Reveng-a svirali...E da,ne zaboravite Black Diamond...i Strutter-a ako ne budu odsvirali...a joj...otkidam na tu stwar...Detroit rock city ima shanse da se nadje na spisku ako izadju na bis...i jbga,Moje srce puno ako bude owako...A stwarno ne widim razlog da izmishljaju neshto nowo u repertoaru koji wetj godinama ponawljaju i iznowa sa swe wetjim uspehom,kao da te pesme swiraju tek tretji put u zhiwotu...Diwim im se :opusteno:

 

Ei da,sorry,zaboravix na Firehouse,Josh ne pamtim da je proshao koncert,a da se Gene nije poigrao sa watrom :) Tako da je to scena za pamtjenje,koja mora biti izwedena...Dakle Firehouse u onu grupu od 100%!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei da sorry...Zaborawih na Firehouse. Josh ne pamtim da sam gledao neki koncert,a da se Gene nije poigrao sa watrenim machem...To je detalj koji jednostawno mora biti izweden! Dakle,Firehouse u onu grupu od 100%,bez razmishljanja!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali ne razumem shto si tako ubedjen da Deuce nece otvoriti cert? Imam bootleg iz 2007. i sa njom su ga otvorili...

 

Pa gledaj, je l' si skinuo Kissology? U toku jedne turneje (second coming), bar onih 5 koncerata kojih su prikazali, svaki koncert je krenu razlicitim pesmama... Nijedna nije bila Deuce... A ako uzmes u obzir da je ovo (verovatno) poslednja turneja, zar ne bi bilo mocnije da pocnu sa (kao sto si sam rekao) najboljom pesmom (LOVE GUN), nego da je sa njom zavrse? Revenge lepo kaze koja ce biti poslednja, kao sto i ja rekoh...

 

a meni bi bilo najdrazhe kad bi makar jednu pesmu sa Reveng-a svirali...

 

E da,ne zaboravite Black Diamond...i Strutter-a ako ne budu odsvirali...a joj...otkidam na tu stwar...Detroit rock city ima shanse da se nadje na spisku ako izadju na bis...

 

Ei da,sorry,zaboravix na Firehouse,Josh ne pamtim da je proshao koncert,a da se Gene nije poigrao sa watrom :) Tako da je to scena za pamtjenje,koja mora biti izwedena...Dakle Firehouse u onu grupu od 100%!!!

 

Za tebe ce da ide Unholy, to mora! :bigblue:  Joj da... Black Diamond i Strutter (na prvom albumu prva pesma, kako bi bilo mocno)... Ne znam kako Eric peva, ali Black Diamond je... Ma nemam reci! :rockdevil:  Kako sam to mogao da zaboravim, a sviram je svaki dan?  :udri:   :D  Firehouse=keva!  :da:

 

Ja bih strashno voleo da chujem I Stole Your Love.... ali shanse su minimalne...jbg...

 

I ja bih... jebi ga... :icon_ne:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...