Jump to content

Kiss


Vlaja Buraz

Recommended Posts

  • 3 months later...

Otpočeli su Freedom to Rock tour u SAD, U mestima gde duže vremena nisu nastupali, set lista dobra manje više ista kao prethodnih godina

vratili jebeni beth, bolje da su izbacili i lick it up a i 100 000 years nije nešto ima boljih pesama sa hotter than hell, revenge i carnival of souls sa koga nikad nisu svirali live, ali sve u svemu dobro zvuče :rockdevil:

 

http://www.blabbermouth.net/news/video-kiss-kicks-off-freedom-to-rock-tour-in-tucson/

 

http://www.youtube.com/watch?v=q-mhxC0sk04

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zadnjih nekoliko godina sviraju prosecno 17 jedna pesma gore dole, plus produžene solaže,posebne solo deonice izadje koncert na oko sat i 45 minuta, sad sam primetio nema God of Thunder verovatno će je kasnije ubaciti, samo nek dodju za ostalo je lako.

 

Dobra vest je da Stanley nagoveštava NOVI KISS ALBUM

 

http://teamrock.com/news/2016-07-07/paul-stanley-hints-at-new-kiss-album

 

prošli Monster je bio sasvim dobar album

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Zna Dave Mustaine sta valja

 

potpisujem sve sto je rekao

 

 

http://teamrock.com/feature/2016-09-19/dave-mustaine-megadeth-first-album-kiss-hotter-than-hell

 

 

 

negde u ovo vreme 1983 prvi put su skinuli maske i uveli me u svet muzike

 

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=9_zsqTqgBTk

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 9 months later...

Simmons je TATA ZA SVE, čovek se samo zajebava jer mu se može..

 

inače smešna mi je ova rolling stone lista najboljih 100 albuma, kad vidim koje su albume stavili, drago mi je da nisu nijedan njihov

 

smatraju ih šundom A NJIH TAKO ZABOLE KURAC ZA SVE :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

KISS SUCKS ASS!

 

Cirkuzantski bend, trećerazredna bubblegum rok muzika - to je moje mišljenje o KISS-u. Činjenica da su postali toliko popularan bend u Americi mi je neshtavljiva. Izgleda da je to kod Amera samo moguće. Kod njih ispade KISS popularniji bend od Dip Parpla jbt.

  • Upvote 2
  • Downvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa tobom se nebi složili mnogi uticajni bendovi, npr. Pantera pogotovo DIMEBAG DARREL, on je bio okoreli njihov fan, Ace Frehley mu je bio uzor

 

megadeth, anthrax, Andreas Kisser iz sepulture, helloween itd. pored rok, imaju i hard rok i heavy metal stvari, kolk'o da znaš, pošto vidim da si duduk

 

nisu popularni u evropi :haha: na ovogodišnjoj turneji, svugde su punili arene, od skandinavije, nemačke do češke, u Brnu je bilo 25000

 

poslušaj cold gin u panterinoj izvedbi

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=g1bFyfM8I6s

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

KISS SUCKS ASS!

 

Cirkuzantski bend, trećerazredna bubblegum rok muzika - to je moje mišljenje o KISS-u. Činjenica da su postali toliko popularan bend u Americi mi je neshtavljiva. Izgleda da je to kod Amera samo moguće. Kod njih ispade KISS popularniji bend od Dip Parpla jbt.

 

Bendovi nisu uspešni samo zbog kvaliteta ,nego i zbog marketinga i načina na koji se predstavljaju. Da se nisu šminkali i bljuvali vatru bili bi u rangu sa Saxonom možda ,možda ni tolko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemaš ti pojma, kad su skinuli maske, u jednom periodu imali su čak uspešnije turneje i ploče su im se više prodavale

 

U Americi najprodavaniji albumi su im Destroyer i Alive II i oni imaju po svega 2 Platinuma. Mada oni su tamo dosta popularniji nego što nam albumske sertifikacije govore. Prodaja albuma nije uvek pravi pokazatelj popularnosti određenog benda.

U Evropi, a posebno Britaniji uvek je bilo prisutno vrlo minorno interesovanje za njih. Prodali su vrlo malo albuma na evropskim prostorima.

 

 

Bendovi nisu uspešni samo zbog kvaliteta ,nego i zbog marketinga i načina na koji se predstavljaju. Da se nisu šminkali i bljuvali vatru bili bi u rangu sa Saxonom možda ,možda ni tolko.

 

Tačno tako. Samo da dodam da su Saxon za kilometar bolji bend od njih.

KISS su marketinški gimmick, a ne talentovan rok bend koji je pravio dobru mjuzu. Njihova radna funkcija nije napraviti muzički vrlo dobre pesme ili tehnički ih što bolje izvesti na sceni - nego čist glupavi, cirkuski šou za zabavljanje mase. Uporedi ih sa velikanima američke hard rok scene - Aerosmitom(klasičnim, ne onim poluljigavim iz kasnijeg MTV perioda), Van Hejlenom(ali sa DLR-om) i Gansima, oni su go kurac u odnosu na njih, a da ih ne poredimo sa hard rok velikanima sa Ostrva. Muzika im je uglavnom krš, imaju par poludobrih pesama kao recimo Strutter, Detroit Rock City i tako, još poneka. Ali generalno bend koji se ne može uzeti za ozbiljno.

  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Texase, ti si našao da mi pričaš o njima, otkad znam za sebe, znam i za njih,

 

u britaniji minorno interesovanje :haha: jesi ti lud, upravo u britaniji ove godine su razvalili 4 grada zaključno sa Londonom

 

u O2 areni, albumi bez maske lick it up, animalize, asylum, revange turneje su bile uspešne svuda kao i sa maskama, nabrojao si dve pesme jel tolko i znaš

 

i sad tu nešto sereš, njihov najbolji album je Carnival of Souls po mom mišljenju, što se nemože uzeti za ozbiljno, što imaju neke stvari koji su pisali iz zajebancije

 

npr. lick it up, vole ljudi pičke, da im ga puše....sasvim normalna stvar, vole da uživaju

 

evo jedan koncert iz brazila u periodu bez maski

 

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=YhT0iGVjocs

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јефтина копија Ватреног пољуБца!

Кренули тамо са неким маскама из страха од факта да јавност не сазна колико су ружни, а онда видјели Милића Вукашиновића како поносно носи мушку љепоту па рекли 'можемо и ми'... међутим, један је Мића. Хеј, хеј, живијо рокен роул!

 

Ал' је Нуњо Гомеш добро оцвирао овај соло.

 

 

:da: :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...

Došao je i taj dan, početak kraja.....rešili su da okače svoje kandže o klin

na najavu oproštajne turneje, s'pucala me neka nostalgija, počeo sam da vraćam film u nazad, na prve albume koje sam čuo

na prvi njihov koncert na kom sam bio, vraćanje u tinejdžerske dane......

 

zahvalan sam, orginalnoj postavi Paul Stanley, Gene Simmons, Ace Frehley, Peter Criss

 

zatim, R.I.P Eric Carr, R.I.P. Mark st. John, Vinnie Vincent, Bruce Kulick i sadašnjim članovima Eric Singer i Tommy Tayer

 

pogotovo Frehley-u i Vincent-u, virtuozima na gitari, solo deonicama

 

maestralnim albumima hotter than hell, live jedan i dva, rock n roll over, destroyer, creatures of the night, lick it up,revenge, carnival of souls

psycho circus, monster

 

mEwUIFK.jpg

 

 

vidimo se u nekim od gradova :rockdevil:

 

http://www.youtube.com/watch?v=F-giiatd4x4

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Gledao sam ih pre 4 godine   , mislio sam da ce da dignu  krov od arene . Imidz , cirkus show.

Muzika mi nikad  se  svideo  , od toliko albumai bi izdvojio  Lick it up 

sto je neko vec  pomenuo  ,mnogo su bili bolji bez maske baz muzicki 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...