Jump to content

Kiss


Vlaja Buraz

Recommended Posts

Kicks off End of The Road World Tour

http://www.blabbermouth.net/news/kiss-kicks-off-end-of-the-road-world-tour-in-vancouver-video/

Ništa od povratka Ace Frehley--a, toliko se nadao ali džaba, set lista standardna sa malim izmenama, previše sa destroyer-a pa i prvog albuma, ništa od revenge-a da ne pričam o Carnival of Souls, ni Monster-a, verovatno ću nešto menjati u hodu, Stanley dosta bolje zvuči nego ranije, popravio je glas....sve u svemu

Čekamo 29 Maj :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...
1 hour ago, KazimKazim said:

I was made >>>> 10000 random pesama drugeligemetala

Drugorazredni disko, bolje slusaj prvorazredni disko :D

1 hour ago, Sreta said:

Bolja od porcupine tree ako nista drugo.

Brt Porcupine Tree nas je upozorio lepo da muzika umire u epohalnoj broken beat pop pesmi The Sound of Muzak

Svira prepotenciozni decko retro prog i prica nama kako nema sta da se slusa u 21. veku :blek:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste bilo odlicno, moze da kaze ko sta hoce. Dal je disko il ne, mene uopste ne zanima, Ako mi se svidja slusam, odem da vidim, ako mi se ne svidja zaobidjem. Nikad nisam pljuvao po tudjem ukusu, nije moj stil. Za 10 dana idem na Slayer, bio na Slayer gde je juce Kiss bio, ocu da kazem, slusam od-do... i za mene nema mesta ni vremena da trosim na mrznju prema bendovima koji mi se ne svidjaju iz nekih razloga. Ziveli ljudi!!!

  • Like 2
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne zna se jbt da l' su gori oni sto su tad kad je izasla pesma klimali potvrdno glavom kako muzika umire, ili ovi sto se dive kako je neverovatno predvideo buducnost... Hvala mu doduse sto je preporodio Opeth al' im je tad i preneo svoju retroprog bolest jbg

Upade @KazimKazim ja jos trucam o SW...

Tebra pa kako sta jbt, Chic je biblija, a ako os neku pikanteriju malo space disco i to preporucio bih ti od srca jedan album sto se mene dopao Brian Bennett - Voyage - A Jurney Into Discoid Funk

 

Otvori ja i Disco temu cini mi se

Share this post


Link to post
Share on other sites

3 minutes ago, Demon Seed said:

Ne zna se jbt da l' su gori oni sto su tad kad je izasla pesma klimali potvrdno glavom kako muzika umire, ili ovi sto se dive kako je neverovatno predvideo buducnost... Hvala mu doduse sto je preporodio Opeth al' im je tad i preneo svoju retroprog bolest jbg

Upade @KazimKazim ja jos trucam o SW...

Tebra pa kako sta jbt, Chic je biblija, a ako os neku pikanteriju malo space disco i to preporucio bih ti od srca jedan album sto se mene dopao Brian Bennett - Voyage - A Jurney Into Discoid Funk

 

Otvori ja i Disco temu cini mi se

Sad me potcenjues, cui ne znam za Chic...i play that funky music white boy i tako neke klasike :D

A vidim da i Timbe pusta neke anonumus fanki skrivene favorite u nekom hipsterskom klubu, mogao sam otici da vidim e neko proseravanje ili ima sta tu da se pokupi za jobara saflmaniu :)

Edited by KazimKazim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma brt ja palim...

sva svetla nad ulicom

 

Mene baš, baš, baš ne radi takav prog, nit takav prog rok nit takav prog metal.

 

@KazimKazim Polako brt nisam to reko, msm koj ne zna Chic, pitanje je bilo šta je prvorazredni disco...

29 minutes ago, heavyervin said:

Jeste bilo odlicno, moze da kaze ko sta hoce. Dal je disko il ne, mene uopste ne zanima, Ako mi se svidja slusam, odem da vidim, ako mi se ne svidja zaobidjem. Nikad nisam pljuvao po tudjem ukusu, nije moj stil. Za 10 dana idem na Slayer, bio na Slayer gde je juce Kiss bio, ocu da kazem, slusam od-do... i za mene nema mesta ni vremena da trosim na mrznju prema bendovima koji mi se ne svidjaju iz nekih razloga. Ziveli ljudi!!!

Ja sam se više zajebavao na račun tvog ukusa za Jevreje nego za muziku :P

Da si živ i zdrav, mnoge smo koncerte zajedno pivo pili i ništa nažao jedan drugom nismo uradili.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

35 minutes ago, miter said:

D E M O N E popušiš mi kurac

Jebaće te nečastivi što izdaješ toga pentagrama zlatnoga

 

Mrdž mrdž mrdž (merge merge), aman od pre 12 min je prošli post. I am beyond concerned!

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...