Jump to content

Kiss


Vlaja Buraz

Recommended Posts

Haha pustio sam izašlo mi u related pre neki dan ''MIŠIĆI'' al' jbg ugasiJo posle 18 sec

 

Kako me kidaš s referencima, prvo onaj Capone neki što su kao semplovali za 18- (dobro me podseti to da pustim da vidim, zaboravih), pa sad Senida brt

 

Na čemu je Senida šta misliš? Ja to volim da pogađam selebritijima tako kad im promatram ponašanje po gostovanjima kod Hane Dabrović i jutarnjim programima.

Ja mislim da joj je mdmica weapon of choice, baš je srdačna, samo što ne izađe iz ekrana da izljubi verne gledaoce i slušaoce

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 9 months later...

Za Novaka kod gazde Simmonsa, sediš kući, iče i piće i zagarantvan provod,:alkos:virtuelna Nova godina, virtuelni život

"Kiss 2020 Goodbye" concert. The band will send off 2020 in its larger-than-life style on New Year's Eve by bringing the biggest and baddest concert event and pyrotechnics show of the year directly into your living room live from Atlantis Dubai on December 31.

"KISS is here to make life a little bit better," Gene said (see video below). "We wanna bring cheer, shake the heavens and you can see it live New Year's Eve around the world. We're gonna stream it wherever you are. Stay at home. Be safe. Join the biggest, baddest party. KISS is gonna be live from Dubai in your living room

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...

Carnival of Souls: The final Sessions

25 godina je prošlo od ovog maestralnog albuma ali dosta nezapaženo, čak i od nekih KISS fanova

zbog Reuniona prvo odbačen ali pošto je procurela kopija ugledo je svetlost dana 28 oktobra 1997

šta reći, grunge metal album, najzreliji i muzičko i tekstualno, i niko im nemože reći da su cirkuzanti jer su ovde zadali domaći zadatak mnogima

šteta što nije izvodjen uživo ali tu je Bruce Kulick da čuva uspomene i neke stvari svirao sa svojim bendom, zvuči fantastično

da su nastavili u ovom smeru, uz album Creatures of the NIght i Revenge, više bi ih poštovali, ali njih zabole za to, pored toga spadaju u red velikana, ma šta ko mislio

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikad nisam uspeo da se primim na ovaj album. Nemam utisak da su se pronašli u toj grunge struji, Gene se možda malo bolje snašao s' ozbirom na njegove generalne mračne tonove, ali ipak, daleko je to i od KISS standarda i od samih grunge standarda. Nisu po meni bolje prošli ni sa Phycho circus koju godinu kasnije, tako da mislim da nije do stila, verovatno je izvor prosto bio presušio. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvar je ukusa, meni je odličan album, Hate je brutalna stvar, tu se Gene vokalno dokazao, generalno prvi deo albuma je bolji jer je više metal nego grunge

što se tiče Psycho Circus polovično dobar, Within je iz perioda Carnival of Souls i po meni najbolja stvar na Psycho albumu, šatro trebao je da bude album originalne postave a Ace uradio samo jednu stvar gde mu je Criss svirao bubnjeve

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...