Jump to content

Monstrosity


RNA

Recommended Posts

Vidis,ja Rise to power nisam slusao,ali prva 3 albuma su veoma,veoma dobra izdanja.

To moras pod hitno da ispravis. Dok sam imao taj promo, kreten sam zaboravio da ga prerezem, a nikad posle nisam imao priliku da ga nabavim, ali ga se jos dobro secam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Nabavih u medjuvremenu Rise to power,standardno jebanje matere.

 

Veteran death metallers MONSTROSITY have set "Spiritual Apocalypse" as the title of their new album, tentatively due in early 2007. The follow-up to 2003's "Rise to Power" will contain 10-11 songs in the vein of 1996's "Millennium", but "a lot faster," according to a posting on the group's web site.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nabavih u medjuvremenu Rise to power,standardno jebanje matere.

 

Veteran death metallers MONSTROSITY have set "Spiritual Apocalypse" as the title of their new album, tentatively due in early 2007. The follow-up to 2003's "Rise to Power" will contain 10-11 songs in the vein of 1996's "Millennium", but "a lot faster," according to a posting on the group's web site.

Sto se mene tice, ne mora nista brze. Nek' se zadrze na istom, ja srecan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zajebana je situacija sa MA, vratio se Vincent ali se vidi da to nije onaj David od pre 10 i kusur godina. Izgubio je interes u DM, ne znam videcemo...mislim da Trey nece dozvoliti da budu tekstovi kao na Domination-u, tj. o ratu, zato su se i razisli prvi put, a Vincent nije zainteresovan da pise o tom spiritualizmu sto Trey fura, mozda gresim...videcemo, tajm shall tell.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmmm... ja mislim da je Dave izasao iz te price jer mu je trey i cela scena dokurcila, u sustini razumem ga. Mislio sam da je najveci drkadzija na svetu, ali ispalo da je lik i vise nego o k ! Trey je istripovan do jaja, sandoval ne zna gde se nalazi, rutan legenda ne treba ni pricati.

A Trey je kao osnivac benda i trenutno je svoj zivot fokusirao na majspejs i na modne kreatorke/manekenke itd. U sustini vise se ne oseca kao pre i mislim da nema leba od albuma. No videcemo...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo zbog pravca u kom su tekstovi krenuli doslo je do razmimoilazenja izmedju Davida i Treya. Dok je ovaj prvi hteo i poceo da pise tekstove o realnijim/opipljivim stvarima, drugi je zeleo da nastavim tim "spiritualnim" putem sto se odlicno moze videti iz tekstova na Formulas Fatal to the Flesh. Plus treba dodati to i da je David izgubio interesovanje za metal uopste. Zato mi ipak na kraju nije bas pravo da njega vidim u bendu jer se covek do jaja ispederisao tokom ovih deset godina sviranja u kojekakvim gothic/electro projektima (sto se da zakljuciti po njegovom oblacenju i ponasanju na stejdzu, ne moguce je ne zapaziti vrckanje guzom). Sa teskom mukom priznajem sebi da je u pitanju dobar marketinsko/finansijski potez tako da predpostavljam da ce Davida boleti kurac o cemu peva, samo da on dobije svoj cek i to je to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bajo, slazem se 101% :da:

 

@Frubi: To sto su istripovani Sandoval i Trey( kostur benda IMO) i jeste dovelo Morbide tu gde jesu, medj' legende. To za spejs si u pravu, primam stalno Treyeve bulletine, def je malo... :)

Edited by Heavy jerk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmmm... bolje da otvorimo temu o morbidima da raspravljamo ovo je tema o monstrositiju :)ahhaahha.

Ne znam prvo sam bio skenjan kada sam video dejva u pesti 2005-e sa onim vrckanjem da bih ga na kraju kada su bili ovde totalno razumeo. I promenio misljenje o coveku 100%, shvatisvi da uopste nije bitno sta on oblaci i da li se vrcka na bini, kada je covek najnormalniji u bendu. Tj. na zemlji je ... za razliku od ove dvojice.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...